21.01.2020, 16:00 • Skupina 2 • Tomáš Kubečka

Tipsport: 3.25 8.13 1.58 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den! (17:34:42)
Portugalsko – Slovinsko 24:29 (15:14)
Nejvíce branek: Gomes 5, Portela 4/1, Frade 4 – Janc 7, Mačkovšek 5, Dolenec 5. Sedmimetrové hody: 5/4 – 4/3. Vyloučení: 1:1.
Je konec! Slovinsko zvládlo dnešní těžký dzel s Portugalskem a vítězí 29:24. V prvním poločase sice bylo Portugalsko svému soupeři vyrovnaným týmem a o poločase vedlo o jednu branku. Ve druhé půli ale začal řádit Janc, který dirigoval obrat. Slovinci navíc zlepšili efektivitu a nakonec vyhráli o pět branek.

Konec zápasu. (24:29)

60

Janc mohl přidat třicátou branku Slovinska, ale jeho dělovka skončila na tyči! (24:29)

59

Slovinsko se přibližuje k třicítce! Krásnou dělovkou levačkou se trefil Janc. (24:29)

58

André Gomes se dral do střelecké pozice, ale jeden z obránců jeho průnik zastavil drobným faulem. (24:28)

57

Portugalci si v soubojích pomáhají fauly. Na hráčích v červeném jsou patrné známky frustrace. (24:28)

55

Slovinci se usadili před brankovištěm soupeře a vyměňují si přihrávky. (24:28)

54

Marguc byl trestuhodně nehlídaný a vymetl horní roh branky. (24:28)

53

Martins se znovu zjevil ve střelecké pozici a opět mířil přesně. (24:27)

52

Martins nenapodobil Areiu a sedmimetrový hod proměnil. (23:27)

52

Dolenec si počkal na zpětnou přihrávku a tvrdou střelou poslal míč k tyči. (22:27)

51

Areia zahrával sedmimetrový hod, ale pouze orazítkoval horní tyčku. (22:26)

50

Dolenec se trefil dalším rychlým švihem zápěstím. Slovinsko zcela dominuje. (22:26)

49

Dolenec střílel z levého křídla a také se nemýlil. Slovinsko teď hraje ve velké pohodě. (22:25)

49

André Gomes využil clony svého spoluhráče, naskočil si a snížil. (22:24)

48

Na opačné straně se navíc otočil Mačkovšek a střelou do dolního rohu navýšil vedení Slovinska na tři branky. (21:24)

24:29

Portugalsko: Quintana, H. Gomes – Portela, Ferraz, Martins, Moreira, Salina, Silva, Rocha, H. Borges, Branquinho, Cavalcanti, Areia, A. Gomes, Antunes, Frade, Magalhaes.

Slovinsko: Kastelic, Ferlin – Mačkovšek, Bombac, Żabič, Ovniček, Horžen, Sostarić, Zarabec, Kodrin, Cehte, Cingesar, Dolenec, Janc, Kavtičnik, Marguc, Henigman, Blagotinšek.