2:1

konec (1:0)

27.01.2020, 14:00 • Belek, Turecko • Michal Raška

Tipsport: 1.8 4.0 3.55 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Trenér (KAR) Juraj Jarábek: „I přes porážku si nemyslím, že bychom odehráli špatné utkání. Nebyli jsme horším týmem, ale dostali jsme dva zbytečné góly na začátcích obou poločasů. V první půli nás několikrát podržel brankář Neuman, podal celkově moc dobrý výkon. Ale i my jsme mohli udeřit. Nestalo se a na začátku druhé půle jsme inkasovali znovu. Po kontaktním gólu přišly šance i na vyrovnání, mrzí hlavně neproměněná od Vukadinoviće. Věřím, že nám to tam začne padat v lize. Hráče chválím za slušný výkon i zápas.“ (20:41:46)
To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost.
Střely: 11:9. Rohy: 3:3. Ofsajdy: 5:2. Fauly: 9:17.
Je konec. Zagłębie Lubin zvítězil nad Karvinou v tureckém Beleku 2:1.
Už v 5. minutě jsme se dočkali branky, kterou vstřelil Živec. Posléze to bylo spíše domácí mužstvo, které se dostávalo dopředu a vytvořilo si několik dalších gólovek, ale branka už v první půli nepadla. Také začátek druhého poločasu se domácím hodně vyvedl, neboť se ve 49. minutě trefil Bohar. V 61. minutě si ale mohli zatleskat také čeští fanoušci, protože se prosadil Hanousek. Posléze už ale ve zbývající půl hodince hry gól nepadl.

90

89

Nakonec se Karviná dostala do velké šance, ale střela zpoza šestnáctky skončila na zákroku Forence!

88

Posléze ale přichází jen nepřesný nákop, který končí u karvinského brankáře.

87

Domácí si hlídají konec tohoto přípravného utkání a chtějí v něm jednoznačně zvítězit.

85

Bartosz Bialek zůstal po souboji ležet na hrací ploše, ale vypadá to, že bude moct pokračovat.

84

S následnou standardní situací si ale domácí mužstvo poradilo bez nějakých větších problémů.

82

Domácí hráč se tentokrát dopustil faulu a následuje volný kop pro Karvinou.

81

Střídání v týmu Zagłębie Lubin: ze hřiště odchází Tosik, přichází Soszyński.

80

Deset minut před koncem už musel zasahovat brankář Forenc proti střele soupeře, což se mu také podařilo.

78

Momentálně toho na hrací ploše příliš nevidíme, jelikož Karviná se pokouší něco vymyslet, ale to aktuálně na obranu Lubinu nestačí.

77

Hosté se opět snažili projít po levé straně, ale míč i tentokrát skončil jen bezpečně v moci brankáře Forence.

75

Nakonec se ale domácí dostali s balónem do zámezí a následuje tak autové vhazování pro Karvinou.

74

Zagłębie uklidnilo hru a drží balón na své polovině, kdy se krátkými přihrávkami pokouší něco vymyslet.

72

Poté se směrem dopředu sice vydala Karviná, ale nakonec sudí odpískal útočný faul.

71

Pokus domácího hráče ze standardní situace sice letěl přes zeď, ale nakonec skončil bezpečně v moci gólmana.

70

Ovšem nyní se hostující mužstvo dopustilo nedovoleného zákroku a Lubin získal přímý kop.

68

Lubin je pod tlakem a momentálně si neví rady kudy projít dopředu.

66

Karvinští to zkusili tentokrát po levé straně, ale ani tentokrát z toho nakonec nebyla žádné šance.

65

Ovšem útočná akce hostů po pravé straně nakonec nepřinesla nic nebezpečného.

64

Hosté v posledních minutách ožili a převzali tak iniciativu.

63

Střídání v týmu Zagłębie Lubin: ze hřiště odchází Guldan, přichází Balić.

61

61. Marek HANOUSEK - 2:1

61

Karviná právě vstřelila branku!
Hosté snižují na 1:2, když se dostali ve vápně do velkých šancí, ale nakonec až po přihrávce před bránu se podařilo poslat balón za brankovou čáru MARKU HANOUSKOVI.

60

Hodina hry je u svého konce a Zagłębie Lubin vede nad Karvinou 2:0.

59

Bartosz Bialek mohl poslat domácí celek do tříbrankového vedení, ale jeho pokus nakonec skončil těsně vedle brány!

57

Po faulu hostujícího hráče bude u míče stále Lubin.

56

Balón se už ocitl mimo hrací plochu, ale následně Karviná z autového vhazování nic nevytěžila, naopak se musí bránit.

54

Český klub se sice dostal dopředu z levé strany, ale zatím je to v dnešním zápase bída.

53

Střídání v týmu Zagłębie Lubin: ze hřiště odchází Czerwiński, přichází Chodyna.
Střídání v týmu Zagłębie Lubin: ze hřiště odchází Živec, přichází Szysz.

50

Opět se Zagłębie dostalo dopředu, ale tentokrát z toho nakonec nebylo nic nebezpečného.

49

49. Damian BOHAR - 2:0

49

Zagłębie právě vstřelilo branku!
Domácí mužstvo jde do vedení 2:0! Po skvělém nákopu se obranu se ocitl ve velké šanci DAMIAN BOHAR, jenž prostřelil brankáře soupeře.

47

Hosté se snažili projít po levé straně, ale nakonec z toho nebylo nic nebezpečného.

46

První poločas je u svého konce a Zagłębie Lubin vede nad Karvinou 1:0. Už v 5. minutě jsme se dočkali branky, kterou vstřelil Živec. Posléze to bylo spíše domácí mužstvo, které se dostávalo dopředu a vytvořilo si několik dalších gólovek, ale branka už nepadla.

45

45

Následný rohový kop Karviné byl nebezpečný, ale střela uvnitř šestnáctky byla zblokována.

45

45. Forenc se musel pořádně protáhnout proti střele karvinského hráče.

45

Nakonec z toho byla největší šance hostů, ale rána zpoza vápna letící k levé tyči skončila na fantastickém zákroku Forence!

44

Posléze se domácí dopustili faulu a Karviná tak má pravděpodobně poslední možnost něco vymyslet směrem dopředu.

43

Nákop Lubinu tentokrát skončil pouze v moci brankáře Vladimíra Neumana.

41

Domácí jsou ke konci prvního poločasu jasně lepším týmem na hrací ploše a diktují tempo hry.

40

A další gólová možnost Lubinu, ovšem Neuman předvedl opět skvělý zákrok!

38

Karviná se dopustila velké chyby při rozehrávce a to obrovské šance se tak dostal Bartosz Bialek, který už obstřelil brankáře, ale balón nakonec odkopl na brankové čáře hostující hráč!

36

Po faulu domácího hráče se na hrací ploše strhla menší žduchanice, ale nakonec rozhodčí vše vyřešil dvěma žlutými kartami.

35

Nakonec to slezský celek zkusil po pravé straně, ale tam hosté přišli o míč a následuje autové vhazování pro Lubin.

34

Karviná se snaží o pomalou kombinaci ze strany na stranu a pomalu se tak posouvá k bráně soupeře.

33

Nyní přišla další možnost Lubinu, ale Neuman předvedl skvělý zákrok, ovšem nakonec se odpískal ofsajd.

31

Do velké šance se tentokrát dostali domácí, ale zakončení uvnitř vápna bylo zblokována a následný pokus z dálky letěl nad bránu.

30

Půl hodina hry je u svého konce a 10. celek polské ligy vede na předposledním mužstvem české soutěže 1:0.

28

Opět se hostujícímu mužstvu nepovedlo něco vymyslet na pravé straně a míč tak skončil znovu jen u gólmana Forence.

27

Následně to Lubin zkusil nákopem za obranu, ale domácí hráč se ocitl v ofsajdovém postavení.

26

Karvinský celek přerušil hru faulem ve středu hrací plochy a u míče tak bude jeho soupeř.

24

Zagłębie se dostala do protiútoku z pravé strany, ale následná střela skončila pouze nad bránou Neumana.

20

Nyní se bojuje o míč ve středu hrací plochy a ani jeden tým nemá nějakou větší převahu, ovšem Lubin stále vede po brance Živce.

18

Následný centr do vápna nebyl špatný, ale nakonec se hostující hráč dopustil hraní rukou.

17

Ovšem tentokrát přišel další faul ze strany Lubinu a české mužstvo tak má k dispozici volný kop.

15

Po ošetření přišel přímý kop hostujícího hráče, který ale letěl bezpečně do rukou připraveného Forence.

14

Hra je nyní na chvíli přerušená, neboť domácí hráč potřebuje lékařské ošetření.

13

Domácí si chtěli vymodlit faul, ale sudí nechal protiútok Karviné pokračovat. Posléze se tak Zagłębie dopustilo nedovoleného zákroku.

11

Následně navíc přišel další nepřesný nákop hostů a Forenc bude mít odkop od své svatyně.

10

Hosté zvýšili svou aktivitu směrem dopředu, ale ani nyní centr z pravé strany nenadělal soupeřově obraně žádné problémy.

8

Posléze sice přišel rychlý protiútok Lubinu, ale nákop hráče se moc nepovedl a skončil vedle brány.

7

Karviná se snažila něco vymyslet po pravé straně, ale přihrávka Ndefa byla zblokována.

5

5. Saša ŽIVEC - 1:0

5

Máme tady úvodní branku, kterou dává domácí mužstvo a jde tak do vedení! Po centru do vápna se z voleje opřel do míče SAŠA ŽIVEC a jeho pokus skončil krásně u levé tyče.

2

Hosté se dostali dopředu po pravé straně, ale následný pokus o centr byl zblokován.

1

Zagłębie Lubin: Forenc – Czerwiński, Kopacz, Guldan, Oko, Tosik, Tajti, Starzyński, Živec, Bohar, Bialek

MFK Karviná: Neuman – Ndefe, Eduardo, Stropek, Čonka – Smrž, Lingr – Galuška, Taiwo, Ba Loua – Petráň.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:00.