Tipsport: 3.73 4.36 1.78 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (07:15:24)
2. Calvin PETERSEN (LAK) 35 zák., 1 gól, 97,2%

Martin FRK (LAK) 0+0, 2 střely, čas na ledě 12:15

Dominik SIMON (PIT) 0+0, 4 střely, čas na ledě 7:29
STATISTIKA STŘEL NA BRANKU:

Los Angeles Kings: 22

Pittsburgh Penguins: 36.
Zápas ukončil výhozem puku ze své třetiny Anže Kopitar (Los Angeles), takže Pittsburgh již vyrovnat nedokázal a i dnes prohrává. Je to čtvrtá prohra Tučňáků v řadě a dnes mohou žehrat jen na svou nemohoucnost v zakončení a na výborně chytajícího Petersena, který ovšem byl k překonání, což dokázala situace ze 47. minuty, kdy hosté snížili na 1:2 ze svého pohledu. Nicméně podobných kombinací bylo málo, hosté se často uchylovali ke střelám, které buď Petersen zneškodnil nebo některý z bránících hráčů zablokoval.
Pro Kings je to, po předchozích dvou domácích prohrách, další výhra, čímž si trochu vylepšili bilanci z posledních zápasů.

59:44

Střela Letanga, od modré, zablokována.

59:27

Malkin udržel útočné pásmo a hosté mohou kombinovat.

59:08

Pittsburgh v útočném pásmu, ale domácí stále odolávají.

58:52

Nyní již Jarry opět prchá ven z branky a hosté to zkouší v šesti.

58:36

Tristan Jarry se vrátil do branky, kvůli vhazování ve středním pásmu.

58:30

Hra přerušena, navíc Tristan Jarry (Pittsburgh) spěchá z branky, hosté to zkusí v šesti!

58:12

A v plném počtu se domácí dokáží bránit a vyhazovat kotouče ven ze třetiny.

57:45

Vhazování po levici Jarryho, puk vybojovali hosté, kteří se hned tlačí do útoku.

57:27

Velice brzy přijde okamžik, kdy Jarry opustí branku Penguins a hosté to zkusí v šesti.

57:05

A to se již další vteřiny ukrojily ze zbývajícího času do konce třetí třetiny.

56:38

Jevgenij Malkin (Pittsburgh) spěchá za pukem do útočného pásma, hraje ale Sean Walker (Los Angeles), který vrací puk do středního pásma.

56:15

Hosté s pukem ve vlastní třetině, Chad Ruhwedel čeká na dostřídání.

55:27

Jason Zucker (Pittsburgh) nahazuje kotouč do útočného pásma.

55:00

Poslední pětiminutovka třetí třetiny, aktuální stav slibuje velmi zajímavý závěr třetí třetiny!

54:18

Jevgenij Malkin (Pittsburgh) se nedostal ke střele z pravé strany, puk ale i tak nakonec končí u Petersena, který raději hru přerušuje.

53:24

Dominik Simon (Pittsburgh) neustál souboj s bránícím Walkerema puk míří ven ze třetiny Kings.

52:33

Trevor Moore (Los Angeles) se natlačil před obránce a díky tomu domácí mohou zaútočit.

52:02

Jevgenij Malkin (Pittsburgh) ustál souboj ve středním pásmu, kde uplatnil u mantinelu svá kila, díky čemuž hosté udrželi puk.

50:50

Tristan Jarry (Pittsburgh) je v brance v podstatě bez práce, nyní je to urputná bitva doslova o každý metr hrací plochy.

50:32

Králům se nedaří udržet puk po přechodu útočné modré, dobrá práce hostů.

49:38

Anže Kopitar (Los Angeles) pod tlakem nezvládl rozehrávku, puk opět získává soupeř.

48:37

Joakim Ryan (Los Angeles) na nic nečeká a z levé strany pálí na branku Penguins, Jarry chytá a přerušuje hru.

48:20

Pittsburgh se znovu tlačí do útoku, ale Kris Letang kazí přihrávku, takže hrát mohou domácí.

47:50

Po delší době vidíme také domácí v útočném pásmu, to je zatím ve třetí třetině málo vídaný obrázek.

47:32

Gól by mohl Pittsburghu hodně pomoci a doufejme, že nás čeká parádní závěr třetí třetiny.

46:42

46:42 Bryan RUST - 2:1

46:42

Pittsburgh právě vstřelil branku!
Obránci Kings nechali před brankou zcela volného BRYANA RUSTA, kterého přesnou a prudkou přihrávkou našel z pravé strany Malkin. Rust pak jen nastavil hůl a nasměroval puk do branky soupeře, gólman Petersen byl bezmocný. Asistence: Jevgenij Malkin a Patric Hörnqvist.

46:14

Michael Amadio (Los Angeles) projel po levé straně až do útočného pásma, z levé strany vypálil, Jarry v pohodě chytá a přerušuje hru.

45:20

Zblokovaná střela Crosbyho končí v rohu, hosté ale znovu vybojovali puk... po dobré práci Frka však o útočné pásmo přece jenom přišli.

44:48

Juuso Riikola (Pittsburgh) zkoušel překvapil Petersena střelou z levé strany, z ostrého úhlu, ale domácí gólman byl na svém místě a střelu vyráží.

44:13

Kris Letang (Pittsburgh) pouze orazítkoval plexi za brankou Kings, hned poté dostali domácí puk ze třetiny.

43:40

Také ve třetí třetině to zatím vypadá na to, že převahu budou mít hosté, kteří se však stále gólově prosadit nedokázali.

43:17

Justin Schultz (Pittsburgh) pálí z levého kruhu pro vhazování, jenže pouze vyprášil betony Petersena.

42:52

Souboj v rohu, ve třetině Kings, puk vybojoval Patrick Marleau (Pittsburgh).

42:15

Ale hodně střel v podání Tučňáků je nepřesných, po nichž hosté ztrácejí útočné pásmo.

41:45

Puk za brankou LA, vybojoval ho Sidney Crosby (Pittsburgh), takže hosté mohou i nadále útočit.

41:05

Cal Petersen (Los Angeles) vyráží střelu Rusta a to je z útočné akce Penguins všechno.

40:51

Jevgenij Malkin (Pittsburgh) na začátku útočné akce, hosté se dostávají do útočného pásma.

40:01

Další třetina začne přibližně v 6:34.
Pittsburghu patřila tato třetina, hosté v ní byli lepší, častěji stříleli, ale gólman Petersen předvádí parádní zákroky v brance Kings a hlavně i díky němu se zatím hosté gólově prosadit nedokázali. Zápas je to ale parádní, plný osobních soubojů, ale i pěkných hokejových akcí, rozhodně je na co se koukat.

Který z týmů vyhraje třetí třetinu?

40:00

39:29

39:29 Trevor LEWIS - 2:0

39:29

Los Angeles právě vstřelilo branku!
A domácí trestají chybu Johnsona ve středním pásmu, když se TREVOR LEWIS dostal do útočného pásma, z levé strany nabruslil k brance, kde, po parádní kličce obránci, nadvakrát překonává Jarryho. Asistence: Blake Lizotte a Trevor Moore.

39:25

Jack Johnson (Pittsburgh) zkouší dostat puk do útočného pásma, to se mu ale nedaří a zaútočit mohou domácí.

39:00

Poslední minuta druhé třetiny.

38:15

Dustin Brown (Los Angeles) netrefuje branku Penguins, z pravé strany, hrají tak hosté.

37:52

Tučňáci se nyní snaží v útočném pásmu, ale je to bitva.. urputná bitva u mantinelů.

37:15

Domácí zabojovali v útočném pásmu, ale jediný zajímavý moment byl v okamžiku, kdy Dustin Brown (Los Angeles) srazil svého spoluhráče Iafalla...

36:47

Conor Sheary (Pittsburgh) netrefuje z mezikruží branku Kings.

36:16

Trevor Moore (Los Angeles) spěchá za pukem do útočného pásma, kde je ale neúspěšný, hrají hosté.

35:25

Nikolaj Prochorkin (Los Angeles) dostal puk ze třetiny a nyní již český útočník Dominik Simon odešel na střídačku.

35:08

Tak nikoliv, Dominik Simon zůstal ještě na ledě, hosté jsou totiž v útočném pásmu.

34:38

Dominik Simon (Pittsburgh) zavezl kotouč do útočného pásma, kde byl ale úplně sám, následně odešel střídat.

34:08

33:35

Po Shearyho střele odpalují domácí puk ze třetiny.

33:15

Až nyní se bránící čtveřice domácích mohla prostřídat celá, puk míří až za branku Penguins.

32:55

Nyní se podařilo domácím dostat puk ze třetiny, ale prostřídat stihl jen jeden z nich.

32:45

Sidney Crosby (Pittsburgh) zachytil puk za brankou Kings a hosté tak udrží útočné pásmo.

32:10

Na úvod přesilové hry, stejně jako v předchozí přesilové hře Pittsburghu, dělovka Malkina, tentokrát z levé strany, puk ale míří nad branku.

32:08

Vyloučení v týmu Los Angeles Kings (Gabriel Vilardi – 2 min., podrážení).

31:45

Martin Frk (Los Angeles) zabojoval o zdánlivě ztracený puk před brankou Penguins, ale nakonec Jarry dokázal udržet puk kdesi pod sebou.

31:25

Justin Schultz (Pittsburgh) poslal puk na střídačku, hra přerušena, bude se vhazovat ve středním pásmu.

30:55

Pokračuje tlak Pittsburghu, ale Cal Petersen (Los Angeles) podává v brance fantastický výkon a zatím drží střelce Penguins v šachu.

30:08

Další výtečná akce Dominika Simona (Pittsburgh), který nic neuspěchal, s pukem na holi projel za brankou a vyjel před ní, poté vypálil, ale pozorný Petersen si poradil i s touto šancí soupeře.

29:10

Martin Frk (Los Angeles) bojuje o puk na útočné modré, je ale osamocen a neuspěl, hrají hosté.

28:26

Jevgenij Malkin (Pittsburgh) vybojoval puk u pravého mantinelu, najel si v útočném pásmu více na střed a vypálil zápěstím, Petersen chytá a přerušuje hru.

28:10

Sidney Crosby (Pittsburgh) nepřesně rozehrává, puk zachytili domácí ve středním pásmu.

27:43

Na druhé straně zahrozil Dominik Simon (Pittsburgh), který dnes hraje velmi slušný zápas, chtělo by to nějaký ten kanadský bod.

27:26

Adrian Kempe (Los Angeles) se dravě dostal do zakončení, z pravé strany ale nepřekonal Jarryho.

27:13

26:17

Marcus Pettersson (Pittsburgh) přerušuje hru, bude se vhazovat po jeho levici.

25:45

Až nyní domácí vyhazují kotouč přes všechny čáry a spěchají na střídačku.

25:24

Na úvod přesilové hry netrefuje Jevgenij Malkin branku Kings, hosté udrželi útočné pásmo.

25:13

Vyloučení v týmu Los Angeles Kings (Blake Lizotte – 2 min., nedovolené bránění).

24:33

Anže Kopitar (Los Angeles) netrefuje branku z mezikruží, hrají hosté.

23:16

Dominik Simon (Pittsburgh) se po levém mantinelu dostal do třetiny Králů, vystřelil, ale Petersen vyráží.

22:55

Další dobrá práce bránícího Riikoly, který tentokrát zablokoval střelu Vilardiho.

22:22

Juuso Riikola (Pittsburgh) předvedl výtečný defenzivní zákrok při bránění Kempeho, který se hnal z levé strany do zakončení.

21:31

Zakázané uvolnění domácích, kteří jsou od úvodních vteřin druhé třetiny pod tlakem.

20:40

Cal Petersen (Los Angeles) chytá střelu z pravé strany a přerušuje hru, předtím za jeho zády zazněla branková konstrukce, po střele z opačné strany.

20:01

Další třetina začne přibližně v 5:40.
První třetina nabídla výtečný hokej. Lépe do zápasu vstoupili domácí, kterým výrazně pomohla využitá přesilová hra hned v úvodu zápasu. Poté však iniciativu převzali hosté, kteří ale na Petersena vyzrát nedokázali. V závěru třetiny se pak Crosby radoval z vyrovnávacího gólu, jenže ten zcela očividně vůbec nebyl, protože puk se nedostal za brankovou čáru, což poté prokázalo i video a gól správně nebyl uznán. Do kabin tak jdou s těsným náskokem domácí.

Který z týmů vyhraje druhou třetinu?

20:00

19:21

Jack Johnson (Pittsburgh) pálí od modré, z levé strany, Petersen chytá a přerušuje hru.

19:15

Hosté rozehrávají, ve třech se ženou do útočného pásma.

19:00

Poslední minuta první třetiny.

18:24

18:24 Sidney Crosby (Pittsburgh) se radoval z gólu, který ale nebyl...

18:24

Autorem branky je SIDNEY CROSBY. Hosté se sice nejprve radovali z gólu, ale ten vůbec nebyl, puk se totiž od horní tyčky odrazil na brankovou čáru, po které projel a dostal se ven z branky, gól nebyl, což následně vyřkli i sudí, po prozkoumání videozáznamu.

17:46

Bryan Rust (Pittsburgh) najíždí z levé strany na Petersena, kterého zkouší překonat bekhendovou střelou, domácí gólman se ale překonat nenechal.

16:59

16:47

Poslední vteřiny přesilové hry domácích, Sean Walker poslal puk do Jarryho, ten v klidu chytá a přerušuje hru.

16:10

Po hrubé chybě Kopitara měli hosté výhodu přečíslení dva na jednoho, ale Teddy Blueger to pokazil, když z levé strany ani nevystřelil, ani nepřihrál.

15:52

Drew Doughty (Los Angeles) to zkusil od modré, Jarry vyráží do rohu, domácí zůstávají v útočném pásmu.

15:28

Králové v útočném pásmu, po nepřesném pokusu Kempeho ale hosté opět dostávají puk ze třetiny.

14:59

Vyloučení v týmu Pittsburgh Penguins (Jack Johnson – 2 min., držení).

14:32

Domácí mají na ledě elitní formaci s Anže Kopitarem, které se ale vůbec nedaří již několik zápasů a nejinak tomu je zatím i v tomto zápase.

14:10

Pittsburgh opět v útočném pásmu, hostům patří poslední minuty, v nichž jsou aktivnější.

13:10

Sam Lafferty (Pittsburgh) z levé strany najel před branku Kings, Petersena ale překonat nedokázal.

12:49

Evan Rodrigues (Pittsburgh) bojuje o puk v útočném pásmu, pomáhá mu i Dominik Simon.

11:30

Útočí domácí, dělovka Doughtyho končí na bránícím Letangovi, Jarry nemusel zasahovat.

11:14

Signalizovaný ofsajd, hosté musí přestat hrát a musí ven ze třetiny Kings.

10:49

Jevgenij Malkin (Pittsburgh) rozehrává, Conor Sheary ale v útočném pásmu neudržel puk a hrají zase domácí.

09:54

Nikolaj Prochorkin (Los Angeles) neuspěl v souboji o puk, ve středu hřiště, puk získali hosté.

09:25

Patrick Marleau (Pittsburgh) netrefuje branku Kings, z pravé strany, hosté ale udrželi útočné pásmo.

08:40

Kris Letang (Pittsburgh) s pukem ve vlastní třetině, vyčkává na dostřídání svého týmu.

08:05

Zablokovaná střela Dustina Browna (Los Angeles), hra přerušena, vhazování po pravici Jarryho.

07:38

Blake Lizotte (Los Angeles) zavezl puk do útočného pásma a poté musel Tristan Jarry (Pittsburgh) zasahovat, po střele Wagnera.

06:53

Kris Letang (Pittsburgh) rozehrává, ale zatím se hostům příliš nedaří přechod přes střední pásmo, což bylo patrné i při přesilové hře hostů.

06:02

05:42

Adrian Kempe (Los Angeles) nabral puk na hůl a vyhodil ho ze třetiny, domácí stihli prostřídat.

05:08

První minutu oslabení přečkali domácí celkem snadno, nyní se již hosté opět vrací do útočného pásma.

04:50

Alex Iafallo (Los Angeles) dostal puk ze třetiny, navíc ho ještě chvíli podržel ve třetině Penguins.

04:02

Dominik Simon (Pittsburgh) byl ale při své akci zahákován, takže faulující Hutton dostává dvě minuty a hosté si zahrají přesilovou hru.

04:02

Dominik Simon (Pittsburgh) se prodral do zakončení, branku těsně míjí.

03:40

Vhazováni po pravici Jarryho, puk vybojovali domácí.

02:34

02:34 Blake LIZOTTE - 1:0

02:34

Přece jenom hosté inkasují při vlastním oslabení, od modré vypálil Sean Walker a těsně před Jarrym dokázal střelu lehce tečovat BLAKE LIZOTTE, na což již gólman Penguins nedokázal zareagovat. Asistence: Sean Walker a Gabriel Vilardi.

02:10

Domácí stále drží útočné pásmo.

01:50

Gabriel Vilardi (Los Angeles) z pravé strany netrefuje branku.

01:25

Králové zůstávají v útočném pásmu, po vyhraném vhazování před Jarrym.

01:09

Hned v úvodu přesilové hry registrujeme dělovku Martina Frka, který z levé strany těsně minul branku Penguins.

01:00

Vyloučení v týmu Pittsburgh Penguins (Kris Letang – 2 min., podrážení).

00:42

Bude se vylučovat, domácí si zahrají přesilovou hru.

00:17

Vhazování po pravici Petersena, který si vzápětí připisuje první zákrok, následuje další nepřesná rozehrávka domácích, další icing.

00:01

Los Angeles Kings: Petersen (Quick) – J. Ryan, Doughty, MacDermid, Walker, B. Hutton, Roy – Iafallo, Kopitar, D. Brown – A. Kempe, Vilardi, Frk – Wagner, Lizotte, Moore – Lewis, Amadio, Prochorkin.

Pittsburgh Penguins: Jarry (M. Murray) – J. Johnson, Letang, M. Pettersson, J. Schultz, Riikola, Ruhwedel – Zucker, Crosby, Sheary – Rust, Malkin, Hörnqvist – Marleau, Rodrigues, Simon – Lafferty, Blueger, B. Tanev..

Který z týmů vyhraje první třetinu?

V souboj dvou týmů z opačných konferencí budou favority hosté z Pittsburghu. Oba týmy na sebe v sezóně, v základní části, narazí pouze dvakrát. V prosinci došlo k souboji číslo jedna a vyhrál ho Pittsburgh, který vyhrál těsně 5:4. Také pro duel ve Staples Centru jsou favority hosté, kteří sice poslední tři ligové duely prohráli, ale mají na svém kontě již 80 bodů. Tedy přesně o třicet bodů více, než Králové z Los Angeles. Ti, po nadějných výhrách nad Calgary, Coloradem a Floridou opět prohrávají, když v předchozích dvou domácích duelech nestačili na Colorado a poté i na Edmonton.
Vítejte u online přenosu hokejového utkání základní části NHL, v němž LOS ANGELES KINGS přivítá na svém stadionu PITTSBURGH PENGUINS.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:30.

2:1

Branky a nahrávky: 3. Lizotte (Walker, Vilardi), 40. Lewis (Lizotte, Moore) – 47. Rust (Malkin, Hörnqvist)

Los Angeles Kings: Petersen (Quick) – J. Ryan, Doughty, MacDermid, Walker, B. Hutton, Roy – Iafallo, Kopitar, D. Brown – A. Kempe, Frk, Vilardi – Moore, Lizotte, Wagner – Prochorkin, Amadio, Lewis.

Pittsburgh Penguins: Jarry (M. Murray) – J. Johnson, Letang, M. Pettersson, J. Schultz, Riikola, Ruhwedel – Zucker, Crosby, Sheary – Hörnqvist, Malkin, Rust – Marleau, Rodrigues, B. Tanev – Simon, Blueger, Lafferty.

Rozhodčí: Hebert, Rehman – Baker, Mills

Diváci: 16 898

01:00 PIT 2 Letang, podrážení
02:34 LAK 1:0 Lizotte (Walker, Vilardi)
04:02 LAK 2 Amadio, hákování
14:59 PIT 2 J. Johnson, držení