08.12.2019, 17:30 • Amex Stadium, Falmer • 16. kolo • Michal Raška

Tipsport: 2.69 3.26 2.89 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

44

44. Diogo JOTA - 2:2

44

Wolves právě vstřelili branku!
A máme srovnáno na 2:2! Neuvěřitelná druhá polovina prvního poločasu, ve kterém padly už čtyři góly. Davy Pröpper se provinil velice špatnou přihrávkou, kterou zachytil Castro a posléze přihrál míč DIOGO JOTOVI, jenž si jej zpracoval a z otočky vystřelil nechytatelně k pravé tyči. Asistence: Jonny Castro.

36

36. Davy PRÖPPER - 2:1

36

Brighton právě vstřelil branku!
Tak tohle je fantazie, jelikož domácí otáčejí vývoj tohoto utkání během dvou minut! Aaron Mooy na levé straně parádně uvolnil Trossarda, jenž odcentroval balón na hlavu DAVYHO PRÖPPERA a jeho zakončení k levé tyči bylo třešničkou na dortu. Asistence: Leandro Trossard.

35

35. Neal MAUPAY - 1:1

35

Nedáš, dostaneš a domácí celek tak srovnává na 1:1! Stephnes z vlastní poloviny poslal skvělý nákop za obranu, na který si sběhl NEAL MAUPAY, jenž vypálil fantastickou střelu k levé tyči. Asistence: Dale Stephens.

28

28. Diogo JOTA - 0:1

28

Máme tady úvodní branku tohoto zápasu, kterou dává hostující celek! Diogo Jota posunul míč na levou stranu, kde si ofsajdovou past pohlídal Raúl Jiménez a ten posléze poslal fantastickou přihrávku do vápna, která skončila přesně na noze DIOGA JOTY, jenž z bezprostřední blízkosti prostřelil Ryana. Asistence: Raúl Jiménez.

2:2

konec (2:2)

Branky: 35. Maupay (D. Stephens), 36. D. Pröpper (Trossard) – 28. Diogo Jota (Jiménez), 44. Diogo Jota (J. Castro)

Karty:   75. Dunk (BRN), 82. Burn (BRN), 90+2. D. Stephens (BRN)

Držení míče: 61 % : 39 %.
Střely na branku: 4:5. Střely mimo: 5:3. Rohy: 3:4. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 10:7.

Brighton & Hove Albion: Ryan – Alzate, Dunk (C), Webster, Burn – D. Pröpper, D. Stephens, Mooy – Groß (68. Džahánbachš) – Maupay, Trossard (68. G. Murray).
Náhradníci: Button – Bissouma, Duffy, Bernardo, Džahánbachš, G. Murray, Montoya.

Wolverhampton Wanderers: Patrício – Saïss, Coady (C), Dendoncker – Doherty, Neves, Moutinho, J. Castro – Traoré (90+3. Vinagre), Jiménez (85. Cutrone), Diogo Jota (77. Neto).
Náhradníci: Ruddy – R. Bennett, Cutrone, Kilman, Neto, J. Vallejo, Vinagre.

Rozhodčí: Jonathan Moss – Marc Perry, Scott Ledger