1:0

konec (1:0)

27.02.2020, 18:55 • St. Jakob-Park (Basilej) • 1/16 finále • Lukáš Jasoněk

Tipsport: 1.89 3.59 4.28 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Klíčovou roli k postupu sehrál už první zápas. Basilej si v něm vypracovala pohodlný náskok, který na svém hřišti snadno kontrolovala. O nejtěsnější možné výhře před vlastním publikem rozhodl ve 38. minutě z penalty Fabian Frei. (20:58:26)
Basilej po výhrách 3:0 v Nikósii a 1:0 v domácí odvetě zaslouženě postupuje do 2. kola Evropské ligy!
Držení míče: 64% : 36%.
Střely na branku: 5:1. Střely mimo: 3:2. Rohy: 2:3. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 10:14.

90+2

90+2

A Pavel Královec mi dává za pravdu.

90

A kontrolovat ho bude ještě dvě minuty. Zatím nic nenasvědčuje tomu, že by o vítězství měla přijít.

88

Basilej kontroluje výsledek.

86

Další taxativní žlutá karta. Tomás De Vincenti (APOEL) držel Bergströma.

85

Po něm se Ioannou (APOEL) ocitl v ofsajdu. Vzrušení při jeho ráně zblízka tak bylo zbytečné.

84

Mihajlovic protáhl Nikoliće nepředvídatelnou střelou pod břevno. Tím však ještě nebezpečí nekončí, hosté totiž mají k dispozici roh.

83

Už nějaký čas se hraje výhradně uprostřed hřiště.

81

Vůbec poprvé je pokárán i domácí hráč. Elis Isufi inkasoval žlutou kartu za úder loktem.

79

Remires (Basilej) přestřeluje břevno.

76

Jako utržený od řetězu vletěl do souboje s Riverosem Praxitelis Vouros (APOEL) a trestu v podobě žluté karty se nemůže vůbec divit.

75

Statistika držení míče: 65% : 35%.

74

74. Neproměněná penalta

74

Božínku, Tomás De Vincenti (APOEL) nařízenou penaltu trestuhodně zahodil! Mířil k levé tyči, ale kupodivu ani netrefil bránu. Nikolić navíc odhadl směr a v případě přesnější střely by pravděpodobně zakročil.

73

Pozor! APOEL může vyrovnat z penalty!

70

Rovněž předpovídané střídání v týmu FC Basilej: ze hřiště odchází Fabian Frei, autora jediného gólu v utkání nahrazuje Eric Ramires.