2:1

konec (2:0)

12.12.2019, 21:00 • Ghelamco Arena, Gent • Skupina I • Rostislav Králik

Tipsport: 1.33 5.19 10.6 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Oleksandrija sice ovládla druhou půli, což potvrdila i pěknou brankou Mirošničenka, ale spoustu svých dalších útoku zahodila kvůli své nepřesnosti. Výsledek mohl být klidně obrácený. KAA Gent si připisuje tři body za výhru 2:1, zvláště díky výkonu v prvním poločase. Branky můžete vidět díky gifům kolegy Jana Hochmana. Mějte hezký pohárový večer. (22:58:01)
Držení míče: 50 % : 50 %.
Střely na branku: 7:2. Střely mimo: 4:3. Rohy: 4:12. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 8:8.

90+3

90+2

Střídání v týmu KAA Gent: ze hřiště odchází Laurent Depoitre, přichází Giorgi Kvilitaja.

90+2

Babohlo vzápětí fauluje Depoitra.

90+1

Žlutou kartu dostává Sven Kums (KAA Gent).

90+1

Obránce Babohlo na vlastní kůži pocítil tvrdost Svena Kumse.

90

Sudí nastaví tři minuty nad rámec běžné hrací doby!

90

Castro-Montes netrefil ukrajinské zařízení.

89

KAA Gent zkušeně kombinuje ve středu hřiště a nepůjčuje soupeři míč.

88

Zaderaka se poroučel k zemi po zásahu Igora Plastuna.

87

Dovhyj si ošklivě vyšlápl na Elishu Owusa, což ocenili domácí diváci pískotem.

86

Střídání v týmu FK Oleksandrija: ze hřiště odchází Denys Bezborodko, přichází João Teixeira.

84

Střela Giorgi Čakvetadzeho byla bezpečně zastavena brankářem Pankivem.

83

A vzápětí byl chycen Dompé do ofsajdu.

81

Jean-Luc Dompé se uvedl po své příchodu na hřiště nepovedenou střelou mimo branku.

80

Střídání v týmu KAA Gent: ze hřiště odchází Roman Bezus, přichází Jean-Luc Dompé.

79

Žlutou kartu dostává Kyrylo Kovalec (FK Oleksandrija).

79

Owusu byl uloven nedovoleně Kovalcem.

2:1

konec (2:0)

Branky: 7. Depoitre (Bezus), 16. Depoitre (Bezus) – 54. Mirošničenko (Bezborodko)

Karty:   70. Castro-Montes (GNT), 90+1. Kums (GNT) – 79. Kovalec (OLJ)

KAA Gent: Kaminski – Castro-Montes, Plastun, Lustig, Asare – Kums, Owusu, Bezus (80. Dompé), Odjidja-Ofoe (C) – Depoitre (90+2. Kvilitaja), Jaremčuk (73. Čakvetadze).
Náhradníci: Coosemans – Mohammadí, Čakvetadze, L. Verstraete, Dompé, Kvilitaja, Akbib.

FK Oleksandrija: Pankiv – Mirošničenko, Babohlo, Dubra, Pašajev – Zaporožan (46. Dovhyj), Treťakov (79. Zaderaka), Grečyškin – Kovalec, Lučkevič, Bezborodko (86. Teixeira).
Náhradníci: Bilyk – Steckov, Šemdrik, Teixeira, Dovhyj, Zaderaka, Dryšljuk.

Rozhodčí: Petrescu – Ghinghuleac, Grigoriu