Francouzská Ligue 1 Uber Eats

AS Saint-Étienne – Girondins Bordeaux

1:1

konec (0:0)

08.03.2020, 15:00 • Stade Geoffroy-Guichard, Saint-Étienne • 28. kolo • Martin Dvořák

Tipsport: 2.3 3.25 3.55 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

90+5

Žlutou kartu dostává Charles Nathan Abi (AS Saint-Étienne).

90+2

Žlutou kartu dostává Youssouf Sabaly (Girondins Bordeaux FC).

90

Nastavuje se šest minut.

83

Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Ryad Boudebouz, přichází Assane Dioussé.

82

Střídání v týmu Girondins Bordeaux FC: ze hřiště odchází Yacine Adli, přichází François Kamano.

75

75. Červená karta po 2. žluté

75

Druhou žlutou a následně červenou kartu dostává Mahdi Camara (AS Saint-Étienne).

72

Střídání v týmu Girondins Bordeaux FC: ze hřiště odchází Samuel Kalu, přichází Hwang Ui-jo.

71

Otávio (Bordeaux) odkopává míč před brankovou čárou, to byla gólová šance domácích!

69

Situaci ještě prověřuje VAR, ale vypadalo to, že vše bylo v souladu s pravidly a o ofsajd se nejednalo...ano, je to tak, gól platí!

68

68. Denis BOUANGA - 1:1

68

Saint-Étienne právě vstřelilo branku!
DENIS BOUANGA si naběhl za obranu Girondins, kam přišel pas z pravé starny. Domácí útočník poslal míč nechytatelně hlavou do branky.

65

65. Josh MAJA - 0:1

65

Bordeaux právě vstřelilo branku!
Zaváhání defenzivy ASSE, kdy Timothée Kolodziejczak nedokázal odehrát míč z malého vápna. Míč se tak dostal před JOSHE MAJU, který ho nekompromisně poslal do branky.

63

Střídání v týmu Girondins Bordeaux FC: ze hřiště odchází Júsuf Aït Binnásir, přichází Rubén Pardo.

63

Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Jean-Eudes Aholou, přichází Arnaud Nordin.

59

Žlutou kartu dostává Timothée Kolodziejczak (AS Saint-Étienne).

57

57. Jean-Eudes Aholou (Saint-Étienne) neprostřelil gólmana Costila

57

Z ničeho nic první gólová šance zápasu, kdy Jean-Eudes Aholou (Saint-Étienne) vypálil z hranice vápna a Benoît Costil (Bordeaux) musel předvést výtečný zákrok, aby tuto střelu zneškodnil.

55

Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Loïs Diony, přichází Charles Nathan Abi.

45+1

Nastavuje se jediná minuta, první půle tak za malý okamžik končí.

28

Žlutou kartu dostává Laurent Koscielny (Girondins Bordeaux FC).

22

Žlutou kartu dostává Mahdi Camara (AS Saint-Étienne).

1:1

konec (0:0)

Branky: 68. Bouanga (Boudebouz) – 65. Maja

Karty:   22. M. Camara (SET), 59. Kolodziejczak (SET), 90+5. Abi (SET) – 28. Koscielny (BOR), 90+2. Sabaly (BOR)   75. M. Camara (SET)

AS Saint-Étienne: Moulin – Debuchy, Saliba, Fofana, Kolodziejczak – Aholou (63. Nordin), M'Vila, M. Camara – Boudebouz (83. Dioussé), Diony (55. Abi), Bouanga.
Náhradníci: Bajič – Dioussé, Trauco, Nordin, Macon, Abi, Honorat.

Girondins Bordeaux: Costil – Sabaly, Koscielny, Mexer, Benito – Aït Binnásir (63. Pardo), Otávio – Oudin, Kalu (72. Hwang Ui-jo), Adli (82. Kamano) – Maja.
Náhradníci: Poussin – Pardo, Kamano, Jovanović, Hwang Ui-jo, Kwateng, Poundjé.

Rozhodčí: Léonard – Lang, Hebrard