Chance Extraliga mužů

Talent tým Plzeňského kraje – SKKP Handball Brno

34:31

konec (18:14)

08.12.2019, 10:30 • Městská sportovní hala Lokomotiva, Plzeň • 13. kolo • Matěj Vybíral (@Matavyb)

Tipsport: 1.06 15.9 11.9 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

60

Pár sekund před koncem střílí poslední gól zápasu Kosta Petrović. (34:31)

60

Adam Stein ještě střílí třicátý gól Brna! (34:30)

59

Jan Chmelík dává gól z pravého křídla. (34:29)

58

Ondřej Šafránek dostal pas na levé křídlo, prosazuje se a tohle už bude mít Brno hodně těžké. (33:29)

57

Bosák z levého křídla šanci neproměnil, při pokusu o zisk míče zpět navíc fauloval Daniel Burget a Plzeň si zahraje přesilovku. (32:29)

57

Milan Ivančev uspěl a výrazně přibližuje Talent ke dvěma bodům. (32:29)

55

Tomáš Nejdl proskočil na levé straně a přeloboval Pšenicu. (31:29)

55

Martin Janíček z levé spojky propálil Herajta a je to jen o gól! (30:29)

54

Kosta Petrović snižuje po přesné dohrávce na pivota. (30:28)

53

Tim Jenko Bogdanić zachraňuje ofenzivu Plzně ve druhém poločase. Střílí sedmý gól a stává se nejlepším střelcem Talentu, prosadil se ranou z kroku ze střední spojky. (30:27)

53

Lukáš Václav se prezentoval parádní ranou z pravé spojky ke vzdálenější tyčce! (29:27)

51

Nádherný proskok Lukáše Václava, který dává druhý gól v krátkém sledu! Brno rázem ztrácí už jen tři branky a zůstává ve hře o body. (29:26)

50

Lukáš Václav z velkého úhlu uspěl střelou o zem, Brno alespoň v pěti. (29:25)

49

Ondřej Šafránek se trefuje z levého křídla a Talent si vypracovává možná rozhodující náskok. (29:24)

49

Martin Janíček vypálil snad z jedenácti metrů při signalizované pasivitě, Herajta zachránilo břevno, míč se odrazil na brankovou čáru! (28:24)

48

Douda v pádu, když byl faulován, ještě posunul míč na pravé křídlo na Chmelíka, ten Pšenicu nepřekonal. Ovšem za stažení Doudy obdrží dvě minuty Bosák a Plzeň si zahraje dvojnásobnou přesilovku téměř celé dvě minuty! (28:24)

48

Vyloučení v týmu SKKP Handball Brno (Michal Vaněk). (28:24)

45

Pěkně rozjetá akce Západočechů, Bogdanić proskočil na levé straně a skóruje. (28:24)

45

Douda podklouzl a ze země ještě přihrával, ale jen namazal Michalu Vaňkovi, který tak mohl trefit prázdnou domácí branku. (27:24)

44

Vyloučení v týmu Talent M.A.T. Plzeň (Ondřej Šafránek). (27:23)

43

Zákrok Filipa Herajta, Plzeň se zmocnila míče a trefuje se Šimon Macháč! (27:23)

43

Jenže vzápětí přichází technická chyba Brna a únik proměňuje Jakub Tonar. Brno se teď vlastními zbytečnými ztrátami připravuje o možnost dorovnat skóre. (26:23)

42

Kosta Petrović dává čtvrtý gól z pivota a Brno zůstává v kontaktu. (25:23)

40

Ovšem Královu Poli dohrávka na pivota vůbec nevyšla a z protiakce se trefuje Jan Chmelík. (25:22)

40

Plzeň se nestihla vrátit do defenzivy, což Brno okamžitě trestá rychlým gólem! (24:22)

39

Jakub Šindelář skóruje z pivota. (24:21)

37

Petrovićova parádní zadovka do křídla a prosazuje se Bosák. Brno zatím opravdu nehraje jako tým, který by nasbíral jen osm bodů. (23:21)

37

První střelu Macháče vykopl Pšenica, z dorážky už se slovenský pivot prosadil. (23:20)

36

Tim Jenko Bogdanić se rozstřílel, tentokrát proskočil obranou a drží ofenzivu Plzně nad vodou. (22:20)

36

Steinovu přihrávku do křídla domácí zachytili, jenže za rozehrávajícím Šindelářem si počkal Martin Janíček, obral ho o míč a trefil prázdnou branku! (21:20)

35

Bogdanić se opět prosazuje ze spojky, z pravé strany se trefil k bližší tyčce. (21:19)

34

Z rychlé protiakce udeřil Adam Stein a už je to pouze o gól! (20:19)

34

Horutova rána z levé spojky zapadla k pravé tyčce. (20:18)

33

Ondřej Šafránek si zaběhl na pivota, dostal přihrávku a prosadil se mezi nohy gólmana. (20:17)

33

Kosta Petrović se prosazuje z pivota, plzeňská obrana si ho nedokázala pohlídat. (19:17)

33

Tim Jenko Bogdanić odpovídá ze spojky. (19:16)

32

To je vstup do druhé půle! Po chybě Západočechů proměňuje únik Jakub Bosák, Královo Pole stáhlo manko už jen na dvě trefy. (18:16)

32

Adam Stein se prosazuje poprvé v zápase! Ze spojky propálil Herajta. (18:15)

30

Nepřesná přihrávka Západočechů a Vaněk proměňuje únik. (18:14)

29

Rána ze spojky mířila do břevna, odražený míč si našel Jakub Bosák a z levé strany obstřelil Šmída. Královo Pole se prosazuje po sedmo minutách. (18:13)

29

Tomáš Nejdl proskočil na pravé straně a zakončil pod horní tyčku, náskok Plzně narostl už na šest gólů! Ještě před sedmi minutami to bylo o gól. (18:12)

28

Hosté v plném počtu, ale Plzeň zachytil pas na pivota a z rychlého brejku skóruje Jakub Douda. Čtyřgólová šňůra Talentu. (17:12)

26

Míč si vzal možná překvapivě Šimon Macháč a sedmičku střelou o zem proměnil. (16:12)

26

Vyloučení v týmu SKKP Handball Brno (Libor Horut). (15:12)

26

Ivančevův protiútok zastaven nedovoleně, sedmička a přesilovka pro Talent! (15:12)

24

Nejdl se ukvapil a jeho střelu Pšenica vytěsnil, ovšem Brno rázem přišlo o míč a samostatný únik proměnil Petr Vinkelhöfer. (15:12)

23

Tomáš Nejdl si naskočil na levé spojce a trefuje se podruhé v zápase. (14:12)

22

Plzeň hrála bez brankáře, tedy přesilovku šest na pět v poli, jenže nedokázala vstřelit gól a přes celé hřiště se trefuje Libor Horut. (13:12)

21

Vyloučení v týmu SKKP Handball Brno (Kosta Petrović). (13:11)

21

Rychle rozjetá akce Talentu, kterou zakončil faulovaný Šimon Macháč úspěšně. Navíc si Západočeši zahrají přesilovku. (13:11)

21

Vyloučení v týmu Talent M.A.T. Plzeň (Jakub Šindelář). (13:11)

20

Žlutá karta pro tým Talent M.A.T. Plzeň (Jakub Šindelář). (12:11)

20

Tomáš Nejdl se protlačil ke střele ze spojky a prosazuje se. (12:11)

19

Dohrávka na pivota domácím nevyšla a z rychlého brejku srovnává Michal Vaněk! (11:11)

18

Naopak Bosák z levého křídla opět úspěšný střelou o zem a Brno snižuje na rozdíl jediného gólu! Plzni ani dnes zatím nepracuje obrana podle představ. (11:10)

17

Libor Horut střelou o zem proměňuje. (11:9)

16

Pěkná akce Králova Pole končí sedmičkou, navíc Jan Chmelík dostává žlutou kartu. (11:8)

16

Bogdanić se znovu přeřítil přes brněnskou obranu a z proskoku vrací Plzni tříbrankové vedení. (11:8)

15

Libor Horut přešel přes obránce a ranou bez výskoku zamířil pod břevno. (10:8)

14

Tim Jenko Bogdanić jednoduše proskočil brněnskou defenzivou a dává desátý gól Talentu. Poprvé vidíme větší rozdíl ve skóre. (10:7)

12

Vaňek z pravého křídla Šmída technicky neobstřelil, naopak na druhé straně se pěknou střelou přes prsty na přední tyč z levého křídla prezentoval Petr Vinkelhöfer. (9:7)

11

Žlutá karta pro tým SKKP Handball Brno (Libor Horut). (8:7)

11

Šimon Macháč rychle odpovídá z pivota, navíc byl faulován. (8:7)

11

Jakub Bosák i z velkého úhlu na levém křídle dokázal o zem překonat Šmída. (7:7)

11

Přihrávku na Petroviće si tentokrát domácí pohlídali, Vinkelhöfer vysunul do úniku Chmelíka, který se nemýlil. (7:6)

9

Kosta Petrović znovu osamocený na pivotu a touto šancí nepohrdl. (6:6)

9

Rovněž domácí dohráli akci na pivota, odkud udeřil Šimon Macháč. (6:5)

9

Královo Pole přispěchalo s rychlou odpovědí, Petrović z pivota zamířil pod břevno. (5:5)

9

Přesný podstřel Jakuba Tonara vrací vedení Talentu. (5:4)

8

Žlutá karta pro tým SKKP Handball Brno (Kosta Petrović). (4:4)

8

Nepřesnost na plzeňské straně, vedení Brnu mohl přisoudit Bosák, ale technickým obstřelem z levého křídla Šmída nepřekonal! (4:4)

8

Michal Vaněk volný na pravé straně a znovu srovnává. (4:4)

7

Žlutá karta pro tým Talent M.A.T. Plzeň (Milan Ivančev). (4:3)

6

Krásná dohrávka Bogdaniće na Šindeláře, který se pivota nemýlil střelou o zem pod nohy Pšenici. (4:3)

6

Žlutá karta pro tým SKKP Handball Brno (Ahed Berhouma). (3:3)

5

Libor Horut dává svůj druhý gól a máme srovnáno. (3:3)

4

Jan Chmelík vystihl hostující přihrávku a vyrazil do brejku, ještě ho křižoval brněnský hráč, proto zakončoval už z devíti metrů, ale střelou o zem se prosadil. (3:2)

3

Milan Ivančev odpovídá z pravé spojky z výskoku. (2:2)

3

Libor Horut z volné střelecké ruky na levé spojce uspěl. (1:2)

2

Jakub Bosák dostal dobrý pas ne levé křídlo a na začátku druhé minuty srovnává. (1:1)