0:1

konec (0:0)

03.04.2020, 16:00 • 3. kolo • Jan Prošek

Tipsport: 2.19 2.8 3.42 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Hostující celek vyhrává tento zápas o jednu branku, ve druhém poločase se krásnou ránou prosadil Lazar Sajcic. Jeho trefa rozhodla o tom, že v souboji posledních týmů v tabulce bere body Gorodeja. (17:53:38)
Držení míče: 52 % : 48 %.
Střely na branku: 1:1. Střely mimo: 2:0. Rohy: 6:1. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 23:23.

90+5

90+5

Ještě jeden rohový kop pro domácí, V pokutovém území je i brankář.

90+4

Probíhá poslední minuta hry v tomto zápase. Hosté drží těsný náskok.

90+3

Současná pasáž hry odpovídá dosavadnímu průběhu zápasu, šancí mnoho není.

90+2

Babrujsk fauloval na útočné polovině, a tak budou rozehrávat hosté. Ti se nikam neženou.

90+1

Kučinski to zkoušel po levé straně, ale obrana jej do zakončení nepustila. Hosté poblíž půlky faulovali.

90+1

Sudí budou nastavovat čtyři minuty.

90

Střídání v týmu FK Gorodeja: ze hřiště odchází Archipov, přichází Šestilovski.

89

Kučinski to zkoušel samostatně, ale ke střele na branku se nedostal. Dobře zapracovala obrana hostujícího celku.

88

Sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nikam nežene. Vypadá to, že hostující celek tento zápas dovede do vítězného konce.

87

Střídání v týmu FK Belšina Babrujsk: ze hřiště odchází Salimov, přichází Grek.

87

Odeoibo se sám dostal před branku, ale zakončit nedokázal.

86

Dostáváme se do finální fáze hry ve druhém poločase. Domácí brankář rozehrává od své branky.

85

Glebko to zkoušel individuálně, ale Sazonovič byl pozorný a nenechal soupeře projít.

83

Střídání v týmu FK Gorodeja: ze hřiště odchází Šibun, přichází Baglay.

82

Ani jeden celek se momentálně nikam nežene, sledujeme klidnější pasáž hry.

80

Glebko pro své spoluhráče vybojoval zajímavou pozici, rána končí mimo.

79

Hostující celek vede o jednu branku, zatím hraje takticky velmi dobře.

77

Centr se snesl před branku, obrana si dokázala poradit, následná rána končí nad.

76

Salimov rozehrával autové vhazování svého celku, míč však získali obránci. Ti špatně zpracovali, a tak je z toho rohový kop.

75

Hraje se zejména na polovině hrací plochy, sledujeme pasivní pasáž hry z obou stran.

74

Žlutou kartu dostává Koval (FK Belšina Babrujsk).

70

Dvacet minut hry nás dělí od konce zápasu, hostující celek vede o jednu branku.

69

Balon doskákal po několika odrazech až k domácímu brankáři, který chytil míč do ruky, a pak rozehrál.

67

Domácí celek byl aktivnější v dosavadním průběhu zápasu, ale jako první se prosadil hostující celek.

66

66. Lazar SAJCIC - 0:1

66

Gorodeja právě vstřelila branku!
Krásná rána z volného kopu a hostující celek se dostává do vedení. Ránou z volného kopu se prosazuje LAZAR SAJCIC.

65

Baiduk pálil z první, jeho pokus kryje obrana, která dokázala zapracovat díky dobré poziční hře.

64

Charitonovič rozehrává od své branky, výkop se mu nepovedl podle představ, a tak se míče zmocnil hostující celek.

63

Střídání v týmu FK Gorodeja: ze hřiště odchází Jaskovič, přichází Sajcic.

62

Střídání v týmu FK Belšina Babrujsk: ze hřiště odchází Bezhonov, přichází Glebko.

61

Půlhodina hry zbývá do konce zápasu, zatím na výraznější šanci čekáme. Mnoho atraktivních situací fotbalisté divákům nepředvedli.

60

Charitonovič bude nyní vykopávat od své branky.

60

Gorodeja rozehrává od své branky, rozhodl se pro centr až do pokutového území, ale nikdo ze spoluhráčů nezakončil.

58

Dovgyalo rozehrává od své branky, rozhodl se pro výkop daleko od své branky.

57

Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry.

56

Hostující brankář nyní dlouhým výkopem rozehrává od své branky. Míč získali soupeři, kteří rychle otočili směr hry.

55

Volný kop pro hosty. Poznyak pálil do připravené zdi. Následně si obrana dokázala poradit.

54

Hostující celek se usadil na útočné polovině, Sazonovič si vybojoval útočný faul. Rozehrávka pro hosty.

50

Úvodní pasáž druhého poločasu ukázala, že ani v tomto poločase fanoušci příliš pěkný fotbal neuvidí.

50

Domácí brankář má míč po nepřesném centru před svou branku. Následně se rozhodl pro dlouhou rozehrávku,

49

Hraje se spíše na polovině hrací plochy, ani jeden celek se nikam nežene. Na výraznější šanci stále čekáme.

47

Oba týmy pokračují v zápase v nezměněných sestavách.

46

Nudný. Takový byl první poločas zápasu dvou posledních týmů běloruské nejvyšší fotbalové ligy. Bez výraznějšího zakončení na jedné nebo druhé straně se týmy rozchází.

45+1

45+1

Domácí se nastěhovali před branku soupeře, ale vypálit nedokázali, a tak hosté dostali hru bezpečně daleko od své branky.

45+1

Jednu minutu uvidíme navíc.

45

Jeden z hráčů hostujícího celku byl ošetřovaný na své obranné polovině. Po krátké přestávce hra pokračuje dál.

43

Kovel hledal před brankou spoluhráče, který však na balon nedosáhl, a tak končí až u brankáře hostujícího celku.

43

Hodně riskantně rozehrával nyní domácí brankář, ale situaci se svými obránci dokázali vyřešit dobře.

42

Hostující brankář dlouhým výkopem uvedl míč do hry.

41

První výraznější šance v tomto zápase. Po centru z pravé strany pálil z první Rochev, jeho rána končí výrazně mimo branku.

41

Archipov výborně vyhodnotil situaci před svou brankou, a tak dokázal balon odhlavičkovat dříve než jeho soupeř mohl zakončovat.

40

Dostáváme se do finální fáze prvního poločasu. Centr Skoblikova mířil do pokutového území, ale balon končí v zámezí.

39

Souboje o míč probíhají na polovině hrací plochy. Tam se faulu na Kuchinského dopustil jeden z hostujících hráčů. U míče zůstávají tedy domácí.

37

Jeden z hráčů domácích, Kovel, zůstává ležet na hrací ploše, vypadalo to na faul soupeře. Nakonec je ale v pořádku a bude ve hře po krátkém ošetření pokračovat.

36

Dostáváme se do poslední desetiminutovky prvního poločasu. Hostující brankář vykopává od své branky. Míč po nepřesné domácí akci skončil v zámezí.

34

Gorodeja rozehrává od své braky, ale vinou nepřesné rozehrávky se hosté připravili o míč. Následně se Babrujsk pokoušel propracovat do šance, ale jeden z hráčů fauloval.

33

Udělení žluté karty bylo zatím nejzajímavějším momentem dosavadního průběhu zápasu.

32

Žlutou kartu dostává Jaskovič (FK Gorodeja).

30

Kolev po dobré přihrávce od spoluhráče hledal kolegu před brankou. Ten se k zakončení sice dostal, ale míč končí výrazně mimo branku.

29

Jeden z hostujících hráčů si pomohl nedovoleně, a tak budou hrát domácí. Ránu zblokovali hráči ve zdi.

28

Charitonovič po nepřesné akci rozehrává od své branky, dlouhým výkopem vyslal spoluhráče do šance, ale zakončit nedokázali.

27

Hraje se spíše na polovině hrací plochy, ani jeden celek se nikam nežene. Gólmani zatím mnoho práce neměli.

25

Diváci, kteří tento fotbal sledují na stadionu, nevidí příliš atraktivní fotbal. Mnoho šancí k vidění není. Charitonovič rozehrává od své branky.

23

Na výraznější šanci v tomto zápase čekáme, Baiduk si pomohl v obranném souboji nedovoleně, a tak budou hrát domácí.

22

Ročev získal míč na své polovině a rozhodl se pro dlouhý výkop na útočnou část hrací plochy. Tam ale nebyl připravený nikdo ze spoluhráčů.

21

Gorodeja se propracovala do zajímavé střelecké pozice, centr se snesl před branku, ale obrana si dokázala poradit. Jeden z beků balon odkopl daleko.

20

Hostující Usenja rozehrává na polovině hrací plochy, dlouhý aut spoluhráče se šance neposunul.

18

Babrujsk rozehrává od své branky, do kombinace se zapojil také brankář.

16

Hostující celek to zkoušel středem hrací plochy, ale Baiduk si balon příliš předkopl.

14

Mnoho fotbalové krásy zatím tento zápas posledních týmů v tabulce nenabízí. Na výraznější šanci čekáme.

12

Obrázek hry je stále stejný, sledujeme aktivní hru domácích. Hostující brankář sebral míč ze vzduchu.

11

Skoblikov, kapitán domácích, centroval před branku. Nadýchaným centrem hledal spoluhráče před brankou, ale obrana si dokázala poradit.

10

Deset minut hry je pryč, domácí fotbalisté mají převahu, usadili se na útočné polovině, ale prosadit se zatím nedokázali.

8

Babrujsk rozehrává na své polovině, mnoho šancí k vidění není. Salimov si pomohl útočným faulem, a tak budou rozehrávat hosté.

7

Aktivně hrající domácí celek vybojoval rohový kop. Centr se snesl před branku, Kučinski centroval, ale obrana si dokázala poradit.

6

Gorodeja to zkoušela středem, ale akci zastavuje pomezní sudí pro postavení mimo hru.

5

Sledujeme klidnější pasáž hry, hosté vybojovali rozehrávku na své polovině, Sorokin uvedl míč do hry.

4

Ročev to zkoušel individuálně, ale míč končí mimo hrací plochu. Rozehrávat bude hostující brankář Dovgyvallo.

3

Domácí fotbalisté se dostali do zajímavé pozice před brankou soupeře, ale Kovel nedokázal míč trefit podle představ.

1

FK Belšina Babrujsk: Charitonovič – Bašilov, Bezhonov, Bordukov, Kovel, Kučinski, Odeoibo, Rochev, Salimov, Skoblikov, Jasukevič
Náhradníci: Turanok – Barkovsky, Glebko, Grek, Maljarov, Nechajev, Novik, Pysko, Rekiš

FK Gorodeja: Dovgyallo – Archipov, Baiduk, Joksimovič, Pavljuček, Poznjak, Sazonovič, Šibun, Sorokin, Usenja, Jaskovič
Náhradníci: Makarov – Baglay, Ignatenko, Sajcič, Šavel, Šestilovski, Volovič

Rozhodčí: Kurgkheli – Getikov A., Getikov V..
Hrát se bude na Spartak Stadium, který má kapacitu 3 700 míst.
Poslední vzájemný zápas se odehrál 22. února, v přátelském zápase vyhrál tým Babrujsk 2:1.
FK Belšina Babrujsk je v tabulce po dvou zápasech předposlední. Tým nestačil na Minsk 1:3 a na Zhodino 0:1. Jediným úspěšným střelcem Belšiny v tomto ročníku byl Kovel.
FK Gorodeja je po dvou odehraných zápasech na posledním šestnáctém místě v tabulce. Oba úvodní duely tým prohrál. Nestačil na Vitebsk 0:1 a na Soligorsk 0:2. V probíhajícím ročníku se tento celek zatím prosadit nedokázal.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky běloruské Premier League. V tomto zápase třetího kola proti sobě nastoupí FK Belšina Babrujsk a FK Gorodeja.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.