11.02.2020, 18:30 • Arena Riga • Jan Prošek

Tipsport: 2.3 3.85 2.72 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Československá stopa v zápase
Alexander Salák (RIG) 1 gól, 44 zákroků
Marek Ďaloga (RIG) 0+0, 0 střel, čas na ledě 15:34 (21:00:33)
HC Dinamo Minsk bylo v tomto zápase lepší, zaslouženě bere body za výhru 2:1. Domácí tým hrál sice v závěru třetiny bez brankáře, ale vyrovnat nedokázal. Ze zápasu odchází s prázdnou.

59:45

Už se pravděpodobně nic nestane.

59:22

Oddechový čas pro domácí.

59:22

Danny Taylor kryje kotouč, buly před jeho brankou. Necelých 40 sekund před koncem třetí třetiny.

59:08

Ryan Spooner ani jeho kolega Ivan Drozdov netrefili odkrytou branku. Domácí mají šanci.

58:45

Domácí hrají bez brankáře, zkouší to v šesti.

58:00

Dvě minuty třetí třetiny oznámil zdejší hlasatel.

57:53

Domácí hráči se nyní hodně diví, ale podle všeho správně sudí odpískali zakázané uvolnění.

57:16

Dinamo Riga nyní vhazuje v útočném pásmu, Oskars Batna prohrál souboj o puk, a tak se směr hry otáčí.

57:00

Probíhají poslední tři minuty hry ve třetí třetině.

56:17

56:17 Uvis BALINSKIS - 1:2

56:17

Riga právě vstřelila branku!
Domácí celek i s trochou štěstí proměnil přesilovku, a tak necelé čtyři minuty před koncem snižuje na rozdíl jediné branky, od modré čáry uspěl UVIS BALINSKIS. Asistence: Andris Džerinš.

55:41

Domácí celek má nyní možnost přesilové hry, buly v útočném pásmu sice vyhrál, ale pak o třetinu přišel.

55:31

Vyloučení v týmu HC Dinamo Minsk (Alexandr Kitarov – 2 min., podrážení).

55:16

Danny Taylor (Minsk) nyní své spoluhráče dokázal podržet, do velké šance se dostal jeden z domácích hráčů, ale neuspěl. Trefil jen výstroj brankáře.

54:56

Kotouč vypadl z hrací plochy, vhazovat se bude před brankou Minsku.

54:23

Mikelis Redlihs (Riga) měl před sebou v době, kdy končilo oslabení, odkrytou část branky, ale kotouč netrefil.

1:2

Branky a nahrávky: 57. Balinskis (Džerinš) – 34. A. Kosticyn (Paré), 36. Spooner (Prince)

Dinamo Riga: Salák (An. Makarov) – Berglund, Sotnieks, Mamčics, Marshall, Ališauskas, Balinskis, Ďaloga – Ashton, Darzinš, M. Redlihs – Džerinš, Pavlovs, Lipsbergs – Gegeris, Meija, Batna – Protapovič, Švanenbergs, Gillies – Lejnieks.

HC Dinamo Minsk: D. Taylor (M. Karnauchov) – Jevenko, Znacharenko, Gotovec, Morrow, Jerjomenko, Gragnani, Děrjabin, Denisov – Stefanovič, A. Kosticyn, Kovyršin – Děmkov, Spooner, Drozdov – Paré, Kogaljov, Prince – Pavlovič, Dadonov, Kitarov.

Rozhodčí: Fraňo, Hribik – Ivanov, Černyšov