18.01.2020, 18:00 • Stade Sébastien Charléty • Jakub Kopřiva

Tipsport: 4.35 3.22 1.91 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z mé strany vše, hezký večer. (19:54:34)
Držení míče: 44 % : 56 %.
Střely na branku: 4:7. Střely mimo: 2:8. Rohy: 0:8. Ofsajdy: 0:0.
Je dobojováno. Sledovali jsme zajímavý zápas, který nakonec nabídl pět branek. Domácí druholigový celek předvedl dobrý výkon, vedl 1:0 a 2:1, ale favorit utkání nakonec zabral a vyhrál 3:2. AS Saint-Étienne tedy postupuje do další fáze ligového poháru.

90+4

90+3

Domácí se snaží a tlačí se dopředu, ale nedostávají se do zakončení.

90+1

Rozhodčí přidal čtyři minutky.

90

Žlutou kartu dostává Cabaye (AS Saint-Étienne).

90

Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.

89

Hosté zatím zkušeně kontrolují své vedení a kráčí za postupem do další fáze poháru.

87

Žlutou kartu dostává Kikonda (Paris FC).

85

Domácí hráč to vzal na sebe, ale jeho střela z dálky nebyla přesná a míč skončil vysoko nad brankou.

82

Domácí se drali dopředu, ale nakonec je zastavil útočný faul.

80

Je před námi posledních deset minutek, tak uvidíme, jestli domácí s nepříznivým výsledkem ještě něco udělají.

78

78. DEBUCHY - 2:3

78

Saint-Étienne právě vstřelilo branku!
A AS Saint-Étienne jde poprvé v utkání do vedení! Po rohovém kopu se k hlavičce dostal MATHIEU DEBUCHY, který nechytatelným pokusem poslal míč za bezmocného brankáře!

77

Rohový kop pro AS Saint-Étienne.

75

Hosté jsou stále aktivnější a jdou za vedoucí brankou, tak uvidíme, jestli se dočkají, nebo jestli půjdeme do prodloužení.

72

72. Charles ABI - 2:2

72

Je vyrovnáno! Ze svého tlaku vytěžil hostující celek zcela zaslouženě vyrovnávací branku. Po přihrávce do vápna se prosadil CHARLES ABI.