27.01.2020, 15:00 • Uralec Arena, Jekatěrinburg • David Suchý

Tipsport: 2.15 3.9 2.92 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Zblokované střely – 16:19.
Vyloučení – 0:3.
Využití přesilovek 0/3 – 0/0.
Vhazování – 26:29. (17:15:02)
Je konec! Dnešní utkání nakonec končí vítězstvím Barysu, který svého soupeře porazil výsledkem 4:2. Třetí třetina nám dlouhou dobu přinesla celkem nezajímavou podívanou, až zhruba pět minut před koncem zápasu dokázal domácí celek snížit na rozdíl jediné branky. Jekatěrinburg se navíc v koncovce utkání tlačil za vyrovnáním, nicméně hostující celek vstřelil čtvrtou branku do prázdné svatyně.

59:41

59:41 Dustin BOYD - 2:4

59:41

Barys právě vstřelil branku!
O vítězi tohoto zápasu je definitivně rozhodnuto! K volnému kotouči se totiž dostal hostující DUSTIN BOYD, který se s pukem dostal před modrou čáru, odkud pohodlně zakončil do prázdné domácí branky.
Asistence: Linus Videll, Jesse Blacker.

59:21

Domácí i nadále operují kolem branky soupeře. K tvrdému projektilu si navíc sjel Platt, který neuspěl. Tlak ovšem pokračuje, následovat bude vhazování.

59:00

Domácí celek to zkouší v šesti, tedy bez Fomina!

58:09

Vyrovnání měl na holi domácí kanonýr Macek, který z úhlu nevyzrál na brankáře. Posléze zakončoval také kapitán Dawes, jenž pro změnu trefil protihráče.

57:14

Jekatěrinburg se opět nastěhoval do pásma hostujícího celku, kde vybojoval kotouč u pravého hrazení. Následná nahrávka na Mamkina nepřešla modrou čáru.

54:25

54:25 Jevgenij MOZER - 2:3

54:25

Jekatěrinburg právě vstřelil branku!
Přesilová hra je přeci jenom využita, rázem to bude pořádně zajímavé! U pravého kruhu to zkoušel na teč domácí Litovčenko, kterému se povedlo najít hokejku JEVGENIJE MOZERA, jenž dokonale tečoval mimo dosah brankáře Pasquala.
Asistence: Vjačeslav Litovčenko, Georgij Bělousov.

54:04

Domácím přesilové hry vůbec nejdou, což je velký rozdíl oproti předchozím zápasům. Barys navíc vyhodil puk až na druhou stranu, kde se k němu dostal Fomin.

53:12

Na opačné straně to pro změnu zkoušel Šesťakov, který využil dobré práce svých spoluhráčů, jenž mu odkryli prostor ke střele. Ta přesto trefila pouze protihráče.

52:24

Vyloučení v týmu Barys Nur-Sultan (Jesse Blacker – 2 min., nedovolené bránění).

51:04

Jekatěrinburgu se nepovedlo zužitkovat ani tuto přesilovou hru, domácí se tak dostávají do pěkně složité situace. Se zakončením navíc neuspěl ani Litovčenko.

50:00

Do konce tohoto zápasu zbývá už jen deset minut. Domácím se před malým momentem povedlo zaměstnat brankáře, bekhendem se o to postaral Macek.

49:12

Jekatěrinburg i tentokráte uspěl na vhazování, nicméně celkem dlouho hledal střeleckou pozici. Tu nakonec dokázal najít Dawes, jehož ránu srazil jeden z protihráčů.

48:36

Vyloučení v týmu Barys Nur-Sultan (Alexej Makljukov – 2 min., hákování).

48:12

Metalnikov se ještě snažil udržet puk v útočném pásmu, což se mu nakonec nepovedlo. Jekatěrinburg přesto nezaložil akci, je z toho další zakázané uvolnění.

2:4

Branky a nahrávky: 21. Batyršin (Platt, Mamkin), 55. Mozer (Litovčenko, Bělousov) – 16. Knight (Videll, Makljukov), 32. Michajlis (Šestakov, Makljukov), 39. Videll, 60. Boyd (Videll, Blacker)

Avtomobilist Jekatěrinburg: Fomin (Galkin) – Alexej Vasilevskij, Gurkin, Mamkin, Batyršin, Berezin, Trjamkin, Valitov – Macek, Holland, Dawes (C) – Platt (A), Litovčenko, Mozer – Obidin, Dacjuk (A), Bělousov – Ovčinnikov, V. Popov, Ivašov – Rassejkin.

Barys Nur-Sultan: Pasquale (Kudrjavcev) – Makljukov, Ohtamaa, Dietz (C), Metalnikov, Blacker, Šalapov, Orechov – Videll, Knight (A), Boyd (A) – Šestakov, Valk, Michajlis – Ševčenko, Gurkov, Akolzin – Petuchov, Sagadejev, Paňukov.

15:55 AST 0:1 Knight (Videll, Makljukov)
16:36 AST 2 Akolzin, nedovolené bránění
20:47 JEK 1:1 Batyršin (Platt, Mamkin)
31:02 AST 1:2 Michajlis (Šestakov, Makljukov)
38:08 AST 1:3 Videll
48:36 AST 2 Makljukov, hákování