10.02.2020, 01:00 • Bell MTS Place, Winnipeg • Tomáš Reiner (@ReinyTom)

Tipsport: 2.32 4.16 2.54 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Dominik Kubalík (CHI) 1+0, 4 střely, čas na ledě 14:51
David Kämpf (CHI) 0+0, 0 střel, čas na ledě 14:38 (03:49:36)

1. Andrew Copp (WPG) 1+1
2. Blake Wheeler (WPG) 1+0
3. Corey Crawford (CHI) 31 zák., 3 góly, 91,2%
Statistiky: Střely na bránu: 36-26; Zablokované střely: 13-15; Vhazování: 42%-58%; Hity: 24-16; Přesilové hry: 1/6-0/3; Trestné minuty: 11-17.

Blake Wheeler vyrovnal a odstartoval úžasný obrat Winnipegu

Dominik Kubalík sice otevřel skóre po pouhých 15 sekundách hry a Jonathan Toews zaznamenal jubilejní 800. bod v NHL, jenže Winnipeg po přestávce snížil dvoubrankové manko na polovinu a ve třetí třetině dokonal fantastický obrat, když vstřelil čtyři branky v řadě. Fantastický zápas dnes odehrál Andrew Copp, jenž vstřelil jeden gól a připsal jednu asistenci. Konečný výsledek zní. Winnipeg Jets 5 Chicago Blackhawks 2.

59:40

59:40 Kyle CONNOR - 5:2

59:40

Winnipeg právě vstřelil branku!
KYLE CONNOR nyní dovezl puk od střídaček do prázdné brány a Winnipeg dělá další tečku za výhrou! Asistence: Mark Scheifele a Patrik Laine.

59:00

Do konce dnešního utkání zbývá odehrát 1 minuta.

58:37

58:37 Patrik LAINE - 4:2

58:37

Connor Hellebuyck nyní vyrazil střelu Dominika Kubalíka z levého kruhu pro vhazování a PATRIK LAINE ze středního pásma skóroval do prázdné brány! Asistence: Kyle Connor a Mark Scheifele.

58:18

Dmitrij Kulikov vypálil z prostoru levého kruhu pro vhazování a Corey Crawford šel na přední tyči do kolen, aby kotouč ukryl ve svém náručí a přerušil hru.

58:00

Blackhawks se podařilo podél střídaček vyhodit a Jonathan Toews už se chystá k návratu na led.

56:08

Jonathan Toews dostal dvě minuty za podrážení a v klíčový okamžik oslabil hostující Blackhawks. Stav 3:2.

55:51

Connor Hellebuyck zastavil střelu Chicaga z levého křídla a na přední tyči zmrazil kotouč pod svou lapačkou. Po přerušení hry následuje reklamní přestávka.

55:13

Patrick Kane vystřelil na bodu pravého kruhu pro vhazování a jeho bekhendový pokus mířil pod horní tyč, Connor Hellebuyck ho ale pravým ramenem vyrazil.

53:27

53:27 Andrew COPP - 3:2

53:27

ANDREW COPP si najel v mezikruží na přihrávku Jacka Roslovica z levého křídla a rychlou střelou zápěstím z blízkosti vymetl přední levý horní roh brány! Jets skórovali třikrát v řadě a otočili tak skóre! Asistence: Jack Roslovic a Josh Morrissey.

52:34

Connor Murphy vystřelil na ose útočného pásma a jeho táhlá střela letící těsně nad ledem minula vzdálenější levou tyč brány. Connor Hellebuyck situaci kontroval.

5:2

Branky a nahrávky: 24. Connor (Copp), 50. Wheeler (Pionk, Hellebuyck), 54. Copp (Roslovic, Morrissey), 59. Laine (Connor, Scheifele), 60. Connor (Scheifele, Laine) – 1. D. Kubalík (Caggiula, J. Toews), 11. Saad (P. Kane, Seeler)

Winnipeg Jets: Hellebuyck (Brossoit) – Pionk, Morrissey (A), Niku, D. Kulikov, Beaulieu, Bitetto – Laine, Scheifele (A), Connor – Appleton, Wheeler (C), Ehlers – Roslovic, Copp, Harkins – L. Shaw, N. Shore, G. Bourque. Hlavní trenér: Paul Maurice.

Chicago Blackhawks: Crawford (Lehner) – E. Gustafsson, Keith (A), C. Murphy, Seeler, Koekkoek, Määttä – Caggiula, J. Toews (C), D. Kubalík – P. Kane (A), Dach, Saad – D. Strome, Kämpf, DeBrincat – Highmore, Carpenter, Z. Smith. Hlavní trenér: Jeremy Colliton.

Rozhodčí: Jake Brenk, Justin StPierre. Čároví: Scott Driscoll, Travis Gawryletz

Diváci: 15325

00:15 CHI 0:1 D. Kubalík (Caggiula, J. Toews)
10:58 CHI 0:2 Saad (P. Kane, Seeler)
11:40 CHI 2 C. Murphy, sekání
17:44 CHI 2 Seeler, hrubost