10.01.2020, 20:00 • STODOLA Arena Střešovice • 20. kolo • Patrik Czepiec

Tipsport: 1.48 6.1 3.7 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

On-line přenos je u konce. Děkujeme za pozornost. (22:05:51)
Celkový počet střel: 37:30

Hráč utkání domácí: Matěj Havlas (3+0)
Hráč utkání hosté: Martin Skřivánek (2+0)

Statistiky brankářů: Lukáš Kříž 25 zákroků, úspěšnost 83,3 % – Rastislav Mazák 31 zákroků, úspěšnost 83,8 %
Sledovali jsme vskutku výživný zápas, který i svým výsledkem potvrdil, že se střetli dva tabulkoví sousedé. Nakonec se po prodloužení raduje Tatran, rozhodující úder doručil Filip Langer. Výraznou stopu v utkání zanechal také Matěj Havlas, který nasázel hattrick. SKV držel ve hře Milan Bína a Martin Skřivánek, dvougóloví střelci zápasu. Tatran se po zisku dvou bodů posouvá na 7. místo Superligy před Liberec. Královské Vinohrady setrvávají na 9. pozici s jednobodovým náskokem před Českou Lípou.

60:21

Střešovice právě vstřelily branku!
Dobojováno. Tatranu skvěle vyšla rozhodující kombinace. Hned po začátku prodloužení se kompletní čtveřice ujala balonku, který poté doputoval až na hůl FILIPA LANGERA. Ten se nerozpakoval a tvrdou střelou překonal Mazáka. Na poslední trefě v utkání se podílel i Milan Meliš, který celkově asistoval hned třikrát. Asistence: Milan Meliš.

60:01

Po výborném vstupu Tatranu do druhé části se zdálo být rozhodnuto, SKV však naplo veškeré své síly a po trefách Stuchlíka a Skřivánka zvládlo vyrovnat. Za stavu 5:5 se jde do prodloužení.

60:00

59:51

Oddechový čas pro domácí.

59:49

Rozhodnutí měl na florbalce Skřivánek, jeho pumelice však přeletěla klec.

58:43

Ramenem zlikvidoval střelu Pavla Sedláčka slovenský gólman Mazák.

57:40

Hartmana v dobré pozici přerušil Kříž.

57:25

Po Langerově přiťuknutí pálil z první Kreysa, jeho pokus končí na tyči!

56:25

Vinohrady právě vstřelily branku!
Pasivita se ale Tatranu vůbec nevyplácí. MARTIN SKŘIVÁNEK si dovolil neuvěřitelné věci, jednou rukou protáhl balonek kolem celé obrany a v rozmezí necelých dvou minut vyrovnává stav. Asistence: Pavel Hájek.

56:01

Tatran se snaží kontrolovat míček a ušetřit několik desítek vteřin.

54:32

54:32 Zbyněk STUCHLÍK - 5:4

54:32

Ještě není hotovo. ZBYNĚK STUCHLÍK výtečně zavezl míček na polovinu soupeře a z ideální pozice ho napálil do horních pater Křížovy branky. Kontaktní gól je pro Sokol velmi důležitý. Bez asistence.

52:28

Kříž po delší době v permanenci. Zasahoval po dobré souhře SKV.

51:44

Pátá ve Stodole odbila. MATĚJ HAVLAS završuje ve spolupráci s Martinem Šindelářem čistý hattrick. Jakékoli pochybnosti o regulérnosti branky dosažené úderem ze vzduchu sudí odmítli. Vinohrady jsou zralé na ručník, zápas se jím začíná vymykat z rukou. Asistence: Martin Šindelář.

6:5

Branky a nahrávky: 19. Havlas (Langer), 27. Havlas (Pánek), 41. Ja. Kolísko (Meliš), 45. Ja. Kolísko (Meliš), 52. Havlas (Šindelář), 61. Langer (Meliš) – 7. Skřivánek (Hartman), 12. Bína (Linhart), 33. Bína (Linhart), 55. Z. Stuchlík, 57. Skřivánek (Hájek)

PSN Tatran Střešovice: Kříž (Frühbauer) – Mühlfait, Ja. Kolísko, Sládeček, Pánek – Tlapák, Kreysa, Piták – Kurrel, Sádlo, Jak. Kolísko – Langer, Havlas, Josef Novák – Meliš, Šindelář, Tomčo – Brautferger, Švéda.

TJ Sokol Královské Vinohrady: Mazák (Dejmal) – Jelínek, Vnuk, Lanc, Richtr, Hanák, Otta, D. Záň – Zelený, Linhart, Bína – Hartman, Gregor, Skřivánek – Hájek, Z. Stuchlík, Svoboda – Entlicher, Šaroch.

Rozhodčí: Čížek, Laštovička