Tipsport: 1.04 18.0 11.7 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Herbočková je vyloučena na dvě minuty. (16:21)

Vyloučení v týmu HC Zlín (Monika Kříčková). (15:20)

Vyloučení v týmu DHC Sokol Poruba (Hana Maiwaelderová). (14:19)

Vyloučení v týmu HC Zlín (Karolína Ševčíková). (13:19)

33

Vyloučení v týmu HC Zlín (Eva Minarčíková). (12:17)

30

Poruba bude dohrávat první poločas bez dvou hráček, jelikož následuje další trest pro domácí celek. (11:15)

30

Andrýsková je vyloučena za stažení pivotky v brankovišti, sedmička ale následovat nebude. (11:14)

25

Domácímu celku nyní nevychází pasáž zápasu a znovu bude hrát v oslabení. (9:12)

20

Síly se na hřišti vyrovnají, jelikož je na dvě minuty také vyloučena hostující hráčka. (9:9)

18

Poruba bude hrát oslabení, jelikož je vyloučena střední spojka. (9:8)

15

Hostující hráčka nedovoleně bránila pravou spojku a sudí ji poslali na dvě minuty na lavičku. (7:7)