konec (0:2, 0:2, 0:1)

09.12.2019, 01:00 • T-Mobile Arena, Las Vegas • Jan Prošek

Tipsport: 1.8 4.22 3.77 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ve Vegas je aktuálně krátce před sedmou hodinou večer, slunce zapadlo, noční život se ve městě hříchů pomalu, ale jistě hlásí o slovo. Fanoušci z T-Mobile Areny míří pryč a jdou si užívat atmosféru nočního Vegas. Z arény je to malý kousek, několik kroků na hlavní třídu Strip, která je zábavním centrem Vegas. (03:47:42)
Předchozí vzájemný zápas vyhrálo Vegas, nyní jednoznačně i díky skvělému výkonu brankáře berou body Rangers.
1. Alexandar Georgijev (NYR) 38 zák., 0 gólů, 100,0%
2. Jacob Trouba (NYR) 1+1
3. Ryan Strome (NYR) 0+2
Klíčová byla první třetina, kterou domácí vyhráli na střely 17:7, jenže inkasovali dvě branky během 14 vteřin. Rychlé dvě branky dostalo Vegas také ve druhé třetině.
Československá stopa v utkání:
Filip Chytil (NYR) 0+0, 0 střel, čas na ledě 10:15
Tomáš Nosek (VEG) 0+0, 2 střely, čas na ledě 9:46
Vůbec poprvé od 19 února 2018 nedokázali vstřelit hokejisté Vegas na domácím ledě branku a celkově neskórovali poprvé po 52 zápasech. Dnes vyslali na branku soupeře celkem 38 střel, ale Alexandar Georgijev dokázal udržet čisté konto.

59:50

Ještě jedno zakázané uvolnění a buly v útočném pásmu Vegas.

59:30

Už se pravděpodobně nic nestane.

58:35

Nosek to zkoušel individuálně, ale propracovat se do výraznější šance nedokázal.

58:00

Probíhají poslední dvě minuty hry v tomto zápase.

57:37

Vegas se pokouší skórovat, ale dnes nemá svůj den.

57:11

V poklidném tempu se dohrává tento zápas, sledujeme rychlý hokej, hostující celek vyhraje tento zápas, to je už jasné.

55:05

55:05 Mika ZIBANEJAD - 0:5

55:05

Rangers právě vstřelili branku!
Když to nejde, tak to nejde. Míněno z pohledu Vegas. Rangers nyní v přesilovce přidávají další branku, přihrávku před bránu si srazil bruslí do vlastní brány McNabb. Jako autor branky označen MIKA ZIBANEJAD. Asistence: Kaapo Kakko a Artěmij Panarin.

54:31

Komerční přestávka.

54:31

Vyloučení v týmu Vegas Golden Knights (Paul Stastny – 2 min., držení).

53:59

Hra je přerušena ve středním pásmu pro hru vysokou holí.

0:5

Branky a nahrávky: 12. Panarin (M. Staal, DeAngelo), 12. Kreider (R. Strome, R. Lindgren), 28. Trouba (R. Strome), 31. Fast (Trouba, Skjei), 56. Zibanejad (Kakko, Panarin)

Vegas Golden Knights: M. Subban (M.-A. Fleury) – McNabb, Schmidt, Hague, Theodore, Merrill, Engelland – Marchessault, W. Karlsson, R. Smith – Pacioretty, Stastny, Mark Stone – Stephenson, Glass, Tuch – Carrier, Nosek, Reaves.

New York Rangers: Georgijev (H. Lundqvist) – Skjei, Trouba, M. Staal, DeAngelo, R. Lindgren, Fox – Lemieux, Zibanejad, Kakko – Panarin, R. Strome, Kreider – Fast, Chytil, Bučněvič – McKegg, B. Howden, Br. Smith.

Rozhodčí: Pochmara, Skilliter – Smith, Mills

Diváci: 18.236

11:03 NYR 0:1 Panarin (M. Staal, DeAngelo)
11:13 NYR 0:2 Kreider (R. Strome, R. Lindgren)
12:11 NYR 2 Skjei, hákování
18:56 VEG 2 Stastny, podrážení