Mistrovství Evropy mužů

Chorvatsko – Německo

25:24

konec (11:14)

18.01.2020, 20:30 • Wiener Stadthalle, Vídeň • Skupina 1 • Tomáš Kohlmann (@tom__kohlmann)

Tipsport: 1.65 7.89 3.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

60

Kohlbacher neprostřelil brankáře Šega, Němci se pak ještě zmocnili odraženého míče, už se jim ale nepovedlo vystřelit a propuká ohromná chorvatská euforie! (25:24)

59

Karačić se protáhl německou obranou a prostřelil Wolffa! (25:24)

59

Němci budou dohrávat bez vyloučeného Pekelera, ten dostává podruhé dvouminutový trest. (24:24)

57

Němci se dopustili další ztráty a Duvnjak z brejku srovnává na 24:24! Ohromné drama ve vídeňské aréně. (24:24)

55

Tobias Reichmann zůstává neomylný a proměňuje sedmimetrový hod i počtvrté. (23:24)

54

Igor Karačić se trefil prudkou střelou a je znovu vyrovnáno! (23:23)

52

Tobias Reichmann i potřetí v zápase nezaváhal ze sedmimetrového hodu. (22:23)

49

Po zisku míče se z rychlého brejku trefil David Mandić a chorvatské publikum je u vytržení! (22:22)

48

Zlatko Horvat střílí svoji vůbec první branku v zápase. (21:22)

48

Německý trenér Christian Prokop dostává žlutou kartu. (20:22)

47

Julius Kühn se uvolnil kolem bránícího protihráče a trefil se přesně. (20:22)

47

Luka Stepančić to skutečně dokázal, snižuje na 20:21 a Němci si okamžitě berou oddechový čas. (20:21)

45

Domagoj Duvnjak se prosadil prudkou střelou kolem hlavy Wolffa. (19:21)

44

Phillip Weber se po brankových asistencích dokázal sám prosadit na postu levé spojky. (18:21)

44

Mamić střílel jen do tyče, míč se ale odrazil ke Karačićovi, ten už nezaváhal. (18:20)

43

Další Weberovu přihrávku proměnil Kai Häfner. (17:20)

42

Střelecký prostor se otevřel před Stepančićem, čehož chorvatská spojka dokonale využila. (17:19)

41

Po parádní přihrávce Webera otevírá svůj střelecký účet Jannik Kohlbacher. (16:19)

40

David Mandić z brejku snižuje na dvoubrankový rozdíl a burcuje početný kotel chorvatských fanoušků. Atmosféra ve vídeňské hale je úplně neuvěřitelná. (16:18)

40

Přesná levačka Luky Stepančiće, Chorvati navíc brzy získali zase míč. (15:18)

39

Timo Kastening uspěl na pravém křídle. (14:18)

39

Německé ztráty míče využil k brance z rychlého brejku Igor Karačić. (14:17)

38

Ilja Brozović se prosadil na brankovišti a střílí první chorvatskou branku ze hry ve druhém poločase. (13:17)

37

Němci jsou zatím ze sedmiček stoprocentní, Reichmann proměňuje i tu druhou. (12:17)

37

Kohlbacher byl faulován při zakončení snad čtyřmi hráči najednou, dvě minuty dostává Duvnjak. (12:16)

36

Teď už se trefil Domagoj Duvnjak. (12:16)

34

Stepančić byl faulován Wiencekem, ten dostává podruhé dvouminutový trest. (11:16)

34

Chorvatům se nedaří v útoku, naopak na druhé straně udeřil Gensheimer a Němci rychle odskakují na rozdíl pěti branek. (11:16)

33

Na pravém křídle se šikovným obstřelem prosadil Timo Kastening. (11:15)

30

Tobias Reichmann sedmičku proměnil a Němci v poločase vedou o tři branky. (11:14)

30

Igor Karačić se trefil přesně mezi nohy Wolffa. (11:13)

29

Željko Musa inkasuje dvouminutový trest, Němci budou hrát přesilovku. (10:13)

29

Chorvati brzy získali míč a Domagoj Duvnjak připojuje desátý gól. (10:13)

28

Igor Karačić zase po čase střílí chorvatskou branku. (9:13)

28

Kai Häfner se trefuje z pravé spojky, německý náskok roste! (8:13)

27

Phillip Weber střílí dvanáctou německou branku, Německo vede o čtyři góly! (8:12)

26

Patrick Wiencek nakonec dostává dvouminutový trest, na ně už je stav 2:6 z pohledu Chorvatů. (8:11)

25

Němci už mají dvojnásobnou přesilovku, hromady volného prostoru využil Fabian Böhm. (8:11)

25

Dalším potrestaným hráčem Chorvatů je Duvnjak, Pekeler už je na hřišti a za chvíli skončí trest i Schmidtovi, pak budou mít dvojnásobnou přesilovku Němci. (8:10)

23

Stepančić je navíc také vyloučen. (8:10)

23

Phillip Weber se šikovně uvolnil kolem Stepančiće a střílí desátou německou branku. (8:10)

22

Schmidt dostává dvouminutový trest už podruhé. (8:9)

22

Luka Cindrić byl faulován při zakončení, přesto skóroval a jsou tu i další dvě minuty pro Schmidta. Opora Chorvatů navíc zůstává ležet na zemi a bude muset být ošetřena. (8:9)

22

Další německý trest, tentokrát dostává dvě minuty Pekeler. Na dvouminutové tresty to už je 0:4. (7:9)

21

Luka Stepančić se uvolnil na pravé spojce, pak prostřelil Wolffa. (7:9)

21

Druhou dvacetiminutovku střeleckým úspěchem otevírá Phillip Weber. (6:9)

20

Chorvati se trefují podruhé za posledních deset minut, postaral se o to Luka Cindrić. (6:8)

18

Schmidt zatáhl za dres střílejícího Karačiće a jde si na dvě minuty odpočinout. (5:8)

18

Wolff se zaskvěl proti Cindrićovi a z rychlého brejku skóruje Uwe Gensheimer! (5:8)

18

Uwe Gensheimer udeřil z levého křídla, Němci vedou o dvě branky. (5:7)

16

S bleskovou odpovědí přispěchal Uwe Gensheimer. (5:6)

15

Obrovská smůla pro Wolffa, Cindrić vystřelil do tyče a od německého brankáře se míč odrazil za brankovou čáru. (5:5)

12

Uwe Gensheimer trefil břevno, při následné rychlé chorvatské akci je vyloučen Patrick Wiencek. (4:5)

11

Němci v oslabení hráli v šesti, čehož využili díky přesné střele Davida Schmidta. (4:5)

10

Igor Karačić se prosadil z těžké pozice a vyrovnává na 4:4. (4:4)

9

Kai Häfner se stává prvním hráčem potrestaným dvěma minutami. (3:4)

8

David Mandić snižuje stav elegantním přehozem německého brankáře z levého křídla. (3:4)

7

Timo Kastening vystihl nepřesnou chorvatskou přihrávku, pak sám zakončil rychlý útok a německé publikum ve vídeňské hale bouří. (2:4)

6

Němcům vyšla další rychlá souhra, kterou využil Kai Häfner a Německo se poprvé v zápase ujímá vedení. (2:3)

4

Němci odpověděli bleskovým útočným výpadem, který úspěšně zakončil Paul Drux. (2:2)