Tenis

WTA Dauhá (tvrdý povrch)

Ashleigh Bartyová (1) – Petra Kvitová (8)

1:2 4:6, 6:2, 4:6

28.02.2020, 16:41 • Centrální kurt, Dauhá (QAT) • Semifinále • Michal Luxa (@MisakMispulin)

Tipsport: 1.56 2.58 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

1:2; 4:6 - Petra Kvitová

4:6

Petra Kvitová to dokázala a uvidíme ji ve finále! Ashleigh Bartyová se snažila zahrát k lajně, ovšem trefila míček nečistě a vyhodila jej mimo kurt.

4:5

Ashleigh Bartyová ještě drží naději na získání rozhodujícího setu, ovšem podávat na vítězství půjde Petra Kvitová! Doufejme, že se to české bojovnici podaří dotáhnout do zdárného konce!

3:5

1:1; 3:5 - Petra Kvitová

3:5

Petra Kvitová vyhnala soupeřku ven z kurtu a následně poslala forhend do otevřené části kurtu.

3:4

Petra Kvitová jde znovu do trháku a tohle by mohl být klíčový moment rozhodujícího setu. Česká hráčka už musí střetnutí dopodávat, což proti světové jedničce nebude lehkým úkolem.

3:3

Bohužel je srovnáno! Ashleigh Bartyová si bere ztracené podání zpátky a vyrovnává stav na gemy ve třetím setu.

2:3

Petra Kvitová je v srdci obrovskou bojovnicí a ve třetím setu soupeřce znovu bere servis! Ashleigh Bartyová chtěl zkrátit hru, ovšem míček poslal jen do sítě.

2:2

Další eso pro českou hráčku! Petra Kvitová je ve třetím sadu při vlastním podání stoprocentní.

2:1

Těžkou situaci Ashleigh Bartyová zvládla a tohle by ji mohlo ještě více nakopnout. Česká hráčka situaci znovu dopomohla, když míček poslala do autu.

1:1

Jestřábí oko ukázalo, že servis české hráčky byl v pořádku, a tak Petra Kvitová konečně udržela servis.

1:0

Čistou hrou vstupuje Ashleigh Bartyová do třetího setu, tohle byl rychle odehraný gem.

6:2

Je srovnáno a uvidíme třetí set! Kvitová byla u míčku pozdě a míček tak vyhodila mimo kurt. Musíme přiznat, že světová jednička výrazně zlepšila svou hru a zaslouženě vyrovnala.

5:2

Ashleigh Bartyová vyhnala naší hráčku ven z kurtu, Petra poté míček poslala za základní čáru. Australanka udělal velký krok k zisku druhého setu.

4:2

Čistou hrou nedala Petra Kvitová soupeřce šanci, o druhou sadu česká lvice ještě zabojuje!

4:1

Tohle nevypadá vůbec dobře! Petra Kvitová se vydala k síti a soupeřka se ji pokusila prohodit. Petra se po míčku natahovala, ovšem marně.

3:1

Ashleigh Bartyová bere české hráče podání a musíme říct, že zaslouženě. Najednou Kvitová chybuje z úderů, které ji vycházely v první sadě.

2:1

Ashleigh Bartyová poslala další míček na lajnu, což ukončuje další gem. Australanka ve druhém setu působí mnohem odhodlaněji než v první části hry.

1:1

Těžkou situaci česká tenistka zvládla a vyrovnala gemy ve druhém setu.

1:0

Tohle byla další dlouhá výměna, kterou získala Australanka. Ashleigh Bartyová skvěle zkrátila hru a Petra už nedokázala míček přehodit přes síť.

4:6

Petra Kvitová má zaťatou pěst a raduje se, to znamená, že získala první sadu. Česká hráčka byla lepší tenistkou a zaslouženě se raduje.

4:5

První sada bude ještě pokračovat. Ashleigh Bartyová tak drží naději na zisk setu, ale musí prorazit Petřin servis.

3:5

Těžkou situaci při vlastním podání Kvitová zvládla. Česká hráčka se vydala k síti a soupeřka ji chtěla přelobovat, ovšem míček zamířil až za základní lajnu.

3:4

Ashleigh Bartyová se dá drží ve hře o první set, ale musí prolomit Petřin servis. Česká hráčka znovu riskovala a balon posadil za boční čáru.

2:4

Čistou hrou ukončuje Petra Kvitová další gem, je z toho opět vítězný míček pro Češku.

2:3

Bartyová celou situaci zvládla a také ona poprvé udržela servis. Petra Kvitová zariskovala a zamířila jen těsně za postranní lajnu.

1:3

Česká hráčka jako první udržela svůj servis a odskakuje do vedení 3:1. Zatím Kvitová hraje fantasticky a na kurtu je lepší hráčkou.

1:2

A znovu česká reprezentantka prolamuje soupeřky servis. Petra Kvitová si tentokrát počkala na chybu soupeřky, která vyhodila balonek mimo kurt.

1:1

Také česká hráčka přichází o servis a stav prvního setu je znovu vyrovnán. Ashleigh Bartyová reagovala velice rychle a vrací soupeřce úder.

0:1

Hned v úvodu utkání prolamuje Petra Kvitová servis australské soupeřky a ujímá se vedení. To je výborný začátek české tenistky.