Extraliga dorostu - play-down

HC Dukla Jihlava – HC Tábor

2:1

konec (2:0, 0:0, 0:1)

17.01.2020, 17:00 • CZ LOKO Aréna, Jihlava • 10. kolo • Tomáš Lysý (@tomaslysy86)

58:15

Celá situace se ale nyní naprosto otáčí. Dukle končí přesilovka a naopak za 15 sekund bude mít výhodu Tábor, jelikož Šimon Zdarsa se provinil podrážením.

56:30

Adam Kofroň dostává dvě minuty za nedovolené bránění, což se hostům vůbec nehodí.

46:53

To si děláš kozy a poté i pr... I takové výkřiky znějí do hlediště poté, co Filip Cháb dostává dvě minuty za sevření puku rukou.

44:54

Jan Janda trefil u mantinelu Jonáše Jungwirtha, který se jen těžko zvedá z ledu. Navíc k němu šel puk, takže dostává dvě minuty za nedovolenou výstroj.

39:54

Pět na tři budou hrát také hosté. Šest sekund nyní, poté na začátku třetí části 80 sekund. David Polodna dostává dvě minuty za sekání.

39:20

Jak první třetina skončila, tak končí i druhá. Štěpán Šabatka jde ven na dvě minuty za háček za brankou.

34:52

Jan Nevšímal při protiútoku soupeře zastavil táborskou útočnou akci jasným sekáním a jde si na dvě minuty posedět směrem k nám na trestnou.

28:24

Táborští jsou nedisciplinovaní, Miroslav Šimák jde na dvě minuty ven za podrážení.

25:02

Přesilovka domácích trvala jen šest sekund – ale ta klasická. Nyní bude dvojnásobná, jelikož Jan Kohout vystřelil touš mimo hrací plochu. Pět na tři pro Duklu!

24:56

Filip Maláč vystřelil z branky jako padesátka diváků po konci třetiny do tepla převlékárny. Proč? Protože tým, jehož je poslední instancí, bude hrát přesilovku. Marek Matašovský dostává dvě minuty za krosček.

19:12

Závěr třetiny si Dukla komplikuje, Matěj Vovsík jde na dvě minuty ven za držení.

2:1

Branky a nahrávky: 13. Nevšímal (Janda), 15. Melenovský (Polodna) – 47. Bečvařík (Eremiáš)

HC Dukla Jihlava: Maláč (Pulda) – Adam, Šabatka, Janda, Macek, Hrbek, Sapík, Vovsík – Jungwirth, Melenovský, Polodna, Pavelec, Nevšímal, Sopotnik, Bulík, Zdarsa, Valach, Mlejnek, Juřička. Trenér: Marek Melenovský

HC Tábor: Korytar (Prchlík) – Kofroň, Janda, Herda, Bečvařík, Kohout, Adamec – Polák, Čančura, Cháb, Eremiáš, Kundrát, Šťastný, Matašovský, Suchan, Bašta, Šimák, Vaněk, Souš. Trenér: Tomáš Matušík

Rozhodčí: Vrba – Czubaj, Urubčík

12:19 JIH 1:0 Nevšímal (Janda)
14:13 JIH 2:0 Melenovský (Polodna)
19:12 JIH 2 Vovsík, držení
24:56 TAB 2 Matašovský, krosček
25:02 TAB 2 Kohout, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo