NHL

New York Islanders – New York Rangers

2:3

konec (1:0, 0:1, 1:2)

17.01.2020, 01:00 • Nassau Veterans Memorial Coliseum, New York • Daniel Fekets (@DFekets)

Tipsport: 2.01 4.04 3.16 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

59:35

59:35 Chris KREIDER - 2:3

59:35

Rangers právě vstřelili branku!
Hosté využívají přesilovku a 25 sekund před koncem základní hrací doby zřejmě rozhodují o své dnešní výhře. Velmi přísný trest Brassarda potrestal gólem CHRIS KREIDER. Panarin uvolnil mezi kruhy Zibanejada, jehož pokus dorazil do brány domácích právě Kreider. 2:3. Asistence: Mika Zibanejad a Artěmij Panarin.

52:40

52:40 Anthony BEAUVILLIER - 2:2

52:40

Islanders právě vstřelili branku!
Znovu je vyrovnáno! ANTHONY BEAUVILLIER si už ve středním pásmu nahodil puk do útočné třetiny a následně se rychle za kotoučem vydal. Stačil přebruslit Skjeie a v těsné blízkosti dokázal propasírovat puk mezi betony Georgijeva. 2:2. Asistence: Ryan Pulock a Brock Nelson.

44:16

44:16 Anthony DEANGELO - 1:2

44:16

Až neuvěřitelné momenty před hostující bránou gólem neskončily. Vzápětí se potvrdilo přísloví nedáš, dostaneš. ANTHONY DEANGELO totiž vyjel z trestné lavice a zpracoval si puk. Následně si nabruslil na levý kruh, odkud vypálil. Parádním pokusem vymetl bližší šibenici Varlamovovy svatyně. 1:2. Bez asistence.

32:46

32:46 Mika ZIBANEJAD - 1:1

32:46

Hosté využívají přesilovku pár sekund po jejím začátku. Z nepřehledné situace to dlouho vypadalo, že branka nepadla a zhruba minutu se hrálo dále. Až při přerušení se rozhodčí šli podívat na video. Milimetry rozhodly, že se o gól jednalo. Autorem této kuriózní branky je MIKA ZIBANEJAD. 1:1. Bez asistence.

19:09

19:09 Josh BAILEY - 1:0

19:09

První branka dnešního derby padá v poslední minutě první třetiny! Tom Kühnhackl byl důrazný za bránou a dokázal vybojovat kotouč. Poté přihrál před bránu, kde Johnston stačil postrčit puk na JOSHE BAILEYHO v ideální pozici. Útočník Islanders si už se zakončením věděl rady. 1:0. Asistence: Ross Johnston a Tom Kühnhackl.

2:3

Branky a nahrávky: 20. Jo. Bailey (Johnston, Kühnhackl), 53. Beauvillier (Pulock, B. Nelson) – 33. Zibanejad, 45. DeAngelo, 60. Kreider (Zibanejad, Panarin)

New York Islanders: Varlamov (Greiss) – Pulock, Leddy, Mayfield, D. Toews, Boychuk (A), Dobson – Eberle, Barzal, Lee (C) – Brassard, B. Nelson, Beauvillier – Kühnhackl, Jo. Bailey (A), Johnston – Komarov, Cizikas, M. Martin.

New York Rangers: Georgijev (H. Lundqvist) – Trouba, Skjei, DeAngelo, M. Staal, R. Lindgren, Fox – Bučněvič, Zibanejad (A), Kreider (A) – Fast (A), R. Strome, Panarin – Kakko, Chytil, B. Howden – Br. Smith, McKegg, Haley.

Rozhodčí: Rank, St. Pierre – Kovachik, Gibbs

Diváci: 13 917

04:27 NYI 2 Cizikas, podrážení
13:30 NYR 2 M. Staal, sekání
19:09 NYI 1:0 Jo. Bailey (Johnston, Kühnhackl)
27:13 NYI 2 D. Toews, držení