28.02.2020, 02:00 • Bell MTS Place, Winnipeg • Jan Vojkůvka (@JanVojkuvka)

Tipsport: 2.92 4.26 2.06 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z tohoto přenosu je to vše, díky za pozornost a přeji hezký zbytek noci. (04:38:25)
Jakub Vrána (WSH) 0+0, 2 střely, čas na ledě 15:57
Richar Pánik (WSH) 0+0, 1 střela, čas na ledě 10:27
Michal Kempný (WSH) 0+0, 2 střely, čas na ledě 16:03
Radko Gudas (WSH) 0+0, 2 střely, čas na ledě 14:31
Tři hvězdy utkání
1. Connor Hellebuyck (WPG) 34 zák., 100%
2. Mark Scheifele (WPG) 1+1
3. Dmitrij Kulikov (WPG) 1+0
Winnipeg na svém ledě vynuloval Washington a připsal si důležité vítězství v bojích o postup do play off. Capitals, kteří vévodí Metropolitní divizi, zasypali Hellebuycka hned 34 střelami, ale ani jeden puk si nenašel cestu do branky.

59:14

Samsonov lapačkou zastavil vysokou střelu z pravého kruhu. Výborný výkon Samsonova dnes nestačil, dvakrát inkasoval a jeho spoluhráči se neprosadili.

59:02

Postavení mimo hru hostů.

58:32

58:32 Mark SCHEIFELE - 3:0

58:32

Winnipeg právě vstřelil branku!
Domácí vyrazili do útoku a MARK SCHEIFELE se po přejetí k levému kruhu trefil z bekhendu do prádné branky. Asistence: Kyle Connor, Jack Roslovic.

58:12

Carlsonova rána od modré se odrazila jen od betonu Hellebuycka.

57:52

A Washington přišel o útočné pásmo.

57:42

Samsonov míří na střídačku!

56:29

Eller z pravé strany od mantinelu se neprosadil. Kempný poté pálil od modré a to už Hellebuyck přerušil hru.

56:18

Hra je přerušena před brankou Hellebuycka.

55:25

Carlson se od modré netrefil na branku domácích. Hra pokračuje.

54:48

Komerční pauza.

54:48

Ehlersova pumelice od modré čáry na Samsonova nestačila. Další z řady dobrých zákroků hostujícího brankáře.

53:33

Samsonov zachránil naděje svého týmu na dobrý výsledek, když zastavil brejk domácích a zakončení Roslovica k pravé tyči.

53:15

Jensen tvrdě vystřelil zpoza levého kruhu, Hellebuyck chytá. Komerční pauza.

52:05

Hraje se dlouho bez přerušení. Oba týmy se střídají v útocích.

51:30

Třetí třetina má hodně rychlý spád. To nevyhovuje Washingtonu, jemuž se začíná krátit čas.

50:53

Zakázané uvolnění Capitals.

50:01

Hra se přesunula na druhou stranu kluziště. Gudasova dělovka od modré se odrazila od domácího brankáře.

49:11

Harkins střílel ještě z prostoru před kruhy, ale nastřelil pouze bránícího Ovečkina.

48:34

Ovečkin se dostal k rychlé střele ještě před kruhy, Hellebuyck si připisuje 24. zákrok.

48:27

Postavení mimo hru Washingtonu. Komerční přestávka.

47:20

47:20 Kyle CONNOR - 2:0

47:20

Pojistka, na kterou Winnipeg dlouho čekal. KYLE CONNOR vypálil z hranice kruhů a překonal Samsonova! Asistence: Mark Scheifele, Anthony Bitetto.

45:15

Kotouč vyletěl až do ochranné sítě za brankou Winnipegu, v jehož pásmu se bude vhazovat.

44:06

Hra byla přerušena v obranném pásmu Winnipegu, kde se také bude vhazovat.

43:12

43:01

Další vyhození domácího týmu, který toto oslabení už ubrání.

42:10

Jets se osvobodili.

41:26

Rychlá střela Kuzněcova nezaskočila brankáře domácích

41:12

Vyloučení v týmu Winnipeg Jets (Dylan DeMelo – 2 min., držení).

40:45

Úvod třetí třetiny se nese v opatrném duchu. Zápas je vyrovnaný a ani jeden z týmů nechce nechat zadní vrátka otevřená.

40:01

Další třetina začne přibližně v 03:55.
Winnipeg po dvou třetinách stále vede 1:0 a svůj náskok hájí proti soupeři, který ve druhé třetině prožil výrazné zlepšení.

Který z týmů vyhraje třetí třetinu?

40:00

39:10

38:34

Tlak Washingtonu je ohromný. Domácí se ale znovu osvobodili.

38:03

Domácím se povedlo vyhodit puk přes všechny čáry.

37:10

Vyloučení v týmu Winnipeg Jets (Anthony Bitetto – 2 min., hákování).

37:07

36:35

Hosté kombinují v útočném pásmu.

36:06

Kotouč skončil v ochranné síti za Hellebuyckem.

35:23

Ovečkin z hranice levého kruhu minul branku soupeře.

35:16

Po vhazování byl Backstrompři střelbě zblokovaný.

35:07

Vyloučení v týmu Winnipeg Jets (Neal Pionk – 2 min., hákování).

34:17

Wilson se snažil prosadit z levého boku, ale jeho pokus byl zblokovaný.

34:10

34:10

Ovečkin vyslal z levého kruhu dělovku směrem na Hellebuycka, který dokázal puk zastavit a přerušit hru.

33:37

33:25

Další osvobození Washingtonu.

32:58

Hosté vyhodili puk do hlediště, ale vylučovat se nebude.

32:29

Střela Pionka od modré sice prošla k Samsonovovi, ale ten ji vyrazil. Hosté navíc znovu vyhazují.

32:05

Hosté poslali puk mimo své pásmo.

31:37

Vyloučení v týmu Washington Capitals (Jevgenij Kuzněcov – 2 min., krosček).

31:37

Změnit to chtěli domácí. Harkins pronikl až před brankoviště, snažil se dorážet, ale byl tvrdě atakován. Komerční pauza.

31:10

Hře v posledních minutách chybí trochu energie, a to z obou stran.

29:25

Zakázané uvolnění Washingtonu.

29:20

Hraje se dlouhý úsek bez přerušení. Převahu v tuto chvíli nemá ani jeden z celků.

28:30

Winnipeg vede na střely už 16-10.

27:15

Zblokovaná střela Connora vylétla do ochranné sítě. Komerční přestávka.

25:41

Domácí se vrátili do útoku. Roslovic svou střelu z pravého kruhu poslal přímo do Samsonova.

24:39

Appleton trefil tyč Samsonovovy klece!

24:37

Ehlers byl mezi kruhy zblokován bránícím hráčem Washingtonu.

23:55

Změnit to mohl Backstrom, ale před brankovištěm minul tři tyče!

23:45

Hra v těchto chvílích pokračuje bez šancí na obou stranách.

22:03

Hra se na začátku druhé třetiny docela kouskuje. Zakázané uvolnění Washingtonu.

21:29

Kotouč opustil ledovou plochu, skončil na jedné ze střídaček.

20:19

Vrána prověřil připravenost Hellebuycka na začátku druhé třetiny.

20:01

Další třetina začne přibližně v 03:01.
Winnipeg se dokázal v úvodní třetině jednou střelecky prosadit a v ofenzivě byl nebezpečným týmem. Další branku ale ani přes několik šancí nepřidal.

Který z týmů vyhraje druhou třetinu?

20:00

18:55

Domácí vedou na střely 9-7.

17:50

Kotouč vyletěl do ochranné sítě za brankou Samsonova.

16:44

Connor se po levé straně dostal za obranu, jenže nevystřelil. Po vyjetí z pozice zkusil alespoň přihrát, ale v pádu o puk přišel.

16:15

Komerční přestávka.

14:29

Jets dál útočí. Wheeler se před brankovištěm prosadit nedokázal.

14:04

Před Samsonovem se náhle objevil jeden z domácích útočníků, který si potáhl puk na bekhend. Hostující brankář doslova skočil do pravé strany, aby vytěsnil puk mimo tři tyče.

12:34

Hellebuyck si sáhl pro puk vedle svého brankoviště a přerušil hru. Komerční pauza.

12:10

Hraje se dlouho bez přerušení. Capitals se snaží vytvořit tlak na soupeře, mají po svém oslabení více ze hry.

10:44

10:25

A další vyhození Washingtonu.

09:57

Znovu Winnipeg přišel o útočné pásmo. To je pro domácí škoda, že nedokáží soupeře dostat pod tlak.

09:17

Washingtonu se povedlo dostat puk do neutrální zóny.

08:44

Winnipeg bude hrát téměř celé dvě minuty proti třem!

08:44

Vyloučení v týmu Washington Capitals (Radko Gudas – 2 min., vysoká hůl).

08:39

Vyloučení v týmu Washington Capitals (Brenden Dillon – 2 min., hákování).

08:39

Samsonov přerušuje hru. Bude se vylučovat na straně hostů.

07:40

Domácí jsou opět v útočném pásmu a snaží se vytěžit ze své aktuální převahy.

06:33

06:33 Dmitrij KULIKOV - 1:0

06:33

Krásná střela DMITRIJE KULIKOVA od modré čáry proletěla celou obrannou třetinou a zapadla za záda brankáře Samsonova. Asistence: Blake Wheeler, Neal Pionk.

06:07

Hosté se natlačili až k brankovišti soupeře, Hellebuyck ale zůstal pozorný a uhájil brankoviště. Komerční pauza.

05:30

Hraje se delší úsek bez přerušení. Oba týmy se střídají ve vedení puku.

04:05

Beaulieuova rána od modré čáry dolétla až k brankáři Washingtonu, jenž přerušuje po svém zákroku hru.

02:37

Pánik byl při střelbě zpoza levého kruhu zablokován.

01:58

Postavení mimo hru Winnipegu.

01:18

Eller prověřil připravenost Hellebuycka, jenž si také připisuje úspěšný zásah.

00:43

Samsonov nadvakrát dokázal zachytil puk a přerušit hru.

00:01

Winnipeg Jets: Hellebuyck (Brossoit) – Pionk, D. Kulikov, DeMelo, Beaulieu, Poolman, Bitetto – Wheeler, Scheifele, Connor – Laine, Eakin, Ehlers – Roslovic, Copp, Harkins – Appleton, N. Shore, G. Bourque.

Washington Capitals: Samsonov (Holtby) – Carlson, Dillon, Jensen, Orlov, Gudas, Kempný – T. Wilson, Kuzněcov, Ovečkin – Oshie, Bäckström, J. Vrána – Kovalčuk, Eller, Hagelin – Hathaway, Dowd, Pánik..

Který z týmů vyhraje první třetinu?

Washington je lídrem Metropolitní divize a vede o čtyři body před Pittsburghem. To Winnipeg se snaží dotáhnout do elitní osmičky Západní konference a má stejně bodů jako osmý Nashville. Má však oproti němu o tři odehrané zápasy více.
Hokejisty Winnipegu a Washingtonu čeká v noci na pátek druhý vzájemný zápas této sezony. V tom prvním, který se hrál před dvěma dny na ledě Washingtonu, vyhráli Capitals 4:3 po nájezdech.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 02:00.

3:0

Branky a nahrávky: 7. D. Kulikov (Wheeler, Pionk), 48. Connor (Scheifele, Bitetto), 59. Scheifele (Connor, Roslovic)

Rozhodčí: Brenk, Hanson – Toomey, Cherrey

Diváci: 15 325

06:33 WPG 1:0 D. Kulikov (Wheeler, Pionk)
08:39 WSH 2 Dillon, hákování
08:44 WSH 2 Gudas, vysoká hůl
31:37 WSH 2 Kuzněcov, krosček
35:07 WPG 2 Pionk, hákování
37:10 WPG 2 Bitetto, hákování