03.12.2019, 04:00 • Honda Center, Anaheim • Jan Prošek

Tipsport: 2.13 3.92 2.98 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ondřej Kaše (ANA) 0+0, 3 střely, čas na ledě 13:27 (06:37:12)
1. Carter Rowney (ANA) 1+1
2. Derek Grant (ANA) 2+0
3. Hampus Lindholm (ANA) 0+3
Domácí celek tento dramatický zápas vyhrává 4:2 a získává body. Hosté byli lepší zejména ve druhé třetině, kdy Ducks přestříleli 19:7, ale ani tak nedokázali vyrovnat. Anaheim rozhodl do prázdné branky, trefil se Derek Grant.

59:22

59:22 Derek GRANT - 4:2

59:22

Anaheim právě vstřelil branku!
A je to jasné, domácí celek tento zápas vyhraje, ze středního pásma poslal kotouč do prázdné branky DEREK GRANT. Asistence: Ryan Getzlaf a Hampus Lindholm.

59:00

Oznámena byla poslední minuta hry ve třetí třetině, buly před domácí brankou. Hosté jsou nyní aktivnější.

58:44

Kings se usadili v útočném pásmu. Znovu kryje kotouč po Doughtyho ráně domácí brankář.

58:41

Oddechový čas pro hosty.

58:41

Ryan Miller (Anaheim) kryje ránu od modré čáry, zakončoval Dustin Brown.

58:21

Hosté hrají bez brankáře.

58:09

Los Angeles Kings se nedaří navázat na aktivní hru ze druhé třetiny.

58:00

Ducks se usadili v útočném pásmu, kde kombinují. Jack Campbell kryje ránu od modré čáry.

57:30

Nikolaj Prochorkin (Los Angeles) pálil z dobré pozice mezi kruhy, jeho ránu jeden z domácích hráčů dokázal zblokovat.

57:03

Zakázané uvolnění znamená, že se bude vhazovat před brankou Ducks.

56:40

Matt Roy rozehrává na své obranné polovině, následně šly oba celky střídat.

56:00

Čtyři minuty hry zbývají do konce třetí třetiny.

55:34

Nicolas Deslauriers nahazoval od modré čáry, jeho projektil zblokoval spoluhráč.

55:08

Hampus Lindholm vyslal od modré čáry dobrou střelu, jeho spoluhráč hlídkoval před brankou, kotouč ale tečovat nedokázal.

54:40

Cam Fowler (Anaheim) má kotouč za svou brankou, atakoval ho soupeře. Tyler Toffoli se k puku však nedostal.

53:47

Alex Iafallo (Los Angeles) pálil z ostré pozice, jeho projektil vyrazil ramenem brankář Ducks.

53:25

Hraje se rychlý hokej, zbytečně se nepřerušuje, sledujeme plynulou pasáž hry.

53:04

Ondřej Kaše (Anaheim) se dostal do zajímavé střelecké pozice, ale v poslední chvíli mu kotouč sjel z hole, a tak nezakončil.

52:03

Devin Shore kombinoval se spoluhráči v útočném pásmu, ale do střelecké pozice se domácí celek nedostal.

51:21

Domácí brankář raději přerušuje hru, vhazovat se bude před jeho brankou. Hostující celek se nyní pokouší o vyrovnání.

50:01

Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetí třetině. Austin Wagner pálil a jeho ránu kryje Ryan Miller. Komerční přestávka.

49:40

Kings nyní kombinují v útočném pásmu, Drew Doughty o kotouč přišel, ale domácí se dokázali dostat do brejku.

48:45

Alex Iafallo se dostal do útočného pásma, ale výborně se vrátil Erik Gudbranson, který nenechal soupeře vypálit.

47:54

Trevor Lewis (Los Angeles) se nedokázal v útočném pásmu dostat do výraznější šance, a tak jeho tým o kotouč přišel. Hrát tak mohou domácí.
Korbinian Holzer dostal kotouč do útočného pásma, ale k zakončení se nedostal.

46:53

Komerční přestávka, Ryan Miller (Anaheim) kryje kotouč. Vhazovat se bude před jeho brankou.

45:55

Nicolas Deslauriers se dostal do zakončení, jeho první střelu i dorážku dokázal brankář hostujícího celku zastavit.

45:44

Jack Campbell (Los Angeles) přerušuje hru, nechtěl rozehrávat, a tak se bude vhazovat před jeho brankou.

45:33

Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry.

44:42

Jakob Silfverberg (Anaheim) to zkoušel individuálně, ale na útočné modré čáře jej soupeř připravil o kotouč.

44:20

Adam Henrique ani Nick Ritchie nedokázali překonat brankáře Los Angeles.

43:53

Ondřej Kaše (Anaheim) to vzal na sebe, dostal se do útočného pásma, a tak zakončoval. S jeho pokusem si dokázal poradit brankář.

42:18

Alex Iafallo (Los Angeles) se propracoval do dobré střelecké pozice, ale prosadit se nedokázal. Výborně zasáhl domácí brankář.

41:34

Austin Wagner (Los Angeles) se dostal sám před brankáře, ale nedokázal prostřelit brankáře soupeře. Ryan Miller (Anaheim) nenechal mezeru mezi betony.

41:15

Sledujeme rychlý hokej, který musí fanoušky a fanynky bavit. Domácí hokejisté mají stále jednobrankové vedení.

40:28

Troy Terry se dostal do útočného pásma, následná domácí rána od modré čáry byla nepovedená.

40:01

Los Angeles Kings dominovalo ve druhé třetině, střelecky bylo lepší 16:5, ale i tak stále vede domácí celek o jednu branku. Kurtis MacDermid dokázal snížit na 1:2 z pohledu Kings, dvoubrankové vedení domácím vrátil Carter Rowney, ale pak se po krásné akci trefil Nikolaj Prochorkin.

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

40:00

39:33

Už se pravděpodobně nic nestane. Jakob Silfverberg minul branku.

39:10

Kings rozehrávají od své branky. Trevor Lewis (Los Angeles) vedl útočnou akci, ale zakončit nedokázal ve velké rychlosti.

39:00

Oznámena byla poslední minuta hry ve druhé třetině.

38:07

Matt Roy pálil od modré čáry, jeho rána končí vysoko nad brankou.

37:30

12:25, tak vypadá statistika střel na branku.

36:50

Domácí celek se nyní usadil v útočném pásmu, Hampus Lindholm (Anaheim) se pokoušel dostat do dobré střelecké pozice, ale neuspěl ani po něm hrající Ondřej Kaše.

36:20

Po krátké přestávce pokračuje hra dál.

36:01

Kopitar ani Kempe nedokázali z dobrých pozic výrazněji ohrozit branku. Do dokázal až Dustin Brown. Ryan Miller (Anaheim) přerušuje hru. Komerční přestávka.

35:01

Dostáváme se do finální fáze hry ve druhé třetině, sledujeme rychlý hokej, který musí bavit.

34:56

Trevor Lewis (Los Angeles) se propracoval do útočného pásma, ale na domácí obraně tvrdě narazil.

34:30

Michael Del Zotto se výborně dokázal vrátit, a tak dokázal zastavit zajímavou šanci soupeře.

34:00

Kurtis MacDermid (Los Angeles) pálil z první, jeho projektil kryje brankář domácího celku.

33:36

Blake Lizotte (Los Angeles) se propracoval do útočného pásma, následná rána od modré čáry končí vedle branky.

32:36

Troy Terry pálil z první, jeho projektil byl zblokovaný, Jack Campbell (Los Angeles) zasahovat nemusel.

31:56

Komerční přestávka.

31:42

31:42 Nikolaj PROCHORKIN - 3:2

31:42

Los Angeles právě vstřelilo branku!
Tak to byla krásná akce, krásná individuální akce od NIKOLAJE PROCHORKINA. Ten přijal na útočné modré přihrávku, dostal se do útočného pásma, oklamal obránce a blafákem zakončoval do prázdné branky. Asistence: Sean Walker a Tyler Toffoli.

31:30

Sean Walker (Los Angeles) rozehrává od své branky, domácí už jsou kompletní.

31:08

Jakob Silfverberg (Anaheim) se dostal do útočného pásma při vlastním oslabení, rychle zakončil. Hostující brankář ukryl kotouč do své rukavice, bude se vhazovat.

30:46

Ryan Miller (Anaheim) si poradil s ránou i dorážkou. Vhazovat se tak bude před jeho brankou.

30:35

Poslední minuta hostující přesilovky.

30:20

Anže Kopitar (Los Angeles) dokázal udržet útočné pásmo, následně Alex Iafallo (Los Angeles) minul branku.

30:06

Minutu a půl budou hrát ještě hosté v přesilové hře.

29:54

Domácí už hrají ve čtyřech.

29:33

Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Erik Gudbranson – 2 min., zdržování hry / posunutá branka).

29:10

Kigsn se usadili v útočném pásmu, Drew Doughty pálil od modré čáry, jeho ránu dokázal brankář vyrazit.

28:32

Adrian Kempe (Los Angeles) pálil z první, ze střední vzdálenosti, ale domácí brankář byl připravený a dokázal si poradit.

27:53

Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Hampus Lindholm – 2 min., nedovolené bránění).

26:57

26:57 Carter ROWNEY - 3:1

26:57

Domácí celek velmi rychle odpovídá, a tak bere zpět dvoubrankové vedení. Krásnou přihrávkou našel Lindholm zcela volného spoluhráče. Tím byl CARTER ROWNEY, který snadno zakončoval. Asistence: Hampus Lindholm a Michael Del Zotto.

26:01

26:01 Kurtis MACDERMID - 2:1

26:01

Hostující celek byl nyní aktivnější, a tak se prosazuje. Ujala se rána od modré čáry, kterou vyslal přesně KURTIS MACDERMID. Asistence: Trevor Lewis a Michael Amadio.

25:46

Sledujeme aktivní hru hostujícího celku, který je střelecky aktivnější.

24:37

Nick Ritchie pálil z dobré pozice, ale ani tentokrát nedokázal překonat brankáře soupeře. Na druhé straně to samostatně zkoušel Nikolaj Prochorkin.

24:00

Nick Ritchie (Anaheim) to zkoušel individuálně, ale prosadit se nedokázal proti obraně soupeře.

23:48

Zakázané uvolnění hostujícího celku, vhazovat se tak bude před brankou Kings.

23:20

Jack Campbell (Los Angeles) musel zasahovat proti dobré střele domácího hráče.

22:08

7:8, střelecky jsou aktivnější hostující hokejisté, kteří na góly však prohrávají.

21:56

Ryan Miller (Anaheim) si dokázal poradit se střelou hostujícího hráče, a tak se bude vhazovat před jeho brankou.

20:30

V poklidném tempu probíhá úvod druhé třetině, domácí hrají aktivně a drží dvoubrankové vedení.

20:01

Derek Grant a Jakob Silfverberg dokázali v první polovině první třetiny dostat domácí celek do dvoubrankového vedení, které platí i na dvaceti minutách. Střelecky je duel vyrovnaný, oba celky vyslaly sedm střel na branku.

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

20:00

19:34

Nyní už jsou znovu hráči Anaheimu nastěhovaní v útočném pásmu, kde kombinují.

19:15

Ryan Miller (Anaheim) si se střelou soupeře od modré čáry dokázal poradit. Následně zasáhl ještě jednou.

19:00

Oznámena byla poslední minuta hy v první třetině.

18:41

Nicolas Deslauriers (Anaheim) to zkoušel individuálně, nahazoval ze strany kotouč před branku, ale tam nikdo ze spoluhráčů nebyl.

18:25

Domácí kontrolují hru a chtějí třetinu dohrát co nejdál od vlastní branky.

18:00

Probíhají poslední dvě minuty hry v první třetině.

17:30

Dva na dva nyní postupovali domácí hokejisté, ale prosadit se nedokázali.

16:50

Erik Gudbranson (Anaheim) rozehrává od své branky, Michael Del Zotto (Anaheim) se následně pokoušel dostat do útočného pásma, ale neuspěl.

15:51

Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat před brankou Ducks. Hosté se ale do výraznější šance dostat nedokázali.

15:06

Austin Wagner (Los Angeles) to vzal na sebe, svou střelu schoval za obránce, ale domácí brankář zasahovat nemusel.

14:30

Nick Ritchie (Anaheim) hledal spoluhráče na druhé straně útočného pásma, ale vypálit na branku nikdo z hráčů Ducks nedokázal.

14:11

Korbinian Holzer (Anaheim) se vrací za svou branku, odkud rozehrává přes spoluhráče. Domácí mají dvoubrankový náskok.

14:00

Sledujeme rychlou pasáž hry, zbytečně se nepřerušuje.

13:41

Ryan Miller (Anaheim) toho mnoho neviděl, ale i tak si dokázal se střelou a následnou dorážkou poradit.

13:02

Anže Kopitar pálil z první, jeho projektil od modré čáry byl zblokovaný.

12:40

5:2, tak vypadá statistika střel na branku v tomto zápase, mnoho hokejové krásy nám ani jeden celek neukazuje.

11:14

11:07

Nikolaj Prochorkin (Los Angeles) to zkoušel individuálně, jeho projektil nebyl vůbec špatný, v leže zakončoval, ale minul branku.

09:47

09:47 Jakob SILFVERBERG - 2:0

09:47

Přesilovka proměněná, domácí celek se dostává do dvoubrankového vedení. Tvrdou přesnou střelu k kruhu do protipohybu brankáře vyslal obranou nepokrytý JAKOB SILFVERBERG. Asistence: Hampus Lindholm a Rickard Rakell.

09:30

Hampus Lindholm (Anaheim) se znovu vrací až za svou branku, odkud rozehrává další snahu dostat se do útočného pásma.

09:10

Kings vyhazují až k brance, ve které je Miller. Ten přenechává kotouč už druhé přesilovkové formaci.

08:45

Rychlou kombinaci rozehrával domácí celek, ale zatím na přesnější přesilovkové zakončení čeká.

08:26

Nyní se Ducks usadili v útočném pásmu, Troy Terry (Anaheim) z ostré pozice nahazoval kotouč před branku, ale brankář soupeře byl připravený.

08:01

Přesilovou hru hraje domácí celek, hosté se ale rychle osvobozují a vyhazují přes všechny čáry.

08:01

Vyloučení v týmu Los Angeles Kings (Tyler Toffoli – 2 min., sekání).

07:35

Sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se momentálně nikam nežene. Mnoho šancí k vidění není.

06:27

Ryan Miller (Anaheim) kryje kotouč po střele soupeře. Komerční přestávka.

05:14

05:14 Derek GRANT - 1:0

05:14

Domácí celek se dostává do vedení, Nicolas Deslauriers vypálil, jeho ránu před brankou zblokoval DEREK GRANT. Ten se ale natáhl pro odražený kotouč a poslal jej za brankovou čáru. Poměrně snadná branka. Asistence: Nicolas Deslauriers a Carter Rowney.

04:28

Rána Ducks od modré čáry byla zblokovaná, následně k dorážce nedošlo.

04:06

Kings rozehrávají od své branky, Jeff Carter (Los Angeles) kotouč stihl v útočném pásmu, ale do výraznější šanci se hosté nedostali.

03:30

Nyní sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nikam nežene, mnoho velkých šancí k vidění není.

02:33

Erik Gudbranson (Anaheim) pálil od modré čáry, Jack Campbell (Los Angeles) je připravený a přerušuje hru.

02:08

Jack Campbell (Los Angeles) byl pozorný, a tak si dokázal poradit se střelou soupeře z dobré pozice. První střela na branku v tomto zápase a vyslal ji domácí tým.

01:45

Drew Doughty (Los Angeles) rozehrál od své branky, následně ale hosté o kotouč přišli, a proto mohli hrát domácí.

01:15

Adam Henrique (Anaheim) a Ondřej Kaše (Anaheim) se dostali do útočného pásma, soupeře ale pod tlak dostat nedokázali.

00:50

Jeff Carter (Los Angeles) spěchal za kotoučem v útočném pásmu, ale nedokázal jej vybojovat. Následně hosté o útočné pásmo rychle přišli.

00:26

Domácí celek rozehrává od své branky, ale nechce zejména chybovat, a tak hraje pomalu od své branky.

00:01

Utkání začalo.

00:01

Anaheim Ducks: R. Miller – H. Lindholm, Del Zotto, Fowler, Gudbranson, Guhle, Holzer – Rakell, Getzlaf, Terry – Jones, Henrique, Silfverberg – N. Ritchie, Steel, O. Kaše – Deslauriers, D. Grant, Rowney.

Los Angeles Kings: J. Campbell (Quick) – Walker, Doughty, J. Ryan, Roy, B. Hutton, MacDermid – Iafallo, Kopitar, D. Brown – J. Carter, Amadio, Toffoli – A. Kempe, Lizotte, Wagner – Clifford, Prochorkin, Lewis..

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

Anaheim Ducksodehrál 27 zápasů s bilancí 10-1-4-12 a získal 26 bodů. V tabulce Západní konference je na třinácté pozici. Z posledních pěti zápasů vyhrál jediný. Poradil si s New Yorkem Islanders 3:0. Nestačil na Floridu Panthers 4:5 v prodloužení, Tampu Bay Lightning 2:6, Arizonu Coyotes 3:4 v nájezdech a na Winnipeg Jets 0:3.
Los Angeles Kings odehráli 27 zápasů s bilancí 8-3-2-14 a získali 24 bodů. V tabulce Západní konference jsou na poslední patnácté pozici. Z posledních pěti zápasů vyhráli dva. Poradili si s New Yorkem Islanders 4:1 a s Winnipegem Jets 2.1. Tým nestačil na Arizonu Coyotes 2:3,San Jose Sharks 3:4 v prodloužení a na San Jose 1:4.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hockey League. V tomto zápase proti sobě nastoupí Anaheim Ducksa Los Angeles Kings.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:00.

4:2

Branky a nahrávky: 6. D. Grant (Deslauriers, Rowney), 10. Silfverberg (H. Lindholm, Rakell), 27. Rowney (H. Lindholm, Del Zotto), 60. D. Grant (Getzlaf, H. Lindholm) – 27. MacDermid (Lewis, Amadio), 32. Prochorkin (Walker, Toffoli)

Anaheim Ducks: R. Miller (Stolarz) – H. Lindholm, Del Zotto, Fowler, Gudbranson, Guhle, Holzer – Rakell, Getzlaf, Terry – D. Shore, Henrique, Silfverberg – N. Ritchie, Steel, O. Kaše – Deslauriers, D. Grant, Rowney.

Rozhodčí: Luxmore, Joannette – Brisebois, Gawryletz

Diváci: 15.434

05:14 ANA 1:0 D. Grant (Deslauriers, Rowney)
08:01 LAK 2 Toffoli, sekání
09:47 ANA 2:0 Silfverberg (H. Lindholm, Rakell)
26:01 LAK 2:1 MacDermid (Lewis, Amadio)
26:57 ANA 3:1 Rowney (H. Lindholm, Del Zotto)