FAT PIPE Florbal Chodov – Ne

5:3

konec (1:1, 1:2, 3:0)

21.01.2020, 17:00 • HMS Karlovy Vary • Finále • Aleš Skok (@Hopicek495)

Máme tady konec dnešního zápasu a z vítězství v Poháru Českého florbalu se radují florbalistky Chodova! Ty slaví svůj historicky druhý triumf v této soutěži. O svém vítězství rozhodly až v závěrečné třetině, kterou ovládly 3:0, když hned dvě branky v této části vstřelila Gabriela Žůrková.

Ode mě je to pro tuto chvíli vše a u dalšího onlajn přenosu na počtenou. (18:35:37)

44:18

Teď mohla zamířit do prázdné branky ještě Jarolímová. Hledala lépe postavenou spoluhráčku, ale tím akce skončila.

43:49

Řepková to zkoušela z otočky do opuštěné klece, ale trefila pouze boční síťku.

43:30

Tigers to zkouší v šesti hráčkách.

43:17

Oddechový čas pro Tigers.
Dnešní utkání sleduje 542 diváků.

42:23

Jiráková byla nalezena na středu hřiště a pálila hned z první. Franková předvedla další dobrý zákrok a drží naděje svého týmu.

41:22

Hermannová pálila hned, jak se k ní dostal míček. Jenže trefila pouze kapitánku Chodova.

40:28

Po delší odmlce se dostaly na útočnou polovinu také hráčky Tigers. Jenže jejich pobyt nebyl příliš dlouhý a míček má pod kontrolou Chodov.

39:39

jiráková to zkoušela z poloviny hřiště. Její střela byla zblokovaná a Franková tak byla bez práce.

38:58

Hráčky Tigers se snaží nahánět své soupeřky, ale Chodov je ve třetí třetině vzadu bezchybný.

36:52

Chodovským hráčkám tři branky evidentně pomohly a drží balonek na svých hokejkách. Přesto nám do konce zápasu zbývá ještě spousta času.

ŽŮRKOVÁ - 5:3

35:51

Chodov právě vstřelil branku!
Poprvé v zápase je to o dvě branky. Krásnou křižnou přihrávkou našla Karolína Suchá GABRIELU ŽŮRKOVOU, která se z první trefila naprosto přesně.
Asistence: Karolína Suchá.

ŽŮRKOVÁ - 4:3

34:17

Tentokrát skóre otáčí Chodov! Z rohu přihrála nahoru po mantinelu Karolína Suchá na GABRIELU ŽŮRKOVOU, která prostřelila Frankovou mezi tělem a tyčkou.

33:27

Frantíková zkoušela své střelecké štěstí. Po balonku se natahovala ještě Jarolímová, ale nedokázala míček přesně usměrnit.

31:36

A máme opět srovnáno. Svou druhou branku v zápase přidává MARTINA ŘEPKOVÁ, která udělala to samé, jako v první třetině. Jen s tím rozdílem, že si natáhla balonek od mantinelu na střed a trefila se opět přesně do šibenice.
Asistence: Magdaléna Plášková.

5:3

Branky a nahrávky: 5. Řepková, 17. Suchá (Plášková), 32. Řepková (Plášková), 35. Žůrková (Suchá), 36. Žůrková (Suchá) – 14. Chudá (Trojánková), 17. Chudá (Trojánková), 22. Řezáčová (Fousová)

FAT PIPE Florbal Chodov: Ranochová (Christianová) – Jiráková, Frantíková, Havlíčková, Jůzová, Vrbová, Svačinová, Keprtová, Suchá, Jarolímová, Žůrková, Havlínová, Plášková, Preisslerová, Řepková, Vávrová, Belicová, Kellovská, Hanzlíková.

Ne: Franková (Karli) – Hermannová, Pálková, Vejvodová, Baťková, Hyršlová, Řezáčová, Steinbachová, Pekárková, Šnajberková, Trojánková, Kovaříková, Šebestová, Fousová, Balejová, Balková, Chudá.

Rozhodčí: Drška, Meisner