Tipos Extraliga (SR)

HK Poprad – HKM Zvolen

4:3

konec (1:0, 1:1, 2:2)

17.01.2020, 18:00 • Zimný štadión mesta Poprad • 41. kolo • Lukáš Rastislav Ovšonka sk

Tipsport: 2.15 4.3 2.57 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

47:36

Vo vylúčeniach sa pokračuje aj v tretej tretine. Dve minúty za seknutie dostáva Ivan Švarný.

46:21

Zvolen bude hrať presilovú hru štyroch proti trom. Lukáš Handlovský dostáva dve minúty za hákovanie.

45:49

Popradská presilovka sa končí. Colin Jacobs dostáva dve minúty za nedovolenú hru vysokou hokejkou.

45:36

Presilovú hru získavajú hokejisti Popradu. Michael Parks dostáva dve minúty za hákovanie.

38:31

V sérii vylúčení pokračujeme aj naďalej. Dve minúty za nedovolené bránenie dostáva Adam Lapšanský.

35:20

Popradská presilovka sa skončila a na rade je početná prevaha hostí. Petr Ulrych dostáva dve minúty za nedovolené bránenie.

33:02

Osemnásť sekúnd bude hrať Poprad presilovku o dvoch hráčov. Dve minúty za krosček dostáva Willie Corrin.

31:20

Presilovku bude hrať celok Popradu. Dve minúty za seknutie dostáva Garrett Thompson.

26:58

Zvolen bude hrať presilovku 4 proti 3. Joona Erving odchádza na trestnú lavicu za podrazenie.

26:35

Trotter prenikal skoro sám na bránku, Vošvrda jeho strelu vychytal do lapačky. Následne sa zrodila menšia strkanica a vylučuje sa na oboch stranách. Jakub Kolenič a Adam Larkin dostávajú po dve minúty za hrubosť.

24:35

Presilovku budú mať hokejisti Popradu. Patrik Halama dostáva dve minúty za napadnutie.

21:52

Presilovku znovu získa zvolenský tím. Fauloval Tomáš Vošvrda, ktorý dostáva dve minúty za podrazenie.

20:00

Vylúčenie v tíme HK Poprad (Vandas – 10 min. osobný trest, nešportové správanie).

18:57

V závere tretiny získavajú hostia presilovku. Michael Vandas dostáva menší trest za nedovolené bránenie.

13:55

V početnej prevahe budú hokejisti Popradu. Slavomír Tomko dostáva dve minúty za podrazenie.

06:19

Popradčania budú hrať minútu a 16 sekúnd presilovku o dvoch hráčov. Logan Stephenson dostáva dve minúty za hákovanie.

05:35

Uvidíme prvú presilovku v zápase a budú ju mať domáci. Bruno Mráz dostáva dve minúty za nedovolené bránenie.

4:3

Branky a nahrávky: 8. Svitana (Zagrapan, Ulrych), 27. Takáč (Erving, Zagrapan), 55. Dalhuisen (Jacobs, Lapšanský), 58. Paločko (Erving, Jacobs) – 40. McPherson (Drgoň, Tomek), 47. Trotter (Špirko), 59. Špirko (Corrin)

HK Poprad: Vošvrda (Nechvátal) – Kozák, Brejčák (A), Erving, Ulrych, Dalhuisen, Larkin, Česánek – Handlovský, Preisinger, Vandas – Takáč, Zagrapan (A), Svitana (C) – Lapšanský, Jacobs, Matúš Paločko – Matej Paločko, Bjalončík, Kundrik

HKM Zvolen: T. Tomek (Hollý) – Betker, Švarný (C), Corrin, Stephenson, Drgoň (A), Tomko, Chlepčok, Meliško – Kelemen, Trotter, Parks – McPherson, Špirko (A), M. Halama – Thompson, Mráz, Kolenič – Tibenský, P. Halama, Marcinek

Rozhodčí: Štefik, Juhász – Durmis, Rojík

Diváci: 2 694

05:35 ZVO 2 Mráz, nedovolené bránění
06:19 ZVO 2 Stephenson, hákování
07:07 POP 1:0 Svitana (Zagrapan, Ulrych)