0:5

konec (0:2, 0:1, 0:2)

23.12.2019, 10:00 • Fetisov Arena, Vladivostok • Petr Sumbal

Tipsport: 2.84 4.07 2.15 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z mé strany je to už pro tento zápas všechno. Díky za pozornost a hezký zbytek dne. (12:23:04)
Československá stopa v utkání:
Martin Bakoš (VLD) 0+0, 3 střely, čas na ledě 11:57
Zápas skončil, Admiral doma s Torpedem prohrál jednoznačně 0:5. Přitom se dá říci. že zhruba polovinu zápasu byl Admiral svému soupeři vyrovnaným celkem, ale doplatil na to, že nevyužíval šance. V první třetině byl dokonce Admiral aktivnější, ale branky stříleli pouze hosté, konkrétně Anton Šenfeld a Ty Rattie. Ve druhé třetině zvýšil na 3:0 brankou, kterou dlouho zkoumal sudí u videa Michail Smolin a ve třetí části Torpedo zápas definitivně rozhodlo dvěma brankami v rozmezí 44 sekund, kdy se trefili v přesilovce Michail Orlov a podruhé v zápase Michail Smolin.

59:16

58:52

58:33

Hosté už hrají poměrně dost pasivně a není divu, protože už se opravdu nemají za čím hnát.

57:16

Vyloučení v týmu Torpedo Nižnij Novgorod (Donat Stalnov – 2 min., podrážení).

56:52

Vyloučení v týmu Admiral Vladivostok (Shawn Lalonde – 2 min., držení).

56:20

Alexandr Konnov projel do útočného pásma, ale pak mu podjely nohy, takže musel místo zakončení jen přihrávat.

54:46

Znovu musel Alexandr Truškov zasahovat, tentokrát ho prověřil rychlou střelou zápěstím Donat Stalnov.

54:10

Arťom Aljajev nahodil od modré čáry puk na branku Admiralu, Alexandr Truškov byl pozorný a kotouč vyrazil.

53:10

Alexandr Truškov chytil kotouč do své lapačky a na řadě je komerční pauza.

51:43

Domácím dnes prostě není přáno. Střelu od modré čáry z hole Jurije Kozlovského dokázal znovu Anders Lindbäck vyrazit a ani z dorážky Admiral úspěšný nebyl.

50:21

Na druhé straně předvedl úspěšný zákrok Alexandr Truškov, který se stihl přesunout proti střele Verjajeva po chybě jeho spoluhráčů v rozehrávce.

50:04

Denis Vicharev se k dorážce své vlastní střely už nedostal, protože Anders Lindbäck byl rychlejší a přikryl puk lapačkou.

49:12

Z pravého kruhu vypálil Vladimir Butuzov, ale Anders Lindbäck zasahovat nemusel, kotouč na něj neprošel.

0:5

Branky a nahrávky: 1. Šenfeld (Schroeder, Rattie), 10. Rattie (Schroeder, Šenfeld), 29. Smolin (Orlov, Szczechura), 44. Orlov (Aljajev, D. Iljin), 45. Smolin (Stalnov)

Admiral Vladivostok: Krasotkin (45. Truškov) – Lalonde, Almqvist, A. Osipov, Miščenko, Ugolnikov, Kozlovskij, Želdakov, Bobrjašov – Vicharev, Ljungh, Bakoš – V. Butuzov, J. Petrov, Pilipenko – K. Voronin, Mereskin, Glazačev – Konnov, Drobin, Lisin.

Torpedo Nižnij Novgorod: Lindbäck (Tichomirov) – Mišarin, Orlov, Ch. Genoway, Zborovskij, Aljajev, Volčenkov, Minejev – Rattie, Schroeder, Šenfeld – Verjajev, D. Iljin, Bočarov – Urakov, Szczechura, Šachvorostov – Smolin, Počivalov, Stalnov.

Rozhodčí: Gusev, Sergejev – Golovljov, Savenkov

00:47 NNO 0:1 Šenfeld (Schroeder, Rattie)
04:54 NNO 2 Aljajev, hákování
09:05 NNO 0:2 Rattie (Schroeder, Šenfeld)
10:30 NNO 2 Aljajev, nedovolené bránění
28:55 NNO 0:3 Smolin (Orlov, Szczechura)