27.01.2020, 02:59 • 1573 Arena, Melbourne (AUS) • Osmifinále • Tomáš Kubečka

Tipsport: 1.74 2.1 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

2:1; 7:5 - B. Krejčíková, K. Siniaková

7:5

Druhou možnost už české tenistky využívají! Matteková-Sandsová pro změnu chybovala z voleje!

6:5

Siniaková si drží podání a český pár vede 6:5. Na udržení se v utkání teď bude podávat Bethanie Matteková-Sandsová.

5:5

Sofia Keninová si drží podání čistou hrou a americká dvojice srovnává na 5:5.

5:4

Barbora Krejčíková si s přehledem drží podání a český pár vede 5:4! Keninová bude podávat na udržení se v utkání!

4:4

1:1; 4:4 - B. Krejčíková, K. Siniaková

4:4

Sofia Keninová zpackala zdánlivě snadnou smeč a vrací české tenistky do hry! Je srovnáno 4:4!

3:4

Kateřina Siniaková si také drží podání a český pár snižuje na 3:4. Jdeme do koncovky dnešního souboje!

2:4

Američanky zatím podávají velmi dobře! Keninová si pohlídala servis a americký pár vede už 4:2.

2:3

Český pár si také drží podání a ještě se drží v boji o postup! Američanky ale vedou 3:2.

1:3

Američanky si znovu dokázaly poradit při svém podání a v rozhodujícím setu vedou 3:1.

1:2

Kateřina Siniaková si pohlídala servis a český pár snižuje stav rozhodující sady na 1:2.

0:2

Sofia Keninová si drží podání a americký pár potvrzuje brejk z předchozí hry.

0:1

1:1; 0:1 - S. Keninová, B. Matteková-Sandsová

0:1

Americký pár využívá hned první možnost a hned v úvodu rozhodující sady bere české dvojici podání!

3:6

1:1; 3:6 - S. Keninová, B. Matteková-Sandsová

3:6

Sofia Keninová ukončuje druhou sadu esem a Američanky získávají druhý set výsledkem 6:3!

3:5

1:0; 3:5 - S. Keninová, B. Matteková-Sandsová

3:5

Američanky brejkbol využívají a vedou 5:3! Keninová bude podávat na zisk sady!

3:4

1:0; 3:4 - B. Krejčíková, K. Siniaková

3:4

Matteková-Sandsová chybovala a český pár tak proměňuje brejkbol! Krejčíková se Siniakovou snižují na 3:4!

2:4

Krejčíková si nakonec udržela podání a český pár snižuje na 2:4.

1:4

Matteková-Sandsová ukončila gem dobrou smečí a Američanky navyšují své vedení na 4:1.

1:3

1:0; 1:3 - S. Keninová, B. Matteková-Sandsová

1:3

Druhou možnost už americký pár využívá a navyšuje své vedení na 3:1!

1:2

Bethanie Matteková-Sandsová si také drží podání a americký pár se dostává do vedení 2:1.

1:1

Barbora Krejčíková si na úvod druhého setu také drží podání a český pár srovnává na 1:1.

0:1

Sofia Keninová si na úvod druhého setu drží podání čistou hrou a americký pár se ujímá vedení 1:0.

7:5

1:0; 7:5 - B. Krejčíková, K. Siniaková

7:5

Česká dvojice nakonec drží podání a získává první sadu výsledkem 7:5. Siniaková ukončila set esem!

6:5

Sofia Keninová chybovala u sítě a český pár znovu bere Američankám podání! Siniaková bude podávat na zisk sady.

5:5

0:0; 5:5 - S. Keninová, B. Matteková-Sandsová

5:5

Bethanie Matteková-Sandsová využívá brejkbol vítězným returnem! Je znovu srovnáno!

5:4

0:0; 5:4 - B. Krejčíková, K. Siniaková

5:4

A česká dvojice jej okamžitě využívá! Krejčíková opět zakouzlila z bekhendu. Český pár tak vede 5:4 a právě Krejčíková bude podávat na zisk úvodní sady!

4:4

0:0; 4:4 - S. Keninová, B. Matteková-Sandsová

4:4

Sofia Keninová využívá brejkbol returnem po čáře! Americký pár srovnává na 4:4 a je zpět v boji o první set.

4:3

Matteková-Sandsová odvrátila v tomto gemu dva brejkboly a drží si podání. Americký pár snižuje na 3:4.

4:2

Barbora Krejčíková při svém podání odvrátila brejkbol a stále je jedinou tenistkou, která ještě nepřišla o servis. Český pár vede 4:2.

3:2

Sofia Keninová si poprvé v utkání drží podání a snižuje stav úvodního setu na 2:3.

3:1

0:0; 3:1 - S. Keninová, B. Matteková-Sandsová

3:1

Další možnost už americká dvojice využívá a po dlouhé výměně si bere zpět jeden ze ztracených servisů!

3:0

0:0; 3:0 - B. Krejčíková, K. Siniaková

3:0

Český pár brejkbol opět využívá, podruhé bere soupeřkám podání a vede už 3:0!

2:0

Barbora Krejčíková si na úvod prvního setu dokázala pohlídat své podání a český pár už vede 2:0.

1:0

0:0; 1:0 - B. Krejčíková, K. Siniaková

1:0

Kateřina Siniaková trefila vítězný return po čáře a český pár hned na úvod bere soupeřkám podání!