09.02.2020, 15:00 • Stade de la Mosson, Montpellier • 24. kolo • David Suchý

Tipsport: 2.1 3.23 4.15 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Druhý poločas bude nastaven o čtyři minuty.

Střídání v týmu Montpellier HSC: ze hřiště odchází Mihailo Ristić, přichází Thibaut Vargas.

Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Miguel Trauco, přichází Charles Nathan Abi.

70

Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Loïs Diony, přichází Edmilson Indjai Correia.

69

Tutovka pro hosty! Bouanga se na pravém křídle uvolnil až k centru, kterým v pokutovém území oslovil Dionyho, jehož rána ze vzduchu směřovala doprostřed.

64

Žlutou kartu dostává Mihailo Ristić (Montpellier HSC).

62

Střídání v týmu Montpellier HSC: ze hřiště odchází Jordan Ferri, přichází Joris Chotard.

52

Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Yvann Macon, přichází Franck Honorat.

51

Žlutou kartu dostává Denis Bouanga (AS Saint-Étienne).

45

První poločas bude nastaven o tři minuty.

45

Žlutou kartu dostává Wesley Fofana (AS Saint-Étienne).

44

Střídání v týmu Montpellier HSC: ze hřiště odchází Florent Mollet, přichází Arnaud Souquet.

41

Teď trochu nechápu, co se děje. Sudí totiž celou situaci projednával s videorozhodčím, načež udělil červenou kartu, avšak debata stále pokračuje. Zřejmě to nebude ani penalta!

39

Vypadalo to na žlutou kartu pro Sambiu, jenomže sudí po konzultaci s videorozhodčím sáhl pro červený kartónek.

38

Pokutový kop pro Saint-Étienne!

35

Tohle už byla šance! Domácí obrana si totiž nepohlídala naběhnuvšího Bouangu, který se dostal do úniku, avšak slabým zakončením nechal vyniknout Rulliho.

25

25. Andy DELORT - 1:0

25

Montpellier právě vstřelil branku!
Máme tady úvodní branku tohoto zápasu! Montpellier rozjelo celkem nenápadnou kombinaci, při které se na pravém křídle dostal k centru Sambia. Jeho nabídka našla naskakujícího ANDYHO DELORTA, který prudkou hlavičkou nedal Ruffierovi sebemenší šanci.

19

19. Trauco nevyzrál na Rulliho.

19

Velice kvalitně to provedl domácí Trauco, který uvnitř pokutového území posadil protihráče na zadek, nicméně vyběhnuvšího brankáře Rulliho nedokázal překonat.

16

Žlutou kartu dostává Loïc Perrin (AS Saint-Étienne).

1:0

konec (1:0)

Branky: 25. Delort (Sambia)

Karty:   64. Ristić (MON) – 16. Perrin (SET), 45. Fofana (SET), 51. Bouanga (SET)   39. Sambia (MON)

Držení míče: 43 % : 57 %.
Střely na branku: 3:5. Střely mimo: 4:11. Rohy: 3:6. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 19:14.

Montpellier HSC: Rulli – Le Tallec, Hilton (C), Congré – Sambia, Ferri (62. Chotard), Savanier, Ristić (79. Vargas) – Laborde, Mollet (44. Souquet), Delort.
Náhradníci: Bertaud – Boutobba, Chotard, Souquet, Vargas, Yun, Vidal.

AS Saint-Étienne: Ruffier (C) – Fofana, Perrin, Saliba – Macon (52. Honorat), Cabaye, Aholou, Trauco (78. Abi) – Diony (70. Correia), Boudebouz, Bouanga.
Náhradníci: Moulin – Debuchy, Abi, Dioussé, Honorat, M'Vila, Correia.

Rozhodčí: Delerue – Jeanne, Viala