14.12.2019, 11:00 • 14. kolo • Štěpán Slovák

Tipsport: 22.0 25.0 1.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

60

Kačína vychytal Koňařík, ovšem na dorážku Macháče neměl nárok! (21:32)

59

Rozeběhly se poslední dvě minuty utkání, Macháč skóroval z bezprostřední blízkosti! (21:31)

58

Zdálo se to jako neřešitelné. Kolář však z těžkého úhlu na levém křídle našel skulinku mezi tyčí a brankářem Herajtem! (21:30)

58

Douda si při rozehrávce všiml úplně volného Wildta, který přidal třicátou trefu hostujícího týmu! (20:30)

53

Vyloučení v týmu Talent M.A.T. Plzeň (Martin Říha). (20:29)

53

O balón si na pivotu řekl Macháč, který vzápětí s milimetrovou přesností přehodil Koňaříka! (20:29)

52

Západočeši teď zahazují nemožné! Běželi dva na brankáře, Režnického ze šesti metrů vychytal Koňařík! (20:28)

51

Douda ve stoprocentní příležitosti neuspěl, Ipser následně skóroval ze samostatného úniku! (20:28)

49

V závěru přesilové hry se z pravého křídla prosazuje Wildt! (19:28)

49

Domácí i v početní nevýhodě utekli do brejku, Horák pak razantní střelou překonal hostujícího gólmana! (19:27)

48

Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým Talent M.A.T. Plzeň (Šimon Macháč).
(18:27)

48

Vyloučení v týmu SHC Maloměřice – Brno (Martin Jirák). (18:26)

47

Ze sedmimetrového hodu Osoba ještě Šmída nepřekonal, ale z dorážky byl úspěšný! (18:26)

46

Gól vstřelil tým SHC Maloměřice – Brno (Filip Jung). (17:26)

45

Čtyři plzeňské góly za tři minuty hry! Bogdanič poslal Koňaříka na druhou stranu i přesto, že jeho střela nebyla příliš razantní. (16:26)

44

Domácí se v tomto případě nestihli vrátit a Macháč zůstal úplně volný před brankovištěm, následně přidal další trefuj! (16:25)

44

Tentokráte se Šafránek řítil sám na Koňaříka, to nemohlo dopadnout jinak. (16:24)

42

Gól vstřelil tým Talent M.A.T. Plzeň (Jan Chmelík). (16:23)

42

Technické zakončení Jiráka, Herajt byl bez šance na úspěch! To byl už sedmý gól brněnského celku ve druhém poločase. (16:22)

41

Nejdl proskočil mezi obránci a zakončoval úspěšně na bližší tyč! (15:22)

40

Dobrý návrat domácí defenzivy, poté trefa Koláře z levého křídla! (15:21)

39

Ve velmi slušné střelecké pozici na levé straně byl Šafránek. Parádní zákrok vytáhl Koňařík! (14:21)

39

Na pozici pivota se ocitl Douda. Po otočce překonal Koňaříka! (14:21)

38

Odpověď na sebe nenechala dlouho čekat, Šafránek volil technické zakončení! (14:20)

37

Číž naznačil střelu, čímž zmátl defenzivu soupeře, vzápětí překonal Herajta! (14:19)

37

Přihrávka do pivota, Macháč v pádu překonal brankáře Koňaříka! (13:19)

36

Popela přidává ze samostatného úniku další gól. Brňané ve druhém poločase vedou 4:1! (13:18)

36

Gól vstřelil tým SHC Maloměřice – Brno (Radek Horák). (12:18)

35

Janků se dostal k odraženému balónu, ze šesti metrů překonal Herajta! (11:18)

32

Na druhé straně odpovídá Wildt. Ten skóroval z pravého křídla! (10:18)

32

Dlouhý pas do brejku na Jiráka, který snížil na sedmibrankový rozdíl ve skóre! (10:17)

30

Hosté přišli o balón, Horák poté trefil odkrytou klec přes celé hřiště! (9:17)

30

Před Osobou se otevřelo hodně prostoru. Domácí házenkář toho využil a přidal další trefu! (8:17)

29

Totožná situace na druhé straně, kde se ze šesti metrů prosadil Macháč! (7:17)

29

Pěkně sehraná akce do pviota, Ipser se z bezprostřední blízkosti nemýlil! (7:16)

28

Vyloučení v týmu Talent M.A.T. Plzeň (Ondřej Šafránek). (6:16)

28

Gól vstřelil tým Talent M.A.T. Plzeň (Eduard Wildt). (6:16)

26

Patnáctá branka favorita je na světě, Tonar se prosazuje z levé spojky! (6:15)

26

Vyloučení v týmu SHC Maloměřice – Brno (Jan Drásal). (6:14)

24

Šafránek z levého křídla přehodil Mazače, který se před pár vteřinami dostal mezi tři tyče. (6:14)

23

Západočeši doslova rozebrali obranu soupeře, Wildt se prosadil z pravého křídla! (6:13)

22

Vyloučení v týmu SHC Maloměřice – Brno (Radek Horák). (6:12)

22

Žlutá karta pro tým SHC Maloměřice – Brno (Radek Horák). (6:12)

21

Tomáš Osoba házel sedmimetrový hod. Technickou střelou přelstil Herajta a snížil! (6:12)

21

Vyloučení v týmu Talent M.A.T. Plzeň (Jakub Douda). (5:12)

19

Hodně chaotické z obou stran. Bogdanič poté zůstal úplně volný na pravé straně a technickou střelou překonal Koňaříka! (5:12)

18

Hosté vytvořili prostor pro Bogdaniče. Ten z osmi metrů zamířil přesně k tyči! (5:11)

16

Žlutá karta pro tým SHC Maloměřice – Brno (Tomáš Osoba). (5:10)

16

Rychle vyřešená akce současného lídra soutěže, Říha skóroval ze šesti metrů! (5:10)

15

Žlutá karta pro tým Talent M.A.T. Plzeň (Tim Jenko Bogdanić). (5:9)

14

Douda posunul na svého spoluhráče, který se z proskoku prosazuje na bližší tyč! (5:9)

13

Dnes podruhé do samostatného úniku utekl Douda. Ten se většinou nemýlí! (5:8)

12

Rychlá změna pohybu, poté zakončení Bogdaniče do protipohybu Koňaříka! (5:7)

12

Gól vstřelil tým SHC Maloměřice – Brno (Filip Jung). (5:6)

11

Režnický běžel sám na Koňaříka, jenže trefil pouze horní tyčku! (4:6)

11

V signalizované pasivitě se po individuální akci prosazuje Nejdl! (4:6)

9

Napodruhé byl Wildt úspěšný.Z pravého křídla zakončoval k bližší tyčce! (4:5)

9

Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým SHC Maloměřice – Brno (Tomáš Osoba).
(4:4)

8

Žlutá karta pro tým Talent M.A.T. Plzeň (Jakub Douda). (3:4)

8

Z pravého křídla snižuje Jirák, který nebyl ve vůbec snadném úhlu! (3:4)

7

Sedmička Vinkelhöfera skončila na břevnu. Balón se odrazil zpět k hostujícímu házenkáři, ten se z dorážky nemýlil! (2:4)