0:2

konec (0:0)

11.12.2019, 21:00 • BayArena, Leverkusen • Skupina D • Aleš Pur (@PurAles)

Tipsport: 2.07 3.88 3.52 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký zbytek večera a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (23:13:49)
Držení míče: 52 % : 48 %.
Střely na branku: 1:2. Střely mimo: 7:4. Rohy: 6:2. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 14:9.
Utkání je u konce a hosté z Turína poslední skupinový zápas zvládli na výbornou. Ve druhé půli byli aktivnější a už v 51. minutě se jim povedlo dostat míč do sítě, Ronaldův gól však neplatil pro ofsajd. Cristiano Ronaldo se ale dočkal, v 75. minutě si naběhl na Dybalovu přihrávku a hravě sklepl míč za Hrádeckého. Bayeru snaha o vyrovnání nevycházela, akcím scházela přesnost a tak vyšli naprázdno. Hosté naopak v nastaveném čase přidali ještě jednu branku, pěknou střelou k tyči se prosadil Gonzalo Higuaín. Juventus tak po výhře 2:0 skupinu vyhrál s 16 body, Leverkusen s šesti body obsadil třetí příčku a na jaře bude hrát Evropskou ligu.

90+4

90+3

Na závěr je tu ještě jedno přerušení, neboť se nám na trávníku objevil jeden z diváků, pořadatelská služba však situaci bleskově vyřešila.

90+3

Střídání v týmu Juventus FC: ze hřiště odchází Juan Cuadrado, přichází Simone Muratore.

90+2

90+2. Gonzalo HIGUAÍN - 0:2

90+2

Juventus právě vstřelil branku!
No a tato uspávací taktika nakonec přinesla ještě jeden gól hostů. Po dlouhém pasu na útočnou polovinu si s Dybalou vyměnil míč GONZALO HIGUAÍN a přesnou střelou k tyči překonal marně se natahujícího Hrádeckého – 0:2.

90+1

Už se vážně pouze dohrává, sledujeme kombinace do šířky v podání hostujícího celku.

90

Budou se nastavovat čtyři minuty.

89

Juventus se už nikam nežene, pouze se snaží držet míč a být co nejdál od vlastní brány.

88

88. Aránguiz z vápna minul

88

Domácí teď předvedli hodně komplikovanou akci a už to vypadalo, že se zase nedočkají zakončení. Nakonec vystřelil Aránguiz, technický pokus prolétl kolem levé Buffonovy tyče.

87

Buffon rozehrává od vlastní branky, samozřejmě s odkopem nikam nepospíchá.

86

Útok Bayeru skončil kus od pokutového území, Bailey akci pouze roztáhl do šířky.

85

Střídání v týmu Juventus FC: ze hřiště odchází Adrien Rabiot, přichází Blaise Matuidi.

84

Střídání se chystá i na straně Juventusu, opět se ale bude čekat na přerušení hry.

83

Domácí tým se teď vůbec nemůže dostat do tempa, výsledkem je, že se i nadále hraje daleko od Buffonovy branky. A to Juventusu vyhovuje.