1:2 7:5, 6:7 (2), 2:6

19.02.2020, 10:12 • Centrální kurt, Koblenz (GER) • 2. kolo • Filip Lefenda

Tipsport: 3.64 1.25 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z tohoto utkání je to vše. Děkujeme za pozornost, na viděnou. (13:23:37)
Václav Šafránek si osmifinále turnaje v Koblenzu nezahraje, když padl po velkém boji s Němcem Masurem. Český tenista měl skvělé nástupy do setů, V prvním i druhém vedl shodně 4:1, o výhodu brejku ale přišel. V prvním setu jej to ještě tolik nebolelo, neboť následně získal sadu poměrem 7:5 pro sebe, v tom druhém už ale ano. Za stavu 4:3 měl pak Šafránek při podání soupeře tři brejkboly, ale nevyužil je. Za stavu 6:5 neproměnil Čech ani mečbol. Ve třetím setu vedl Šafránek po brejku 2:1, od té doby už ale neuhrál ani gem. Hodně se nechal rozhodit i výrokem rozhodčího, který opravil ve prospěch soupeře jeden ze sporných míčů.

Konec zápasu

1:2; 2:6 - Daniel Masur

2:6

Šafránek zahrál slabší servis a po něm přepálil kurt bekhendem po lajně. Následně Čech s poklepáním do umpirové židle ironicky poděkoval rozhodčímu.

0-40

Tak tohle je zlé. Šafránek jen tak ledabyle napálil úder středem kurtu do sítě a nabízí soupeři tři mečboly.

0-30

Daniel Masur nejprve trefil úder na základní čáru a následně vymetl nabíhaným forhendem roh kurtu.

0-15

Rozhozený Šafránek přepaluje forhend za základní čáru a musí gem na servisu otáčet.

2:5

Konec přestávky, podávat bude Václav Šafránek.

2:5

Následuje přestávka a výměna stran.

2:5

Daniel Masur trefil po servisu ven z kurtu forhend do odkrytého rohu a potvrzuje brejk.