Play-down Livesport Superligy florbalu

FBC 4CLEAN Česká Lípa – FBŠ Hummel Hattrick Brno

6:5

konec (3:2, 2:1, 1:2) Stav série: 1:1

08.03.2020, 18:00 • Víceúčelová sportovní hala, Česká Lípa • 1. kolo • Vojtěch Martinek (@mrtnkv)

Tipsport: 1.92 5.16 2.53 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je ode mne pro dnešek vše, přeji vám příjemný zbytek večera. Na počtenou příště! (20:01:24)
Nejlepšími hráči utkání byli vyhlášeni:
Lukáš Mlejnek (1+0) – Filip Horák (2+0)
Nezvládne, Česká Lípa dramatický závěr druhého střetnutí přežila a po zasloužené těsné výhře 6:5 vyrovnává stav série prvního kola play-down na 1:1! Severočeši dnes byli po většinu střetnutí aktivnějším celkem na palubovce, Hattrick toho oproti včerejšku na půdě soupeře tentokrát moc nepřevedl.

Střely na branku (3. třetina): 7 – 10.
Střely na branku (celkem): 25 – 21.

59:46

Hattrick Brno právě vstřelil branku!
Sázka na hru bez brankáře se vyplatila, jiskru naděje pro hosty zásahem českolipské klece čtrnáct sekund před koncem vykřesal FILIP HORÁK – 6:5! Zvládne se Hattrick rychle prosadit ještě jednou a poslat zápas do prodloužení? Asistence: Luděk Ondráček.

59:14

Lukáš Jalový zkoušel štěstí z velké vzdálenosti, míčku se do cesty obětavě postavil jeden z domácích.

58:53

Domácí brankář Hemerkovu střelu zastavil, poradil si i s následnou dorážkou z bezprostřední blízkosti svatyně.

58:33

Střela z pravé strany minula Dvořákovu klec, Česká Lípa následně balónek vyváží ven ze svého pásma.

57:57

Brno si zahraje přesilovku, střelec posledního gólu Lukáš Mlejnek (CLA) je vyloučen za hrubost.

56:44

Základní hrací doba pomalu ses ale jistě chýlí ke konci, zbývá odehrát jen zhruba tři a půl minuty.

55:58

Nějakou dobu se nyní hrálo před Dvořákem, který ale ani tentokrát nečelil žádné nebezpečnější střele.

55:13

55:13 Lukáš MLEJNEK - 6:4

55:13

Česká Lípa právě vstřelila branku!
Hosté to budou mít už dost těžké, pokud si budou chtít dnes přidat na své konto druhou výhru! Z předbrankového prostoru se po souhře s Jirsou trefil LUKÁŠ MLEJNEK! Asistence: Jakub Jirsa.

54:10

Jeden z hostů rozehrál míček z rohu ke středové čáře Horákovi, jehož následná střela minula klec.

53:02

Míček putuje z růžové čepele na zelenou, dva obránci Lípy jej drží před vlastní klecí a plánují co dál.

52:18

Hraje se znovu před Kejíkem, branka trochu zvedla tempo hry a probudila hlavně domácí hráče.

52:03

52:03 Dominik DVOŘÁK - 5:4

52:03

Tak pozor, tohle bude možná ještě drama! Necelých osm minut před koncem nenápadnou akci v kontaktní branku přetavuje DOMINIK DVOŘÁK, a domácí tak znovu vedou jen o jeden gól – 5:4! Asistence: Lukáš Jalový.

6:5

Branky a nahrávky: 6. Novotný (Slaný), 8. Jirsa, 9. Krajcigr (Štěrba), 28. Krajcigr (Jirsa), 38. Ekl (Slaný), 56. Mlejnek (Jirsa) – 7. Hemerka (Máček), 11. Procházka II (Hemerka), 34. Horák (Brom), 53. Dvořák (Jalový), 60. Horák (Ondráček)

FBC 4CLEAN Česká Lípa: Dvořák (Ponomarev, Chyna) – Mlejnek, Kadlec, Novák, Pastor, Slaný, Štěrba – Dzierža, Spilka, Hřebřina – Karel, Matějíček, Novotný – Jirsa, Jireček, Krajcigr – Vlček, Ekl.

FBŠ Hummel Hattrick Brno: Kejík (Kuhn) – Brom, Jalový, Andrle, Horák, Medek – Procházka II, Gold, Fuchs – Dvořák, Ondráček, Grábl – Vlach, Maleček, Halama – Máček, Hemerka.

Rozhodčí: Valenta, Žďárský.