24:18

konec (14:10)

29.02.2020, 18:45 • 20. kolo • Jan Vojkůvka (@JanVojkuvka)

Tipsport: 1.37 8.91 4.06 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z tohoto utkání je to vše, díky za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (19:40:07)
HC Dukla Praha – HC ROBE Zubří 24:18 (14:10)
Nejvíce branek: Klíma 6, Patzel 5, Patzel 4 – Hlinka 4, Havran 2, Válek 2. Sedmimetrové hody: 0 – 0. Vyloučení: 7:5.
Dukla Praha dokázala v souboji o druhé místo přehrát Zubří hladce 24:18 a má nyní lepší výchozí pozici před závěrečnými zápasy základní skupiny v boji o konečnou druhou pozici, která zajišťuje schůdnější los ve vyřazovacích bojích. Hosté sice na začátku druhého poločasu ještě snížili na rozdíl dvou branek, ale domácí jejich stíhací jízdu zabrzdili a dokráčeli si pro pohodové vítězství.

Konec zápasu. (24:18)

60

Poslední slovo má hostující Přikryl, který kosmeticky upravil skóre. (24:18)

60

A ještě jeden gól Dukly! J. Patzel zvyšuje na 24:17. (24:17)

59

Klíma přidává další pojistku a klid svým šestým gólem v utkání. (23:17)

57

Další trefa Havrana. Rozdíl je pět gólů a času už hodně málo. (22:17)

54

Havran zaznamenal svůj první gól v utkání. (22:16)

53

Další dlouhá pasáž bez branky je ukončena zásahem Grištšuka. (22:15)

49

Hlinka prolomil čekání Zubří na gól. Osm minut se hosté nedokázali prosadit v útoku. (21:15)

46

Zelenka se poprvé v utkání zapsal do listiny střelců. Náskok Dukly je už nejspíš rozhodující. (21:14)

45

Grištšuk zaokrouhlil střelecký účet Dukly na 20 branek. (20:14)

43

Další zakončený útok od Klímy. Ten už dal pět gólů a Zubří si na něj musí dávat pozor. (19:14)

41

Jurka snižuje po dlouhé době bez branky z obou stran. (18:14)

39

Oba týmy si vyměnily neúspěšné útoky. (18:13)

37

Tohle už může být pro Zubří problém. Dukla se znovu dostává do pětigólového vedení. (18:13)