David Krejčí (BOS) – 0+1, 2 střely na bránu, +-0, čas na ledě 14:44
Ondřej Kaše (BOS), 0+0, 0 střel na bránu, +-1, čas na ledě 15:27
Zdeno Chára (BOS) 0+1, 0 střel na bránu, +1, čas na ledě 23:49

Střely na branku 36:29
Trestné minuty 6:6
Hity 22:23
Vhazování 62:38%
Skončilo utkání mezi Philadelphií Flyers a Bostonem Bruins. Domácí celek byl v první dvou třetinách lepším týmem, ale jediný gól v prvních čtyřiceti minutách vstřelil Matt Grzelcyk. Ve třetí třetině hráli hosté velmi dobře a zaslouženě přidali další gól, o který se postaral Patrice Bergeron. Další gól už nepadl, a tak hosté v tomto zápase zvítězili poměrem 0:2.

59:48

Sean Kuraly dostává kotouč do středního pásma.

59:32

Tentokrát to zkusil přes celé hřiště Charlie Coyle, ani ani on nemířil přesně do odkryté brány.

59:12

Střelu Kevina Hayese z pravé strany Tuukka Rask zneškodnil.

59:04

David Pastrňák zkusil trefit bránu přes celé hřiště, ale to se mu nepovedlo.

58:55

Střela z ostrého úhlu v podání Clauda Girouxe skončila pouze na chráničích Tuukky Raska.

58:19

Oddechový čas pro domácí.

58:19

Hra je vinou ofsajdu domácího celku přerušena.

58:10

Střela Matta Niskanena bránu hostí minula a hosté dostali kotouč do středního pásma.

57:47

Jakub Voráček trefil z pravé strany vzdálenější tyč svatyně Bostonu!

57:22

Domácí to zkoušejí v šesti v útočném pásmu!

57:00

56:34

Z mezikruží se o zakončení pokoušel Ondřej Kaše, ale ten byl dobře hlídán obránci Flyers.

55:59

David Pastrňák vypálil od modré čáry, ale jeho pokus nebyl tečován, a tak kotouč skončil v náručí Cartera Harta.

0:2

Branky a nahrávky: 39. Grzelcyk (Pastrňák, Krejčí), 55. Bergeron (Marchand, Chára)

Philadelphia Flyers: Hart (Elliott) – Provorov, Niskanen, Sanheim, Hägg, Gostisbehere, Braun – Giroux (C), Couturier (A), Voráček (A) – Farabee, K. Hayes, Konecny – Laughton, D. Grant, Pitlick – M. Raffl, N. Thompson, Aube-Kubel.

Boston Bruins: T. Rask (Halák) – Chára (C), McAvoy, J. Moore, Clifton, Grzelcyk, Lauzon – Marchand (A), Bergeron (A), Pastrňák – N. Ritchie, Krejčí, O. Kaše – Kuraly, Coyle, DeBrusk – Nordström, P. Lindholm, Wagner.

Rozhodčí: Brenk, Pollock – Racicot, Cherrey

Diváci: 19 689

06:20 BOS 2 Wagner, podrážení
16:06 BOS 2 Marchand, držení
19:50 PHI 2 Provorov, vysoká hůl
34:11 BOS 2 Marchand, držení