Statistiky:
Konečné pořadí
1. Johannes Thingnes Bø (NOR) 38:09.5 (0)
2. Quentin Fillon Maillet (FRA) +42.0 (3)
3. Emilien Jacquelin (FRA) +55.0 (2)
4. Tarjei Bø (NOR) +55.6 (2)
5. Simon Desthieux (FRA) +1:03.7 (1)
6. Felix Leitner (AUT) +1:06.7 (3)
7. Martin Fourcade (FRA) +1:13.1 (3)
8. Johannes Dale (NOR) +1:17.1 (3)
9. Julian Eberhard (AUT) +1:19.6 (4)
10. Johannes Kühn (GER) +1:25.2 (4)
11. Ondřej Moravec (CZE) +1:34.1 (2)
12. Benedikt Doll (GER) +1:39.3 (4)
13. Vetle Sjastad Christiansen (NOR) +1:43.0 (4)
14. Dominik Windisch (ITA) +1:47.1 (3)
15. Jakov Fak (SLO) +1:58.3 (3)
16. Krasimir Anev (BUL) +2:07.2 (2)
17. Dominik Landertinger (AUT) +2:15.1 (3)
18. Lukas Hofer (ITA) +2:22.8 (3)
19. Jesper Nelin (SWE) +2:25.5 (4)
20. Artěm Prima (UKR) +2:32.7 (3)
21. Arnd Peiffer (GER) +2:42.0 (5)
22. Peppe Femling (SWE) +2:58.0 (3)
23. Dmitro Pidručnij (UKR) +3:13.5 (4)
24. Philipp Horn (GER) +3:20.1 (7)
25. Benjamin Weger (SUI) +3:33.0 (5)
26. Nikita Poršněv (RUS) +3:46.1 (4)
27. Sebastian Samuelsson (SWE) +4:03.6 (7)
28. Matvej Jelisejev (RUS) +4:18.6 (7)
29. Martin Ponsiluoma (SWE) +4:50.6 (8)
30. Martin Otčenáš (SVK) +5:49.7 (4)
Pořadí po 4. střelbě:
1. Johannes Thingnes Bø (NOR) 30:48,4 (0)
2. Quentin Fillon Maillet (FRA) +45,4 (3)
3. Emilien Jacquelin (FRA) +55,1 (2)
4. Tarjei Bø (NOR) +1:02,1 (2)
5. Simon Desthieux (FRA) +1:12,9 (1)
-----
8. Ondřej Moravec (CZE) +1:30,4 (2)
30. Martin Otčenáš (SVK) +4:43,2 (4)
Pořadí po 3. střelbě:
1. Johannes Thingnes Bø (NOR) 23:11,8 (0)
2. Quentin Fillon Maillet (FRA) +17,6 (2)
3. Simon Desthieux (FRA) +19,9 (0)
4. Tarjei Bø (NOR) +23,0 (1)
5. Emilien Jacquelin (FRA) +32,5 (2)
----
8. Ondřej Moravec (CZE) +39,0 (1)
29. Martin Otčenáš (SVK) +2:58,0 (3)
Pořadí po 2. střelbě:
1. Tarjei Bø (NOR) 15:22,9 (0)
2. Johannes Thingnes Bø (NOR) +1,0 (0)
3. Johannes Dale (NOR) +2,5 (0)
4. Simon Desthieux (FRA) +7,1 (0)
5. Quentin Fillon Maillet (FRA) +9,0 (1)
------
11. Ondřej Moravec (CZE) +29,1 (1)
28. Martin Otčenáš (SVK) +1:45,7 (2)
Pořadí po 1. střelbě:
1. Jakov Fak (SLO) 7:35,3 (0)
2. Benedikt Doll (GER) +3,4 (0)
3. Simon Desthieux (FRA) +5,3 (0)
4. Martin Ponsiluoma (SWE) +5,4 (0)
5. Tarjei Bø (NOR) +5,9 (0)
-----
8. Ondřej Moravec (CZE) +8,3 (0)
26. Martin Otčenáš (SVK) +36,9 (1)
Startovní listina
1. Emilien Jacquelin (FRA)
2. Martin Fourcade (FRA)
3. Quentin Fillon Maillet (FRA)
4. Johannes Thingnes Bø (NOR)
5. Dominik Landertinger (AUT)
6. Tarjei Bø (NOR)
7. Simon Desthieux (FRA)
8. Benedikt Doll (GER)
9. Johannes Dale (NOR)
10. Vetle Sjastad Christiansen (NOR)
11. Arnd Peiffer (GER)
12. Matvej Jelisejev (RUS)
13. Johannes Kühn (GER)
14. Jakov Fak (SLO)
15. Sebastian Samuelsson (SWE)
16. Felix Leitner (AUT)
17. Philipp Horn (GER)
18. Peppe Femling (SWE)
19. Lukas Hofer (ITA)
20. Krasimir Anev (BUL)
21. Jesper Nelin (SWE)
22. Nikita Poršněv (RUS)
23. Ondřej Moravec (CZE)
24. Martin Ponsiluoma (SWE)
25. Martin Otčenáš (SVK)
26. Dmitro Pidručnij (UKR)
27. Julian Eberhard (AUT)
28. Benjamin Weger (SUI)
29. Artěm Prima (UKR)
30. Dominik Windisch (ITA)
Děkujeme vám za přízeň, užívejte zbytku víkendu a u dalších přenosů ze zimních sportů se budu těšit zase napočtenou! (16:01:05)
1. Johannes Thingnes Bø (NOR) 38:09.5 (0)
2. Quentin Fillon Maillet (FRA) +42.0 (3)
3. Emilien Jacquelin (FRA) +55.0 (2)
4. Tarjei Bø (NOR) +55.6 (2)
5. Simon Desthieux (FRA) +1:03.7 (1)
6. Felix Leitner (AUT) +1:06.7 (3)
7. Martin Fourcade (FRA) +1:13.1 (3)
8. Johannes Dale (NOR) +1:17.1 (3)
9. Julian Eberhard (AUT) +1:19.6 (4)
10. Johannes Kühn (GER) +1:25.2 (4)
11. Ondřej Moravec (CZE) +1:34.1 (2)
12. Benedikt Doll (GER) +1:39.3 (4)
13. Vetle Sjastad Christiansen (NOR) +1:43.0 (4)
14. Dominik Windisch (ITA) +1:47.1 (3)
15. Jakov Fak (SLO) +1:58.3 (3)
16. Krasimir Anev (BUL) +2:07.2 (2)
17. Dominik Landertinger (AUT) +2:15.1 (3)
18. Lukas Hofer (ITA) +2:22.8 (3)
19. Jesper Nelin (SWE) +2:25.5 (4)
20. Artěm Prima (UKR) +2:32.7 (3)
21. Arnd Peiffer (GER) +2:42.0 (5)
22. Peppe Femling (SWE) +2:58.0 (3)
23. Dmitro Pidručnij (UKR) +3:13.5 (4)
24. Philipp Horn (GER) +3:20.1 (7)
25. Benjamin Weger (SUI) +3:33.0 (5)
26. Nikita Poršněv (RUS) +3:46.1 (4)
27. Sebastian Samuelsson (SWE) +4:03.6 (7)
28. Matvej Jelisejev (RUS) +4:18.6 (7)
29. Martin Ponsiluoma (SWE) +4:50.6 (8)
30. Martin Otčenáš (SVK) +5:49.7 (4)
CÍL
CÍL
CÍL
CÍL
14,7km
14,7km
14 KM
13,5km
13,5km
13 KM
13 KM
1. Johannes Thingnes Bø (NOR) 30:48,4 (0)
2. Quentin Fillon Maillet (FRA) +45,4 (3)
3. Emilien Jacquelin (FRA) +55,1 (2)
4. Tarjei Bø (NOR) +1:02,1 (2)
5. Simon Desthieux (FRA) +1:12,9 (1)
-----
8. Ondřej Moravec (CZE) +1:30,4 (2)
30. Martin Otčenáš (SVK) +4:43,2 (4)
4. stř
4. stř
4. stř