konec (0:3)

07.01.2020, 21:00 • Old Trafford, Manchester • Semifinále • Karel Jedlička

Tipsport: 5.12 4.17 1.6 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Držení míče: 43 % : 57 %.
Střely na branku: 3:6. Střely mimo: 4:2. Rohy: 4:3. Ofsajdy: 2:5. Fauly: 6:16. (22:53:07)
Manchester United sice vyhrál druhý poločas zásluhou přesné trefy kanonýra Rashforda, to je však po blamáži z úvodních 45 minut jen slabá náplast. Citizens naopak zvítězili v Ligovém poháru pošestnácté v řadě a jsou na nejlepší cestě do třetího finále po sobě.
Odveta se hraje za tři týdny na jejich hřišti a k postupu jim bude stačit i porážka 0:2.

90+3

90+2

Střídající Gomes se marně pokoušel vybojovat u levého praporku rohový kop, jen se odkopává od brány hostů.

90

Ještě tři nastavené minuty má Manchester United na pokus o zázrak.

89

Rohový kop však opět nic nepřinesl a United musejí pro míč až na vlastní polovinu.

88

Rashford napřáhl zpoza šestnáctky, rána ještě zaplavala vzduchem a přestože mířila doprostřed, Bravo ji jen s velkými problémy vyráží na roh.

86

Střídání v týmu Manchester City: ze hřiště odchází Rijád Mahríz, přichází Phil Foden.

85

Bernardo Silva se proběhl po hřišti s míčem u nohy, pak se rozhodl zahrát si s Mahrízem a Gündoğanem bago. Domácí jsou bezradní.

83

Pereira nedovoleně zastavuje Sterlinga, hosté mohou opět podržet míč.

82

Žlutou kartu dostává Kyle Walker (Manchester City) za zdržování hry.

81

Naposledy střídají domácí: Masona Greenwooda nahradil na hřišti Anthony Martial.