FA Cup

Reading FC – Sheffield United

1:2

po prodl. (1:1)

03.03.2020, 21:00 • Madejski Stadium, Reading • Osmifinále • Martin Augustin (@ogy_16)

Tipsport: 5.21 3.67 1.67 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Statistiky zápasu:
Držení míče: 45 % : 55 %.
Střely na branku: 5:5. Střely mimo: 4:4. Rohy: 4:5. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 8:11. (23:37:51)
Fotbalisté Sheffieldu United zvítězili na půdě druholigového Readingu 2:1 v prodloužení a postupují tak v FA Cupu mezi nejlepších osm týmů! Hosty poslal do vedení už ve 2. minutě David McGoldrick, ale za domácí srovnal v závěru první půle z penalty George Puşcaş. Skóre 1:1 platilo i po základní hrací době a tak se muselo prodlužovat. V nastaveném čase první části prodloužení nakonec rozhodl o postupu Blades přesnou hlavičkou Billy Sharp. Zápas ještě mohl poslat do penalt střídající Pelé, který dvakrát nebezpečně střílel, ovšem první pokus zneškodnil brankář Henderson a druhý těsně minul levou tyč.

120+2

120+1

Tak ještě minuta navíc...

120

120. Pelé těsně minul hostující bránu.

120

Pelé měl na noze vyrovnání! Z nějakých 18 metrů zamířil centimetry vedle levé tyče. Henderson se za míčem jen prosebně díval.

120

Žlutou kartu dostává Panagiotis Retsos (Sheffield United FC).

119

Míč po rohu končí v rukavicích brankáře Hendersona.

118

Pelého střela zpoza šestnáctky mířila na bližší tyč a hosty musel podržet brankář Henderson. Ten balón vyrazil na roh!

116

McCleary si zaběhl za záda bránícího Robinsona a posílal míč na zadní tyč, kam sprintoval Ayub Masika. Výborně se ale vrátil Baldock, jenž z pohledu hostí situaci vyřešil.

115

Jordan Obita dostal přihrávku od Swifta a zkusil to z 20 metrů. Jeho přízemní střela však mířila do středu brány a Dean Henderson s ní neměl žádné problémy.

113

Pelé si dal míč daleko od nohy a usnadnil tak práci obráncům hostujících Žiletek.

111

Domácí už potřebují hrát dopředu, ale zatím se jim to nedaří. Sheffield kontroluje hru.

110

Do otevřenější obrany Readingu se vřítil Chris Basham. Jeho centr ale zablokoval obránce.

107

Do další šance se hnal Billy Sharp! Ten si mezi domácími obránci skvěle zpracoval míč a poté vypálil metr nad břevno!

106

Střídání v týmu Sheffield United FC: ze hřiště odchází Luke Freeman, přichází Panagiotis Retsos.

106

Střídání v týmu Reading FC: ze hřiště odchází Andrew Rinomhota, přichází Sam Balddock.
Střídání v týmu Reading FC: ze hřiště odchází Yakou Meïté, přichází Garath McCleary.