30:25

konec (15:14)

07.12.2019, 17:00 • SH Chemik • 13. kolo • Josef Cestr (@Hyddaw)

Tipsport: 3.11 8.01 1.55 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je ode mě pro dnešek z tohoto utkání s konstatováním vítězství Lovosic vše. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek dnešního večera. Těším se na vás zase u nějakého dalšího textového online přenosu, na počtenou! (18:55:06)
HK FCC Město Lovosice – HC ROBE Zubří 30:25 (15:14)
Nejvíce branek: Trkovský 13/4, Jelínek 4, Kupa 3 – Řezníček 8, Šustáček 3, Dokoupil 2. Rozhodčí: Horáček, Novotný. Delegát: Skružný. Sedmimetrové hody: 4/4 – 0. Vyloučení: 2:7.
Lovci, jak se lovosičtí házenkáři nazývají, si po celý druhý poločas udržovali od svého dnešního soupeře ze Zubří odstup několika branek. Tento odstup se zastavil na rozdílu 5 branek kolem 50. minuty a ačkoli se Zubřané snažili, zápas nedokázali zdramatizovat. Lovosice si tedy připisují veledůležité 2 body, které je udrží v kontaktu s první sedmičkou, naopak Zubří přišlo o možnost vedoucí pozice STRABAG RAIL Extraligy.

Konec zápasu. (30:25)

60

Tak nakonec ještě Holubec zapíše jubilejní třicátou branku, která ho určitě nepřijde v kabině levně. Touto trefou stanovuje konečné skóre. (30:25)

60

Zubří se snaží se skóre opravdu bleskově po zisku míče cokoli dělat, ale 4 branky už jsou půl minuty před koncem zápasu příliš velké sousto. (29:25)

60

Motl není dnes příliš na palubovce vidět, přesto nyní stihl ihned po zahájení hry z volného úderu poslat míč za záda Maliny. (29:24)

59

Žlutá karta pro realizační tým HC ROBE Zubří. (28:24)

59

Zubřané korigují skóre a ještě stále mají eventuální šance na body. Budou k tomu ale rychle získat míče a vrhat se automaticky do střel ze všech možných i nemožných pozic. (28:24)

58

Trkovský byl tak dlouho bráněn, až na něj jeho strážce úplně zapomněl. Trkovského rychlé nohy pak zapříčinili, že ho nikdo až k brankovišti nechytil. (28:23)

58

Oddechový čas je u konce, hra pokračuje. U míče jsou hráči Lovosic. (27:23)

58

Oddechový čas pro Lovosice. (27:23)

58

Domácí akce k brance nevedla, naopak rychlá akce Zubřanů skončila brankou. Postaral se o ní Dokoupil ve spolupráci s Šustáčkem. (27:23)

57

A Zubří následně ztratilo míč u postranní čáry, Lovosice se tak hrnou znovu dopředu. (27:22)

56

Trkovský s Kupou nádherně uvolnili Jelínka, kterému v proskoku do brankoviště nikdo nebránil. V takové situaci se mýlí málokdy a dnes to nebyla výjimka. (27:22)

55

Oddechový čas je u konce, hra pokračuje. U míče jsou hráči Lovosic. (26:22)

55

Oddechový čas pro Lovosice. (26:22)

55

Zubří bylo vystaveno pasivní hře, takže celou situaci na sebe vzal znovu nejlepší střelec hostujícího celku Šustáček. Tentokrát ale jeho zakončení nebylo přesné, Rangl tedy nemusel zasahovat. (26:22)

54

Tomáš Řezníček ukazuje, jak důležitou roli ve svém týmu zastává. Dokáže skórovat skoro až z nemožných pozic, jako například nyní. (26:22)

30:25

HK FCC Město Lovosice: J. Hrdlička, Günl, Rangl – Holubec, Kupa, J. Motl, Bouček, Jelínek, Bičiště, Trkovský, Konárik, Semerád, Jonáš, Karlovec, Malý.

HC ROBE Zubří: Š. Mizera, Malina – Dokoupil, Havran, Přikryl, Vlk, Válek, Šustáček, T. Říha, M. Hrstka, Jurka, Řezníček, Palát, Hlinka, Mičkal, Dořičák.

Rozhodčí: Horáček, Novotný.
Delegát: Skružný