Pavel Nejedlý (LL) – Julian Ocleppo

2:0 6:2, 6:4

18.02.2020, 12:30 • PalaAgnelli, Bergamo (ITA) • 1. kolo • Filip Lefenda

Tipsport: 4.95 1.13 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z tohoto utkání je to vše. Děkujeme za pozornost a přejeme krásný zbytek dne. Na viděnou. (14:05:46)
Pavel Nejedlý postupuje na challengeru v Bergamu do druhého kola! Český tenista, jenž uhrál v pondělní kvalifikaci jen čtyři gemy, zúročil svou druhou šanci dokonale a zaskočil italského favorita Juliana Ocleppa. Toho porazil po setech 6:2 a 6:4. Ocleppo působil do stavu 6:2 a 3:0 ospalým dojmem a hodně kazil. Poté se začínal dostávat do hry, díky čemuž ovšem šel nahoru i výkon Nejedlého. Ten se mnohdy prezentoval fantastickou obranou a dokráčel si tak po hodině a 14 minutách pro zasloužený postup. Soupeřem mu bude v dalším kole šestnáctý nasazený Ital Baldi.

Konec zápasu

2:0; 6:4 - Pavel Nejedlý

6:4

Tentokrát už ale nasměroval Ocleppo útočný forhend těsně do deblového koridoru. Zápas končí!

40-30

Julian Ocleppo si vynucuje prodloužení zápasu. Nejedlý jej forhendem vyhnal z kurtu, Ital ale odpověděl vítězným forhendem kros.

40-15

Teď už má ale rovnou dva! Nejedlý spolehlivě vracel Italovy forhendy a nakonec jej donutil hrát přetažený bekhend kros.

30-15

Tvrdý forhend kros soupeře vracel Nejedlý za základní čáry. Na mečbol si ještě musí počkat.

30-0

Pavel Nejedlý navyšuje náskok svým třetím esem.

15-0

Julian Ocleppo na soupeře tlačil, Nejedlý ale trefil z totální obrany vítězný bekhend k boční lajně. Vypadalo to, že míč půjde do autu, a tak Ital přestal hrát, udělal ale špatně!