konec (1:3, 3:1, 1:3)

23.02.2020, 17:00 • Městská hala Otrokovice • 25. kolo • Adam Černý

Tipsport: 1.7 5.6 2.9 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mě je to pro dnešek vše. Děkuji za pozornost a u dalších přenosů napočtenou! (19:09:18)
Je za námi dnešní důležité utkání mezi Otrokovicemi a pražským týmem Black Angels, který lépe dopadl pro hosty, kteří si z Moravy odvážejí vítěztsví 7:5. Hosté výborně začali a po první třetině vedli 3:1. Domácí začali předvádět optimální výkon až o druhé třetiny, kde byli jasně lepším a dokázali stav srovnat. Ve třetí třetině šli nejprve do vedení domácí zásluhou Červenky, ale hosté především zásluhou dvougolového Radka Hanáka dokázali utkání překlopit na svou stranu a připisují si důležité vítězství, které je katapultuje na 11. místo tabulky s jednobodovou ztrátou na osmou příčku zaručující play – offf.

59:38

59:38 Radek HANÁK - 5:7

59:38

Black Angels právě vstřelili branku!
Hosté potvrzují svoje vítězství! Dlouhý balonek skvěle zpracoval Tomáš Hanák a krásně našel zcela volného RADKA HANÁKA, který se nemýlil a hosté si připíšou důležité vítězství! Asistence: Tomáš Hanák

59:25

Ani Vykopalova rána nedoletěla až k Matiáškovi.

57:22

Zcela sám před brankou nejprve Radek Hanák ani nadvakrát nedokázal prostřelit Majricha. Vzápětí na druhé straně se řítil sám na Matiáška Pešat, který nedokázal zakončit, ale objel branku a našel volného Kostku, které fantasticky vychytal Matiášek!

57:00

Tři minuty do konce třetí třetiny. Podaří se domácí ještě srovnat?

56:24

Před Matějem Bočkem na poslední chvíli výborně Majrich.

55:41

hra se nám teď přelévá z jedné strany na druhou. Velmi atraktivní podívanou nám dnes obě mužstva nabízí.

53:36

Dnešní utkání sleduje 364 diváků!

52:10

52:10 Matěj BOČEK - 5:6

52:10

Hosté si berou vedení zpět! Dlouhou vzdušnou nahrávku výborně zpracoval Renčín a přihrál MATĚJI BOČKOVI, který krásnou střelou dává důležitou branku! Asistence: Jakub Renčín

49:58

Pešat vyslal do úniku Gála, tomu přeskočil míček hůl.

48:44

48:44 Radek HANÁK - 5:5

5:7

Branky a nahrávky: 13. Gál (Pešat), 32. Kostka, 32. Pešat (Gál), 40. Červenka (Haša), 47. Červenka (Mich. Nagy) – 1. Boček (Renčín), 6. Renčín (Boček), 8. Boček (Renčín), 30. Hněvkovský (Neklan), 49. R. Hanák (Novotný), 53. Boček (Renčín), 60. R. Hanák (T. Hanák)

PSG Panthers Otrokovice: Michaljovič (Majrich) – Kostka, Kvapil, Mich. Nagy, Szweda, Zimmer – Gál, Pešat, Koláčný – Haša, Červenka, Vykopal – Petřík, Pšenčík, Jurčík – Hrabal.

Black Angels: Körber (Matiášek) – Vaculík, Král, Bauman, Ježek, Straka, Boček, Bouček – Boček, Čáslava, Novotný – R. Hanák, T. Hanák, Jaroš – Hromada, Neklan, Renčín – Studený, Hněvkovský (C).

Rozhodčí: Radim Sýkora a Miroslav Tkáč

00:26 BAN 0:1 Boček (Renčín)
05:25 BAN 0:2 Renčín (Boček)
07:58 BAN 0:3 Boček (Renčín)
12:59 OTR 1:3 Gál (Pešat)
29:07 BAN 1:4 Hněvkovský (Neklan)