HC ROBE Zubří – Pepino SKP Frýdek-Místek

31:21

konec (15:12)

17.12.2019, 20:15 • 14. kolo • Matěj Vybíral (@Matavyb)

Tipsport: 1.03 20.1 14.1 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Zubří se posunuje na třetí místo tabulky, Frýdek-Místek zůstává předposlední. Ode mě je to pro dnešek vše, na počtenou u dalších on-line přenosů. Hezký zbytek večera. (21:41:37)
Frýdek-Místek naprosto odpadl ze zápasu v úvodu druhého poločasu. Neskóroval třináct minut a v této fázi duelu Zubří rozhodlo, vypracovalo si desetigólový náskok, který udrželo až do konce. Hosté si zaslouží pochvalu jen za nějaké části utkání, ve kterých byli konkurenceschopní. Je vidět, že Pepinu chybí zejména zraněný vůdce Vojtěch Petrovský. Naopak Valaši hrají v klidu, vyzdvihnout musíme Miroslava Jurku, který proměnil všech sedm rychlých brejků.
HC ROBE Zubří – Pepino SKP Frýdek-Místek 31:21 (15:12)
Nejvíce branek: Jurka 7, Řezníček 6, Hlinka 5 – Ondrušík 4, Lefan 3, Gřešek 3/1. Rozhodčí: Hanák, Pavlíček. Sedmimetrové hody: 2/1 – 3/2. Vyloučení: 2:1.

Konec zápasu. (31:21)

60

Milan Malina v poslední sekundě zakročil proti střele z pivota a duel končí. (31:21)

60

Mazurova střela při signalizované pasivitě nepřesná a Ivan Jirák střílí branku z rychlého protiútoku. (31:21)

59

Třicátý gól Zubří je na světě! Tomáš Řezníček vypálil kolem Mazura a Cáb na balon nedosáhl. (30:21)

58

Další ztráta Valachů a z úniku střílí gól Petr Unger. (29:21)

58

Zubří se neprosadilo a Tomáš Garba proměňuje rychlý brejk. (29:20)

57

Cáb vychytal Řezníčka a na druhé straně skóroval Garba, ačkoliv musel zakončovat přes ruku. (29:19)

56

Technická chyba Frýdku-Místku, Jirákův únik však vychytal Cáb. Zubří pokračuje v útoku. (29:18)

56

Radomír Válek ranou z kroku při signalizované pasivitě propálil Cáb. (29:18)

55

Mazur uvolnil na levém křídle Ungera, který znovu proti Malinovi selhal. (28:18)

55

Zubří v plném počtu. (28:18)

54

Tomáš Řezníček nádhernou ranou kolem obránce vypálil přesně pod břevno. (28:18)

54

Petr Unger z levého křídla Malinu nepřekonal. (27:18)

53

Hlinka šikovně našel na pivotu Dokoupila, který se z dobré pozice nemýlil. (27:18)

53

Oddechový čas pro domácí. (26:18)

31:21

HC ROBE Zubří: Š. Mizera, Malina, Š. Krůpa – Dokoupil, Přikryl, Válek, Šustáček, T. Říha, M. Hrstka, Jurka, Řezníček, Palát, Hlinka, Mičkal, Dořičák, I. Jirák.

Pepino SKP Frýdek-Místek: Pyško, M. Cáb – Hrachovec, L. Rajnoha, Šimek, Gřešek, Unger, Strack, Žvak, Mazur, D. Lefan, Pomichálek, Garba, Ondrušík.

Rozhodčí: Hanák, Pavlíček