0:3

konec (0:0, 0:1, 0:2)

25.12.2019, 17:30 • CSKA Arena, Moskva • Martin Augustin (@ogy_16)

Tipsport: 1.57 4.27 5.41 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

S konstatováním, že utkání sledovalo 8456 diváků, se s Vámi loučím a přeji všem krásný zbytek večera! (19:58:35)
Československá stopa

Jiří Sekáč (MOS) 0+0, 0 střel, čas na ledě 15:55

Dmitrij Jaškin (DMS) 2+1, 4 střely, čas na ledě 18:34
Michal Čajkovský (DMS) 1+0, 2 střely, čas na ledě 13:41
Statistiky zápasu:
Střely na branku – 27:20 (8:6, 7:3, 12:11)
Zblokované střely – 8:10
Vyhraná vhazování – 33:27
Trestné minuty – 8:10
Hity – 4:12
Moskevské derby skončilo vítězstvím 3:0 hostujícího Dynama. To tak dokázalo zvítězit nad armádním celkem po šesti porážkách ve vzájemných duelech v řadě! Hlavní postavou utkání byl český útočník Dmitrij Jaškin, který ve 29. minutě otevřel v přesilovce skóre, v 51. minutě po jeho vyhraném buly zvýšil na 2:0 Michal Čajkovský a v samotném závěru pak Jaškin uzavřel skóre střelou do opuštěné branky soupeře. Výborný výkon podal také brankář Bočarov, jenž pochytal všech 27 ran od hráčů CSKA.

59:51

59:51 Dmitrij JAŠKIN - 0:3

59:51

Dynamo právě vstřelilo branku!
DMITRIJ JAŠKIN potvrdil, že je hlavní postavou dnešního zápasu! Český reprezentant se dostal na červené čáře k puku a proti sobě měl jen obránce Robinsona, mezi jehož bruslemi poslal kotouč do opuštěné branky soupeře. Jaškin tak zakončí moskevské derby s bilancí 2+1. Asistence: Juuso Hietanen.

59:40

Tohle už domácí nestihnou, momentálně ani nejsou v útočném pásmu.

59:01

Poslední minuta třetí třetiny...

58:35

Kaprizov a Polygalov jsou na ledě. Teď už tedy probíhá klasická power-play domácích.

57:53

Domácí odvolali brankáře a hrají tak přesilovku 5 na 4!

57:24

Domácí přecházejí dopředu velmi pomalu, přitom by už měli pospíchat...

56:34

Opět se ale na obou stranách vylučuje! Za vzájemné osekávání si posedí na trestné lavici domácí Kirill Kaprizov a hostující Igor Polygalov.

56:34

Oba týmy hrají v plném počtu.

56:00

Okulov vyvezl puk dopředu, kde našel Šalunova. Ten to zkusil od pravého mantinelu z první, ovšem Boračov zakročil vyrážečkou.

55:13

Domácí mají na vyrovnání už jen necelých pět minut. Zatím si nepomohli ani ve hře 4 na 4.

54:33

Nikita Nestěrov a Dmitrij Ogurcov dostali dvouminutové tresty za hrubost. Hrát se bude ve čtyřech na obou stranách.

54:33

Před domácí brankou se strhla hromadná šarvátka! Hodně aktivní byl zejména Dmitrij Ogurcov, kterého museli čároví rozhodčí z mely doslova odtáhnout.

54:20

Mironov navíc našel rozjetého Muranova. Toho ale ubránil Nikita Nestěrov.

0:3

Branky a nahrávky: 29. Jaškin (Bočarov, Šipačov), 51. Čajkovský (Jaškin), 60. Jaškin (Hietanen)

CSKA Moskva: Lars Johansson (21.–23. I. Sorokin) – Nestěrov (C), Kiselevič, Marčenko, Naumenkov, M. Robinson (A), Dahlbeck, Blažijevskij – Grigorenko, M. Kempe, Kaprizov – Okulov, Šalunov, Sekáč – Kalinin, P. Karnauchov, Slepyšev – Tolčinskij, Mamin, Al. Popov (A).

Dynamo Moskva: Bočarov (Kuzněcov) – Hietanen, Čajkovský, Ljamin (A), J. Zajcev, Volkov, Mironov, Grigorjev, Ogurcov (A) – A. Petersson, Šipačov (C), Jaškin – Afinogenov, Polygalov, Tarasov – Brjukvin, Igumnov, Alexejev – Pankratov, Mojsejev, Muranov.

Rozhodčí: Ravodin, Judakov – Kučava, Šeljanin