konec (0:0)

18.04.2020, 19:00 • Borisov Arena, Borisov • 5. kolo • Vít Muzikář

Tipsport: 1.51 3.76 5.88 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Děkujeme za pozornost, loučím se s přáním pevného zdraví. (21:00:06)
V 86. minutě také mohlo BATE čelit penaltě, kdy se balón odrazil po nečistém zakončení hostů ve vápně a Ščerbickij zasáhl rukou po vyboxování míče protihráče do obličeje.
Je zajímavé, že rozhodčí nastavil ve druhém poločase tři minuty a ačkoliv nikdo nezdržoval a ani nestřídal, tak nakonec bylo nastaveno o minutu a půl navíc než dle původního hlášení čtvrtého sudího.
BATE nebyl ještě v prvním poločase uznaný gól pro ofsajd při dorážce. Nicméně ofsajd to skutečně byl, o tom nemůže být sporu.
Zápas končí bezbrankovou remízou a jisté je, že to je ztráta hlavně pro BATE. To bylo totiž dnes lepší, jenže gól prostě nedalo. Nejblíže k němu měl Nechajčik, jenž ovšem neproměnil pokutový kop, když vysoko překopl branku. Zejména v prvním poločase dostali domácí soupeře pod velký tlak, tomu však poté pomohla poločasová pauza. Hra se docela vyrovnala. V závěru už se Borisov nedostal do pořádné šance a body se tak dělí.
Zákroky brankářů
Ščerbickij (BATE) – tři zákroky
Bušma (Torpedo Žodino) – deset zákroků
Držení míče: 58 % : 42 %.
Střely na branku: 10:3. Střely mimo: 6:4. Rohy: 11:2. Ofsajdy: 6:0. Fauly: 10:21.

90+5

90+5

Centr z levé strany chytil Ščerbickij u vzdálenější tyče. Hraje se dál.

90+4

Rozhodčí Stecurin ale neukončil zápas. Pustil BATE ještě do jednoho útoku. Nicméně veškeré úmysly soupeře přečetl na půli Chačaturjan.

90+3

Tlak při centru z levé strany na zadní tyči ustáli hostující hráči a dokonce mohou zaútočit.

90+3

Hosté odpálili balón z vápna na pravou stranu, ještě aut pro BATE na polovině protivníka.

90+3

Volný přímý kop z pravé strany pro domácí. Asi poslední šance. U míče Stasevič.

90+2

Stepanov byl vynikající po ztrátě míče na pravé straně, překvapil útočícího hráče, který jako kdyby nevěděl, že ho má za sebou.

90+2

Dinýcá se vůbec nemůžou dostat k balónu, nyní navíc zleva faulovali Bordačeva a ten bude se svými spoluhráči tahat čas.

90+1

Torpedo kombinovalo na polovině soupeře až přišlo zakončení ze střední vzdálenosti k pravé tyči, kde čekal brankář Ščerbickij.

90+1

Tři minuty přidal sudí Stecurin.

90

Jeden z hostů chtěl přihrát po levé straně, jenže balón skončil přímo na jeho ruce. Domácí poté nic nevymysleli.