2. Futsal liga východ

ASM Dolní Loučky – VSK VŠB-TU Ostrava

4:3

konec (4:2)

30.11.2019, 20:00 • Hala SSK Tišnov, Riegrova 666 01 Tišnov • 10. kolo • Jakub Hanák

Máme tu konec druhého poločasu a zároveň celého zápasu, ve kterém domácí Dolní Loučky poráží VŠB-TU Ostrava těsně 4:3. Ve druhém poločase se prosadili pouze hosté zásluhou Krzemicň, na body to ale Ostravě nestačilo. Domácí si tak připisují další důležité 3 body do tabulky, po dnešku jich mají 10, hosté zůstávají na svých 12 bodech, které nastřádali do dnešního zápasu. To je pro dnešek vše, děkuji za pozornost a u dalšího domácího zápasu na shledanou. (21:35:50)

39:56

Oddechový čas pro domácí.

39:38

Hosté hrají power-play.

39:16

Hosté zahráli signál z rohu, jejich úmysl vystihl Hanuš a při odkopu trefil jednoho z rozhodčích.

39:14

Oddechový čas pro hosty.

38:56

Selyvonenko obešel bránícího hráče a ocitl se úplně sám před hostujícím golmanem, ten jeho pokus vystál a vyrazil na aut.

38:00

Hosté zapresovali domácí hráče a ti měli problém s rozehrávkou.

37:20

Hosté měli opět blízko ke srovnání, jenže hráč na zadní tyči podběhl míč, který doputoval až do autu.

36:47

Hosté trefují břevno domácí branky.

36:35

Domácí delší dobu drželi míč, Hanuš jej pak zakopl vysoko nad branku.

35:44

Na fauly je to 3:2 pro domácí Dolní Loučky.

35:41

Hostující Krzemicň vysoko přestřelil.

34:39

Hostující Závodný z otočky jen těsně míjí branku, už mohlo být srovnáno

33:47

Ostrava právě vstřelila branku!
Autorem branky je KRZEMICŇ. Asistence: Půda.

32:35

Střela Slováčka končí mimo tři tyče hostující branky.

31:45

Hostující Velička orazítkoval pravou tyč domácí branky.

30:43

Bartoň vyrazil další pokus hostů na roh. Z něj Ostrava nebyla nebezpečná.

30:16

Další hostující střela a další Bartoňův zákrok.

29:31

Hosté vstřelili gól, ten ale neplatí, padl po odpískání hostujícího faulu na Hanuše.

28:48

Hostující Kodeš orazítkoval pravou tyč Bartoňovi branky.

28:09

Minařík střílel k pravé tyči, Bartoň byl pozorný a jeho pokus vyrazil.

27:31

Slováček přihrál doleva na Gážiho, jeho střela mířila pouze do pravé tyče hostující branky.

26:34

Dalekonosná střela hostů z poloviny hřiště, domácí Bartoň se po ní natáhl a vyrazil na roh.

26:04

Žlutou kartu dostává Krzemicň (VSK VŠB-TU Ostrava).

25:56

Závodný se dostal opět před Bartoně, jenže ten jeho pokus vystál a míč vyrazil na roh.

25:21

Závodný se ocitl v dobré střelecké pozici na středu hřiště, jenže jeho střela byla velice nepřesná.

21:51

Slováček zajel do hostujícího golmana, byl odpískán faul.

21:31

Hostující Tížek dával přihrávku na zadí tyč, tam ale naštěstí pro domácí nikdo nebyl, míč doputoval až za brankovou čáru.

21:02

Domácí drží míč a snaží se kombinovat.

20:01

Druhý poločas nám začal, na míči jsou domácí.

20:01

První poločas je už minulostí. Domácí ASM Dolní Loučky vedou po dvaceti minutách nad VŠB Ostrava 4:2. Gólově se za domácí prosadil Šmída, 2x Gáži a Krištof, za hosty se prosadil Velička a Kodeš. Druhý poločas začne cca ve 20:52.

20:00

19:40

Velička se ocitl sám na levé straně, jenže Bartoně neprostřelil.

19:14

Hosté nakopli dlouhý míč dopředu, kde obětavě ve výskoku odhlavičkoval míč do autu Krejčíř.

18:26

Dolní Loučky právě vstřelily branku!
Autorem branky je KRIŠTOF. Asistence: Mašek.

18:12

Mašek posunul na levou stranu na Krejčíře, který to zkusil bodlem, jeho střela byla zblokovaná na roh.

17:43

17:23

Hostující hráč chtěl odkopnout míč od své branky, jenže mu do toho vložil nohu Gáži a míč jen těsně minul hostující branku.

16:43

Žlutou kartu dostává Půda (VSK VŠB-TU Ostrava).

15:06

Autorem branky je KODEŠ. Asistence: Závodný.
Závodný posunul doleva na úplně volného KODEŠE, který už neměl problém zakončit do prázdné branky. Asistence Závodný.

14:30

Hosté zahrávali přímý kop, signál se jim vůbec nepovedl, jejich úmysl vystihl Hanuš a odkopl míč do autu.

13:57

Hosté měli možnost snížit, jenže ve stoprocetní šanci selhal Minařík, když přestřelil prázdnou branku.

11:47

Autorem branky je GÁŽI. Asistence: Selyvonenko.
Selyvonenko se odhodla ke střele ze středu hřiště jehož pokus šťastně tečoval GÁŽI do protipohybu hostujícího golmana. Asistence Selyvonenko.

10:35

Hostující Tížek prováhal ideální moment ke střele, Hanuš ho s míčem vytlačil až do autu.

09:57

Domácí Šmída vyrušil Půdu, jehož střela byla následně zblokovaná na aut.

08:56

Selyvonenko sřilel po přistrčení jen do hostující zdi.

08:55

Domácí budou rozehrávat nepřímý kop, když hostující golman nestihl rozehrát ve čtyřech vteřinách.

07:32

Autorem branky je VELIČKA. Asistence: Minařík.
Minařík prostrčil na VELIČKU, který z pravé strany obhodil Bartoně. Asistence Minařík.

06:58

Další prudká střela hostujícího hráče, ale Bartoň opět pozorný.

06:39

Další střela hostů končí na boční síti.

06:30

Prudká střela Půdy, ale Bartoň míč vyrazil na aut.

05:38

Hosté postupovali v přečíslení dva na jednoho, ale Půda akci zbrzdil a následně i míč ztratil.

05:15

Dlouhá přihrávka Hanuše na Krejříce bohužel neprošla a byla ztečována.

04:37

Mašek vyslal Krištofa, který obstřeloval hostujícího golmana, bohužel ale netrefil branku.

04:07

Domácí rozehráli roh z pravé strany, na zadní tyči zavíral Gáži, ale nezamířil přesně.

03:50

Hosté nastřelili levou tyč domácí branky.

02:38

Autorem branky je GÁŽI.
GÁŽI od půlky pokračoval sám po pravé straně a podařilo se mu procedit míč přes hostujícího golmana. Bez asistence.

02:02

Hosté šli do přečíslení, jenže přihrávka Půdy byla nepřesná a nenašla adresáta a dokutálela se do autu.

01:26

Roh domácích rozehrál Hanuš na Selyvonenka, který si zpracoval a pálil bodlem, bohužel jen do levé tyče.

01:00

Autorem branky je ŠMÍDA. Asistence: Selyvonenko.

00:01

Zápas nám začal, rozehrávku měli hosté z Ostravy.

00:01

Zdravím vás už přímo z haly, kde už jsou oba týmy na palubovce a rozcvičují se.
Zdravím všechny fanoušky futsalu, již zítra nás čeká 10. kolo 2. futsalové ligy – východ, ve kterém domácí ASM Porta Dolní Loučky přivítají na své palubovce exligové VŠB-TU Ostrava.

ASM Dolní Loučky v minulém kole zajížděly právě do Ostravy, kde je čekal domácí Baník. V prvním poločase jsme měli více šancí, ale Baník nás školil z produktivity, když v poločase vedl 4:1. Ve druhém poločase nám odešly síly a odjeli jsme z Ostravy s debaklem 11:2.

Vysokoškoláci z VŠB v minulém kole hostili na své palubovce Gamaspol Jeseník. Právě Jeseník se během třinácti minut dostal do vedení 0:3. VŠB do poločasu stihla korigovat na 2:3. Ve druhém poločase nejdříve vysokoškoláci vyrovnali na 3:3, pak už ale góly střílel jen Jeseník, a tak si připsal vítězství 3:5.

Zápas se koná již tradičně v sobotu od 20:00 hodin v hale SSK Tišnov. Přijďte podpořit domácí hráče k dalším důležitým bodům do tabulky. V posledních dvou domácích zápasech jsme si připsali důležité 4 body, když jsme remizovali se silným Vyškovem a jednoznačně přejeli v tu chvíli druhé Žabinské Vlky.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.

4:3

konec (4:2)

Branky: 1. Šmída (Selyvonenko), 3. Gáži, 12. Gáži (Selyvonenko), 19. Krištof (Mašek) – 8. Velička (Minařík), 16. Kodeš (Závodný), 34. Krzemicň (Půda)

Karty:   17. Půda (OVA), 27. Krzemicň (OVA)

ASM Dolní Loučky: Bartoň (K), Tylč – Hanuš, Gáži, Selyvonenko, Krejčíř, Slováček, Šmída, Mašek, Krištof

VSK VŠB-TU Ostrava: Chveja – Závodný, Půda, Krzemicň, Tížek, Kapsa, Minařík, Velička, Kodeš

Rozhodčí: Vaněk T., Rygl – Svědiroh