07.01.2020, 01:10 • Nassau Coliseum, New York • Aleš Pur (@PurAles)

Tipsport: 2.7 3.88 2.3 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Až nyní zamířil Francouz na střídačku, hosté jsou v šesti!

55:27

55:27 MacKinnon s Landeskogem v další šanci

55:27

MacKinnon s Landeskogem neuspěli u brankoviště New Yorku, prvně jmenovaného vychytal Varlamov, druhého už pokrývala obrana.

52:22

Colorado si zahraje přesilovku, dvě minuty z nedovolené bránění dostal Scott Mayfield.

46:54

46:54 Anders LEE - 1:0

46:54

Islanders právě vstřelili branku!
Je tu první branka utkání! Domácí si vybojovali puk, přešli v přečíslení do útočného pásma a ANDERS LEE střelou na Francouzovu lapačku otevřel skóre! Asistence: Devon Toews, Michael Dal Colle.

33:29

33:29 Gól Colorada nebyl uznán po úspěšné trenérské výzvě. Bylo zjištěno postavení mimo hru

33:29

Hosté dali gól, když po krátké akci v útočném pásmu vystřelil Zadorov a Varlamov toho přes dva hráče mnoho neviděl, jenže domácí trenér si vzal challenge ohledně postavení mimo hru a byl úspěšný! Stav je tak stále 0:0.

15:29

Přesilovku si zahrají hosté, dvě minuty za hákování na Zadorova dostal Derick Brassard

05:31

Je tu první vyloučení, přesilovku si zahraje domácí tým. Dvě minuty za podrážení dostal J. T. Compher.