Statistiky:
Celkové pořadí:
1. Norsko 1:07:05,7 (1+9)
2. Německo +10,7 (0+9)
3. Ukrajina +18,4 (0+8)
4. Česká republika +31,1 (0+10)
5. Švédsko +44,9 (1+11)
6. Švýcarsko +47,1 (0+11)
7. Polsko +50,3 (0+6)
8. Rusko +1:02,6 (1+11)
9. Kanada +2:13,7 (1+12)
10. Itálie +2:29,4 (3+12)
11. Finsko +2:40,2 (0+11)
12. Rakousko +2:44,4 (3+13)
13. Bělorusko +3:10,7 (1+13)
14. Francie +3:44,2 (4+19)
15. Spojené státy americké +3:55,7 (0+8)
16. Čína +4:23,7 (1+9)
17. Slovensko +4:54,1 (0+12)
18. Kazachstán +5:08,0 (0+12)
19. Slovinsko - předjeto o kolo
20. Bulharsko - předjeto o kolo
21. Japonsko - předjeto o kolo
22. Korea - předjeto o kolo
23. Lotyšsko - předjeto o kolo
Estonsko - diskvalifikováno
Pořadí po 8. střelbě:
1. Norsko 1:01:55,7 (1+9)
2. Ukrajina +25,3 (0+8)
3. Česká republika +29,9 (0+1)
4. Německo +33,8 (0+9)
5. Polsko +37,4 (0+6)
Pořadí po 7. střelbě:
1. Polsko 56:10,2 (0+4)
2. Norsko +7,5 (1+9)
3. Švédsko +8,2 (0+8)
4. Ukrajina +17,8 (0+7)
5. Česká republika +25,0 (0+10)
Pořadí po 6. střelbě:
1. Polsko 45:03,9 (0+2)
2. Německo +34,5 (0+5)
3. Rusko +35,8 (1+7)
4. Itálie +37,9 (2+7)
5. Ukrajina +40,3 (0+7)
-----
6. Česká republika +41,6 (0+9)
Pořadí po 5. střelbě:
1. Itálie 38:24,8 (0+4)
2. Rusko +37,3(0+4)
3. Polsko +39,5 (0+1)
4. Norsko +1:02,8 (0+6)
5. Kanada +1:03,5 (0+5)
-----
7. Česká republika +1:14,1 (0+6)
Pořadí po 4. střelbě:
1. Itálie 27:29,7 (0+2)
2. Polsko +58,4 (0+1)
3. Česká republika +1:02,7 (0+3)
4. Ukrajina +1:06,1 (0+4
5. Norsko +1:11,1 (0+3)
Pořadí po 3. střelbě:
1. Itálie 21:58,6 (0+2)
2. Polsko +32,2 (0+0)
3. Rusko +37,9 (0+1)
4. Norsko +37,9 (0+1)
5. Česká republika +38,2 (0+2)
Pořadí po 2. střelbě:
1. Itálie 11:22,0 (0+1)
2. Spojené státy americké +16,7 (0+1)
3. Slovinsko +23,3 (0+1)
4. Rusko +27,1 (0+1)
5. Polsko +28,8 (0+0)
----
14. Česká republika +45,0 (0+2)
Pořadí po 1. střelbě:
1. Rusko 5:44,6 (0+0)
2. Itálie +0,4 (0+1)
3. Spojené státy americké +7,0 (0+1)
4. Česká republika +7,2 (0+0)
5. Rakousko +8,6 (0+0)
Startovní listina:
1. Norsko (Synnøve Solemdalová, Ingrid Landmark Tandrevoldová, Tiril Eckhoffová, Marte Olsbuová Röiselandová)
2. Švýcarsko (Elisa Gasparinová, Selina Gasparinová, Aita Gasparinová, Lena Häckiová)
3. Francie (Julia Simonová, Anais Bescondová, Célia Aymonierová, Justine Braisazová)
4. Švédsko (Elvira Öbergová, Mona Brorssonová, Linn Perssonová, Hanna Öbergová)
5. Rusko (Jekatěrina Jurlovová-Perchtová, Irina Starychová, Světlana Mironovová, Larisa Kuklinová)
6. Německo (Karolin Horchlerová, Vanessa Hinzová, Franziska Preussová, Denise Herrmannová)
7. Ukrajina (Anastasija Merkušinová, Julija Džimová, Vita Semerenková, Olena Pidhrušná)
8. Česká republika (Jessica Jislová, Markéta Davidová, Lucie Charvátová, Eva Kristejn Puskarčíková)
9. Rakousko (Julia Schwaigerová, Lisa Theresa Hauserová, Christina Riederová, Katharina Innerhoferová)
10. Itálie (Lisa Vittozziová, Dorothea Wiererová, Federica Sanfilippová, Michela Carraraová)
11. Spojené státy americké (Susan Dunkleeová, Clare Eganová, Joanne Firesteelová Reidová, Emily Dreissigackerová)
12. Bělorusko (Iryna Krjuková, Hanna Solaová, Dzinara Alimbekavová, Jelena Kručinkinová)
13. Polsko (Kinga Zbylutová, Monika Hojniszová-Staręgaová, Kamila Żuková, Magdalena Gwizdońová)
14. Čína (Jüan-meng Čchu, Ťia-lin Tchang, Jing Qu, Fan-čchi Meng)
15. Kanada (Emily Dicksonová, Emma Lunderová, Megan Bankesová, Nadia Moserová)
16. Estonsko (Regina Ojaová, Johanna Talihärmová, Tuuli Tomingasová, Grete Gaimová)
17. Finsko (Suvi Minkkinenová, Mari Ederová, Kaisa Mäkäräinenová, Erika Jänkäová)
18. Kazachstán (Galina Višněvská, Jelizaveta Belčenková, Anastassija Kondratěvová, Alina Kolomijecová)
19. Slovinsko (Nika Vindišarová, Lea Einfaltová, Nina Zadravecová, Polona Klemenčičová)
20. Bulharsko (Marija Zdravkovová, Dafinka Koevová, Milena Todorovová, Daniela Kadevová)
21. Korea (Anna Frolinová, Eun-jung Ko, Mariya Abeová, Ju-mi Jung)
22. Japonsko (Fujuko Tačizakiová, Sari Maedaová, Jurie Tanakaová, Asuka Hačisuková)
23. Slovensko (Ivona Fialková, Terezia Poliaková, Paulina Fialková, Veronika Machyniaková)
24. Lotyšsko (Julija Matvijenková, Sanita Bulinová, Baiba Bendiková, Ieva Puceová)
Průběžné pořadí SP:
1. Německo
2. Švýcarsko
3. Francie
4. Švédsko
5. Rusko
6. Německo
7. Ukrajina
8. Česká republika
9. Rakousko
10. Itálie
...
23. Slovensko
1. Norsko 1:07:05,7 (1+9)
2. Německo +10,7 (0+9)
3. Ukrajina +18,4 (0+8)
4. Česká republika +31,1 (0+10)
5. Švédsko +44,9 (1+11)
6. Švýcarsko +47,1 (0+11)
7. Polsko +50,3 (0+6)
8. Rusko +1:02,6 (1+11)
9. Kanada +2:13,7 (1+12)
10. Itálie +2:29,4 (3+12)
11. Finsko +2:40,2 (0+11)
12. Rakousko +2:44,4 (3+13)
13. Bělorusko +3:10,7 (1+13)
14. Francie +3:44,2 (4+19)
15. Spojené státy americké +3:55,7 (0+8)
16. Čína +4:23,7 (1+9)
17. Slovensko +4:54,1 (0+12)
18. Kazachstán +5:08,0 (0+12)
19. Slovinsko – předjeto o kolo
20. Bulharsko – předjeto o kolo
21. Japonsko – předjeto o kolo
22. Korea – předjeto o kolo
23. Lotyšsko – předjeto o kolo
Estonsko – diskvalifikováno
Naopak velký propadák neskutečný propadák zažila především Francie a Itálie. Prvně jmenovaný tým to kazil téměř od samotného začátku, nakonec musel jít dokonce na čtyři trestná kola, ke které přidal devatenáct náhradních nábojů. Nakonec je z toho čtrnáctá příčka obrovské zklamání. Co se týče Itálie, tak ta vedla přesně po polovině závodu téměř o minutu! Poté ale přišla značně slabší polovina italské štafety, která musela na tři trestná kola, takže z toho byl propad na desátou příčku, a to se ztrátou dvou a půl minut.
Cíl
Cíl
Cíl
Cíl
Cíl
Cíl
5,7km
5,7km
4,9km
8. Stř
8. Stř
8. Stř
8. Stř
8. Stř
8. Stř
2,9km
2,9km
1. Polsko 56:10,2 (0+4)
2. Norsko +7,5 (1+9)
3. Švédsko +8,2 (0+8)
4. Ukrajina +17,8 (0+7)
5. Česká republika +25,0 (0+10)
7. Stř
7. Stř
7. Stř
7. Stř
7. Stř
7. Stř
2,7km
0,9km
0,9km
0,9km
EX3
EX3
EX3
5,7km
1. Polsko 45:03,9 (0+2)
2. Německo +34,5 (0+5)
3. Rusko +35,8 (1+7)
4. Itálie +37,9 (2+7)
5. Ukrajina +40,3 (0+7)
-----
6. Česká republika +41,6 (0+9)
6. Stř
6. Stř
6. Stř
6. Stř
6. Stř
6. Stř
6. Stř
2,9km
2,9km
1. Itálie 38:24,8 (0+4)
2. Rusko +37,3(0+4)
3. Polsko +39,5 (0+1)
4. Norsko +1:02,8 (0+6)
5. Kanada +1:03,5 (0+5)
-----
7. Česká republika +1:14,1 (0+6)
5. Stř
5. Stř
5. Stř
5. Stř
5. Stř
5. Stř
0,9km
0,9km
EX2
Ex2
EX2
5,7km
1. Itálie 27:29,7 (0+2)
2. Polsko +58,4 (0+1)
3. Česká republika +1:02,7 (0+3)
4. Ukrajina +1:06,1 (0+4
5. Norsko +1:11,1 (0+3)
4. Stř
4. Stř
4. Stř
4. Stř
4. Stř
4. Stř
4. Stř
2,9km
2,9km
1. Itálie 21:58,6 (0+2)
2. Polsko +32,2 (0+0)
3. Rusko +37,9 (0+1)
4. Norsko +37,9 (0+1)
5. Česká republika +38,2 (0+2)
3. Stř
3. Stř
3. Stř
3. Stř
3. Stř
3. Stř
1,7km
0,9km
EX1
EX1
EX1
EX1
5,7km
5,7km
1. Itálie 11:22,0 (0+1)
2. Spojené státy americké +16,7 (0+1)
3. Slovinsko +23,3 (0+1)
4. Rusko +27,1 (0+1)
5. Polsko +28,8 (0+0)
----
14. Česká republika +45,0 (0+2)
2. Stř
2. Stř
2. Stř
2. Stř
2. Stř
2. Stř
2. Stř
3,7km
2,9km
1. Rusko 5:44,6 (0+0)
2. Itálie +0,4 (0+1)
3. Spojené státy americké +7,0 (0+1)
4. Česká republika +7,2 (0+0)
5. Rakousko +8,6 (0+0)
1. Stř
1. Stř
1. Stř
1. Stř
1. Stř
1. Stř
1,7km
0,9km
0,9km
Start
Start
1. Norsko (Synnøve Solemdalová, Ingrid Landmark Tandrevoldová, Tiril Eckhoffová, Marte Olsbuová Röiselandová)
2. Švýcarsko (Elisa Gasparinová, Selina Gasparinová, Aita Gasparinová, Lena Häckiová)
3. Francie (Julia Simonová, Anais Bescondová, Célia Aymonierová, Justine Braisazová)
4. Švédsko (Elvira Öbergová, Mona Brorssonová, Linn Perssonová, Hanna Öbergová)
5. Rusko (Jekatěrina Jurlovová-Perchtová, Irina Starychová, Světlana Mironovová, Larisa Kuklinová)
6. Německo (Karolin Horchlerová, Vanessa Hinzová, Franziska Preussová, Denise Herrmannová)
7. Ukrajina (Anastasija Merkušinová, Julija Džimová, Vita Semerenková, Olena Pidhrušná)
8. Česká republika (Jessica Jislová, Markéta Davidová, Lucie Charvátová, Eva Kristejn Puskarčíková)
9. Rakousko (Julia Schwaigerová, Lisa Theresa Hauserová, Christina Riederová, Katharina Innerhoferová)
10. Itálie (Lisa Vittozziová, Dorothea Wiererová, Federica Sanfilippová, Michela Carraraová)
11. Spojené státy americké (Susan Dunkleeová, Clare Eganová, Joanne Firesteelová Reidová, Emily Dreissigackerová)
12. Bělorusko (Iryna Krjuková, Hanna Solaová, Dzinara Alimbekavová, Jelena Kručinkinová)
13. Polsko (Kinga Zbylutová, Monika Hojniszová-Staręgaová, Kamila Żuková, Magdalena Gwizdońová)
14. Čína (Jüan-meng Čchu, Ťia-lin Tchang, Jing Qu, Fan-čchi Meng)
15. Kanada (Emily Dicksonová, Emma Lunderová, Megan Bankesová, Nadia Moserová)
16. Estonsko (Regina Ojaová, Johanna Talihärmová, Tuuli Tomingasová, Grete Gaimová)
17. Finsko (Suvi Minkkinenová, Mari Ederová, Kaisa Mäkäräinenová, Erika Jänkäová)
18. Kazachstán (Galina Višněvská, Jelizaveta Belčenková, Anastassija Kondratěvová, Alina Kolomijecová)
19. Slovinsko (Nika Vindišarová, Lea Einfaltová, Nina Zadravecová, Polona Klemenčičová)
20. Bulharsko (Marija Zdravkovová, Dafinka Koevová, Milena Todorovová, Daniela Kadevová)
21. Korea (Anna Frolinová, Eun-jung Ko, Mariya Abeová, Ju-mi Jung)
22. Japonsko (Fujuko Tačizakiová, Sari Maedaová, Jurie Tanakaová, Asuka Hačisuková)
23. Slovensko (Ivona Fialková, Terezia Poliaková, Paulina Fialková, Veronika Machyniaková)
24. Lotyšsko (Julija Matvijenková, Sanita Bulinová, Baiba Bendiková, Ieva Puceová)
1. Německo
2. Švýcarsko
3. Francie
4. Švédsko
5. Rusko
6. Německo
7. Ukrajina
8. Česká republika
9. Rakousko
10. Itálie
...
23. Slovensko