Extraliga dorostu - o pořadí v play-off

BK Havlíčkův Brod – HC Litvínov

1:4

konec (0:0, 0:2, 1:2)

05.03.2020, 16:15 • Zimní stadion Kotlina, Havlíčkův Brod • 21. kolo • Štěpán Ondráček

Dnes je to ode mně vše, děkuji za pozornost a příště se těším na počtenou. (18:34:26)
Třetí třetina nabídla zajímavý začátek domácího týmu, který se chtěl gólově prosadit, ale na Davida Čermáka si nepřišel. Góly padaly v poslední desetiminutovce, když Chemici vedli už o tři branky. Bruslaři dokázali rychle odpovědět. Utkání nakonec skončilo vítězstvím Litvínova v poměru 4:1.

Velmi zajímavé utkání na ledě Kotliny, kdy jsme viděli atraktivní hru. Litvínov byl aktivnější a sváděl tuhou bitvu s obranou a brankářem Tučkem. Skóre se měnilo poprvé ve druhé třetině, kdy se prosadili dvakrát hosté. Havlíčkobrodští se snažili s nepříznivým výkonem něco udělat, což se jim podařilo v 50. minutě. Litvínov nakonec zaslouženě získal tři body za předvedenou hru.

59:47

Havlíčkův Brod se pokusil o přečíslení, jenže je z toho postavení mimo hru.

59:25

Číhal ujel z trestné lavice, ale byl zastaven v obranném pásmu Litvínova.

58:50

Oba celky si prostřídaly své příležitosti, ale střelci byli plonkoví.

58:23

Maskovaná opora Vysočiny si připisuje další zářez na svoji hokejku, když zastavila pokus od levého hrazení.

57:55

Hosté odstřelují branku Filipa Tučka z každé strany, ale gólman Havlíčkova Brodu byl vždy na místě.

57:17

Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Číhal – 2 min., vražení na hrazení).

56:55

Litvínov právě vstřelil branku!
Chemici přidávají čtvrtý dílek do své mozaiky! Marek Slavík nahrál zpoza branky na volného DOMINIKA BROUČKA, který zakončoval do poloprázdné branky! Asistence: Marek Slavík.

56:36

Hraje se nahoru dolu a poslední střídání musí diváky bavit.

55:23

Šance Litvínova, která končí dobrým obranným zákrokem jednoho z domácích beků.

54:30

Tomáš Krejčí mohl přiblížit domácí na dostřel, ale jeho zakončení bylo jen o kousek nepřesné k levé tyči!

53:43

Havlíčkobrodští jsou pohyblivější, ale to samé platí o hráčích soupeře. Hraje se nyní více ve středním pásmu.

52:50

Filip Dymák se dostal při souboji jeden na jednoho do zakončení, ale bekhend byl málo na Davida Čermáka.

52:13

Lukáš Číhal vypálil z levého kruhu, Čermák připraven.

51:21

Bruslaři se usadili v pásmu a David Čermák má plné ruce i nohy práce, aby udržel puk před brankovou čárou!

50:58

Vyloučení v týmu HC Litvínov (Hora – 2 min., hákování).

49:50

Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
Domácí tým rychle odpovídá na branku soupeře! Filip Dymák nahrál do ohně, kde se v předbrankovém prostoru nejlépe zorientoval ADAM RAUŠ. Šikovný útočník zamířil přesně a rozsvítil červené světlo za Davidem Čermákem! Asistence" Filip Dymák a Martin Zych.

1:4

Branky a nahrávky: 50. Rauš (Dymák, Zych) – 24. Slavík (Werner, Iljuk), 35. Špaček (Hocelík, Slavík), 50. Postl (Filip), 57. Brouček (Slavík)

BK Havlíčkův Brod: Tuček (Beran) – Jakubec, Besmák, Fišer, Zych (C), Kuchta, Číhal, Kutlvašr – Dymák (A), Rauš (A), Holenda, Teplý, T. Krejčí, D. Krejčí, Bačkovský, Hrdlička, Kravec, Prášek Trenér: Václav Adam

HC Litvínov: Čermák (Ešler) – Kuchař, Filip, Hocelík (A), Werner, Kadár (A), Hora, Martínek – Špaček, Postl, Slavík (C), Skuhrovec, Beran, Adámek, Iljuk, Krocker, Vopat, Dej, Brouček Trenér: Martin Tvrzník

Rozhodčí: Martin Vepřovský – Kristýna Hájková, Pavel Kolář

05:24 HBR 2 Dymák, hákování
13:22 LIM 2 Iljuk, vysoká hůl
18:46 LIM 2 Werner, hákování
23:09 LIM 0:1 Slavík (Werner, Iljuk)
27:12 HBR 2 Zych, vysoká hůl