Tipsport liga

FK Varnsdorf – FC Hradec Králové

1:1

konec (0:0)

11.01.2020, 10:30 • Mladá Boleslav • Skupina B • Info o důležitých událostech (Jáchym Tůma)

74

Hradec Králové právě vstřelil branku!
Máme vyrovnáno! Frýdek roztáhl hru na pravou stranu, odkud přilétl do pokutového území centr na zadní tyč, kde ve skluzu dopravil balon do odkryté branky JAKUB ŠÍPEK.

63

Varnsdorf právě vstřelil branku!
Severočeši se zaslouženě dostávají do vedení! Po ztrátě Votroků ve středu pole se Varnsdorf vydal do přečíslení čtyř proti třem, na konci kombinace stál JAKUB BARAC, který uklidil balon pod břevno Vízkovy branky.

1:1

konec (0:0)

Branky: 63. Barac – 74. Šípek

FK Varnsdorf: Samoel – Ondráček, Richter, L. Novák, Bláha, Lehoczki, D. Novák, Breda, Kubista, Pek, Micovčák 2. poločas: Samoel – Houser, Kocourek, Šimon, Barac, Kim, Schön, Rudnytskyy, Zezula, Heppner, Micovčák
Náhradníci: Hladík – Houser, Heppner, Kim, Zezula, Barac, Šimon

FC Hradec Králové: Vízek – Mahr, Donát, Král, Leibl, Kosař, Trýzna, Samko, Frýdek, Procházka, Šípek 2. poločas: Mach – Kovář, Procházka, Šípek, Djurdjević, Soukeník, Frýdek, Donát, Král, Leibl, Bičiště
Náhradníci: Mach – Bičiště, Čech, Djurdjević, Kovář, Soukeník

Rozhodčí: Musil – Blažej, Flimmel