24.12.2019, 01:00 • Wells Fargo Center, Philadelphia • Tomáš Reiner (@ReinyTom)

Tipsport: 1.88 4.12 3.53 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

59:02

59:02 Nicolas AUBE-KUBEL - 5:1

59:02

Philadelphia právě vstřelila branku!
Útočník NICOLAS AUBE-KUBEL nyní vystřelil na vnitřním oblouku levého kruhu pro vhazování a nádhernou střelou zápěstím vymetl vzdálenější pravý horní roh brány! Jeho první gól v kariéře NHL! Asistence: Travis Sanheim a Jakub Voráček.

58:09

Anthony DeAngelo to přehnal s důrazem u hrazení a rozhodčí ho poté poslali na trestnou lavici za hrubost.

57:15

57:15 Kevin HAYES - 4:1

57:15

KEVIN HAYES na pravém křídle předvedl úžasný slalom a na vzdálenější levé tyči brány zasunul kotouč do sítě vedle pravého betonu Henrika Lundqvista, který se nestačil včas přesunout! Asistence: James van Riemsdyk a Justin Braun.

55:49

55:49 Travis SANHEIM - 3:1

55:49

Henrik Lundqvist sice fantasticky vychytal Seana Couturiera, jenže z levého kruhu pro vhazování poté zamířil do prázdné brány TRAVIS SANHEIM a vstřelil svůj druhý gól v zápase! Flyers vedou 3:1. Asistence: Sean Couturier a Claude Giroux.

52:29

52:29 Mika Zibanejad byl teď velice blízko vyrovnávacího gólu!

52:29

Mika Zibanejad teď mohl vyrovnat skóre zápasu, jenže jeho střela zápěstím z bodu pravého kruhu pro vhazování orazítkovala vzdálenější levou tyč!

51:04

51:04 Henrik Lundqvist je pátým nejlepším brankářem (výhry)

51:04

Henrik Lundqvist je pátým nejlepším brankářem v historii NHL v počtu vítězství. Švédský král jich má na kontě 457. Dnes to na výhru nevypadá.

47:31

47:31 Kevin HAYES - 2:1

47:31

KEVIN HAYES si teď najel na skvělou přihrávku z pravého křídla a poté na bodu levého kruhu pro vhazování napřáhl k fantastické střele zápěstím, která nad lapačkou Henrika Lundqvista zamířila do vzdálenějšího pravého horního rohu brány! Asistence: Joel Farabee a James van Riemsdyk.

44:02

44:02 Statistiky domácího brankáře Philadelphie Cartera Harta

44:02

Carter Hart zasáhl levým ramenem proti střele Rangers z vrcholu levého kruhu pro vhazování a vzápětí vychytal i Pavla Bučněviče, proti jehož střele z blízkosti poté vytáhl parádní semafor!

43:35

V loňské sezóně se oba týmy střetly čtyřikrát a ve všech čtyřech střetnutích jeden z brankářů udržel čisté konto. Dnes se to opakovat nebude.

39:58

39:58 Travis SANHEIM - 1:1

39:58

Domácí obránce TRAVIS SANHEIM vystřelil na vrcholu pravého kruhu a jeho střela zápěstím prošla mezi betony Henrika Lundqvista do sítě! Zásluhu na tom měl také Travis Konecny, který švédskému brankáři výborně clonil ve výhledu – 1:1. Asistence: Justin Braun a Travis Konecny.

37:46

Michail Vorobjov vypálil na ose útočného pásma od modré čáry a jeho rána s příklepem mířila k pravé tyči, jenže Henrik Lundqvist ji fantasticky vykopl levým betonem! Flyers mohli vyrovnat.

35:37

Greg McKegg byl vyloučen na dvě minuty za sekání a po reklamní přestávce si zahrají přesilovou hru Flyers.

33:01

Travis Konecny fauloval ve středním pásmu a dostal dvě minuty za hákování. Přesilová hra pro Rangers.

29:24

29:24 Fenomenální zákrok v podání krále Henrika Lundqvista!

29:24

Philadelphia na levém křídle vyrazila do přečíslení dva na jednoho a po přihrávce přes osu hřiště na bodu pravého kruhu pro vhazování vypálil bez přípravy Morgan Frost, který už se pomalu radoval z gólu, Henrik Lundqvist ovšem vytáhl spektakulární zákrok lapačkou, po kterém na řadu přichází reklamní přestávka! Stále je to 0:1.

26:44

26:44 Jesper FAST - 0:1

26:44

Rangers právě vstřelili branku!
Brady Skjei mohl skórovat během oslabení po přečíslení dva na jednoho bekhendem a Carter Hart pravým ramenem vyrazil puk na horní tyč, vzápětí se ale prosadil JESPER FAST, který ho propálil mezi pravou rukou a pravým betonem! Stav 0:1. Asistence: Brady Skjei a Greg McKegg.

25:59

Útočník Brett Howden dostal dvě minuty za sekání a Philadelphia si zahraje čtvrtou přesilovou hru v utkání.

23:16

Jakub Voráček fauloval před boxem časoměřičů a byl vyloučen na dvě minuty za podrážení. Hra 4 na 4.

21:55

Sean Couturier mohl skórovat v blízkosti levé tyče brány, jenže Henrik Lundqvist ho dokázal fantasticky vychytat! Bezbrankový stav trvá.

21:28

21:28 Fantastická práce Kevina Hayese během oslabení 3 na 5

21:28

Ryan Strome byl vyloučen na dvě minuty za hákování a Flyers mají k dispozici další přesilovou hru. Prosadí se?

18:27

Hosté mohli v blízkosti levé tyče skórovat do prázdné brány, jenže Carter Hart vleže zasáhl pravým betonem! To byl spektakulární zákrok!

10:57

Greg McKegg dostal dvě minuty za podrážení a po další reklamní přestávce si zahraje přesilovku Philadelphie.

09:35

Claude Giroux mohl skórovat v oslabení, jenže v závěru samostatného úniku byl tísněn a minul pravou tyč brány hokejistů New Yorku Rangers!

08:51

08:51 Sean Couturier a jeho fantastický defenzivní zákrok!

08:51

Pavel Bučněvič mohl skórovat v blízkosti pravé tyče brány do prázdné sítě, jenže překonaného Cartera Harta dokázal zastoupit Sean Couturier!

08:14

Philippe Myers dostal dvě minuty za podrážení a hráči New Yorku Rangers si zahrají přesilovou hru 5 na 3!

07:18

Travis Sanheim byl vyloučen za hákování a po reklamní přestávce si zahrají přesilovou hru hokejisté Rangers.

00:55

Pavel Bučněvič byl vyloučen za podrážení a Philadelphia si zahraje úvodní přesilovou hru dnešního střetnutí.

00:10

00:10 Claude Giroux mohl skórovat po deseti sekundách hry!

00:10

Claude Giroux mohl po pouhých 10 sekundách hry otevřít skóre, když si sjel z levého křídla před bránu a Henrik Lundqvist ho vychytal levým betonem! Švédský brankář podržel Rangers.

5:1

Branky a nahrávky: 40. Sanheim (Braun, Konecny), 48. K. Hayes (Farabee, J. van Riemsdyk), 56. Sanheim (Couturier, Giroux), 58. K. Hayes (J. van Riemsdyk, Braun), 60. Aube-Kubel (Sanheim, Voráček) – 27. Fast (Skjei, McKegg)

Philadelphia Flyers: Hart (Elliott) – Provorov, Niskanen, Sanheim, Braun, Gostisbehere, P. Myers – Giroux (C), Couturier (A), Konecny – J. van Riemsdyk, K. Hayes, Aube-Kubel – Farabee, Frost, Voráček (A) – Andreoff, M. Vorobjov, Pitlick. Hlavní trenér: Alain Vigneault.

New York Rangers: H. Lundqvist (Georgijev) – Skjei, Trouba, M. Staal, DeAngelo, R. Lindgren, Fox – Kreider (A), Zibanejad (A), Fast (A) – Panarin, R. Strome, Bučněvič – Lemieux, Chytil, B. Howden – Haley, McKegg, Br. Smith. Hlavní trenér: David Quinn.

Rozhodčí: Francis Charron, Ian Walsh. Čároví: Julien Fournier, Shandor Alphonso

Diváci: 19776

00:55 NYR 2 Bučněvič, podrážení
07:18 PHI 2 Sanheim, hákování
08:14 PHI 2 P. Myers, podrážení
10:57 NYR 2 McKegg, podrážení