konec (0:1)

26.01.2020, 10:50 • Petr Dejnožka

Konec zápasu. (11:45:25)

39:47

Hosté mají silný tlak a ženou se za vyrovnáním. Jenže zbývá už jen třináct vteřin, Tango si bere time out!

35:28

Vysoké Mýto právě vstřelilo branku!
Rázem je stav otočen ve prospěch Nejzbachu! Přečíslení dva na jednoho vyřešili hráči z Vysokého Mýta ukázkově, Hájek připravil míč pro DAVIDA KUBATKU, který neměl před prázdnou brankou složitou práci – 2:1!

33:54

A je vyrovnáno! Brankář Sůva vyhodil balon do běhu na KRYŠTOFA KABRHELA, který od levé lajny trefil přesně na přední tyč a vyrovnal – 1:1!

33:22

Christopher Hynek mohl navýšit náskok Tanga, Sůva skvělým zákrokem vytáhl míč na roh!

32:37

Vysoké Mýto je častěji na balonu, hostující tým spoléhá hlavně na rychlé protiútoky.

31:03

Šťastný s Rajsiglem mohli uklidnit hodonínské Tango, kombinace dva na jednoho ale skončila jen střelou do boční sítě!

30:00

Druhý poločas se překlopil do své druhé poloviny, vyrovnaná bitva pokračuje.

28:29

Na akumulované fauly v současné době srovnáno 2:2. V prvním zápase jsme desetimetrový kop viděli, dočkáme se i nyní?

24:12

Sledujeme svižný futsal s šancemi na obou stranách, Hodonínští stále drží nejtěsnější možné vedení.

23:44

Žlutou kartu dostává David Ráliš (1.FC Nejzbach Vysoké Mýto).
Žlutou kartu dostává MIlan Nedvědík (FC Tango Hodonín).

20:01

20:00

19:14

Závěr prvního poločasu se děje před brankou Tanga, Nejzbach se snaží o vyrovnání.

17:31

Hodonín právě vstřelil branku!
V polovině osmnácté minutě zde máme vedoucí trefu, samostatnou akci si střihl VÁCLAV RAJSIGL, který následně zakončil zcela přesně – 0:1!

12:44

Důležitý souboj o místa v předních patrech tabulky je hodně pohledný, chybí je kvalitnější řešení v ofenzivní fázi. Zatím to na gólové hody nevypadá.

10:47

Kryštof Kabrhel na opačné straně nastřelil tyčku!

09:21

Rajsigl pasem před branku našel nohu skluzujícího Kamila Tománka, jenž ve skluzu nedokázal usměrnit balon mezi tři tyče!