1:3

konec (0:0, 0:1, 1:2)

27.11.2019, 18:30 • Zimný štadión Nové Zámky • 25. kolo • Dávid Švec sk

Tipsport: 2.61 4.2 2.15 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

S konštatovaním, že Nové Zámky na domácom ľade podľahli Popradu 1:3 sa s vami lúčim, ďakujem za pozornosť a želám pekný zvyšok večera. Dočítania priatelia. (20:57:45)

59:30

Poprad dal gól!
Lenže MAREK ZAGRAPAN futbalovým lobom triafa opustenú bránku domáceho tímu a o osude zápasu je rozhodnuté! Asistencie: Samuel Takáč, Patrik Svitana.

59:12

HC Nové Zámky dali gól!
Domáci sa predsa len dočkali! Marek Drtina najskôr minul bránku hostí, ale následne Juraj Jurík našiel naľavo TOMÁŠA POSPÍŠILA, ktorý z prvej vsietil kontaktný gól! Asistencie: Juraj Jurík, Marek Drtina.

59:01

Začala sa posledná minúta riadneho hracieho času.

58:49

Nové Zámky kombinujú v útočnom pásme, po tečovanej strele ale puk končí na ochrannej sieti.

58:22

Nové Zámky hrajú power-play!

58:22

Oddychový čas domácich.

58:22

Takáč končí po nepríjemnom ataku na ľade, vylučovať sa však nebude.

58:01

Začali sa posledné dve minúty riadneho hracieho času.

57:21

Čas sa domácim kráti viac a viac.

56:33

Hrá sa v rýchlom tempe, domáci sa však nedokážu dostať do potrebného ofenzívneho tlaku.

55:51

Poprad opäť v kombinácii v útočnom pásme, Kamzíci znovu umne držia puk ďaleko od svojej bránky.

55:01

Začalo sa posledných 5 minút riadneho hracieho času.

54:15

V týchto momentoch je hra poriadne rozkúskovaná.

53:52

Juraj Jurík tvrdo dohral Patrika Svitanu, pred Kristínom vzniká ďalší náznak šarvátky.

53:32

Domáci sa snažia, ale je to málo. Tomáša Urbana v tomto momente zastavilo postavenie mimo hru.

53:00

Dnešné stretnutie sleduje 832 divákov.

52:36

Zakázané uvoľnenie v podaní domáceho celku, hra sa sťahuje znovu pred Mateja Kristína.

51:33

Šanca na rýchly útok domácich, Joona Erving však obetavým zákrokom dokázal zastaviť puk, ktorý smeroval na hokejku nekrytého Mikulu, ktorý by sa rútil osamotený na Nechvatala.

51:08

Poprad hrá v týchto momentoch veľmi umne a drží puk ďaleko od svojej bránky.

50:23

Tak napokon nie, hrá v plnom počte na oboch stranách.

50:10

Po akcii Popradu vzniká pred bránkou domáceho tímu prvá vážnejšia šarvátka, uvidíme či sa budú rozdeľovať aj tresty.

50:01

Máme za sebou polovicu tretej tretine, Nové Zámky prehrávajú s Popradom 0:2.

49:56

Tentoraz pohrozil aktívny domáci útočník Václav Stupka, Nechvatal je ale zatiaľ pozorný.

49:33

Domáci sa v týchto momentoch síce snažia, ale nedarí sa im presadiť.

48:53

Magovac si obkorčuľoval bránku domáceho tímu, následnou strelou ale recept na Kristína nenašiel.

48:23

Novozámocký útočník Patrik Rogoň sa dostal do sľubnej šance, z medzikružia ale minul bránku Patrika Nechvatala.

47:59

Strela Pavúka od modrej čiary bola zblokovaná.

47:09

Domácim hokejistom sa v týchto momentoch vôbec nedarí, pri každom puku sú o krok neskôr než súper a dnes to s nimi teda vôbec nevyzerá dobre.

46:22

Ďalšia výborná akcia Popradu, tentoraz však zoči voči Kristínovi neuspel Leclerc.

45:58

Podtatranci sa znovu nadýchli k náporu, Joona Erving obkorčuľoval domácu bránku, našiel prihrávkou MAREKA ZAGRAPANA, ktorý puk zavesil do horných poschodí Kristínovej bránky. Asistencia: Joona Erving, Patrik Svitana.

45:15

Puk končí v lapačke Patrika Nechvatala, následne ešte vzniká pred bránkou Popradu menšia výmena názorov, vylučovať sa ale nebude.

45:01

Máme za sebou úvodných 5 minút tretej tretiny, Nové Zámky na domácom ľade stále prehrávajú s Popradom 0:1.

44:02

A ďalší famózny zákrok domáceho brankára, no prihrávke spoza bránky znovu neuspel Takáč, ktorý tomu azda ani sám neverí.

43:54

Ďalšia veľká šanca hostí po chybe domácej obrany, Takáč však v nájazde skvelého Kristína neprekonal!

43:18

Miroslav Preisinger skúsil šťastie strelou z uhla, minul ale priestor domácej bránky.

42:54

Od modrej čiary tentoraz pálil hosťujúci obranca Magovac, Slovinec ale recept na Kristína nenašiel.

42:32

Obrovská chyba domácich v rozohrávke, Leclerc zachytil puk, ale v páde nedokázal prekvapiť brankára domáceho tímu.

42:02

Zámky tentoraz stiahli puk za svoju bránku a striedajú počas hry.

41:15

Tentoraz však domáci pohrozili rýchlym útokom, Nechvatal však ich snahu zmaril a skryl puk do svojej lapačky.

40:30

Poprad začal v ofentívnom ladení aj tretiu tretinu, domácim sa nedarí získať puk.

40:01

Začala sa tretia tretina.
Po druhej tretine vedie Poprad v Nových Zámkoch 0:1. Tretia tretina sa začne približne o 20:14.

40:00

Druhá tretina sa skončila.

39:31

Hra sa prelieva zo strany na stranu, domácim sa však v tomto momente naozaj nedarí.

39:01

Začala sa posledná minúta druhej tretiny.

38:44

Ťavoda delovkou od modrej mieril nad Kristínovu bránku!

38:01

Začali sa posledné dve minúty druhej tretiny.

37:48

Hostia v plnom počte.

37:22

Puk znovu mieri do stredného pásma, Zámkom sa táto presilová hra zatiaľ nedarí podľa predstáv.

36:55

Hostia vyhadzujú puk až za Mateja Kristína.

36:33

Domáci znovu v kombinácii v útočnom pásme.

36:01

Domáci síce vyhrali buly pred Nechvatalom, po strele Drtinu však prichádzajú o útočné pásmo.

35:48

Vylúčenie v tíme HK Poprad (Ťavoda – 2 min., podrazenie).

35:28

Hostia napokon zužitkovali svoj nápor, od modrej pálil Lukáš Kozák, Kristín puk s námahou vyrazil, ale na dorážku MICHAELA VANDASA už bol prikrátky! Asistencie: Lukáš Kozák,

35:01

Do konca druhej tretiny ostáva necelých 5 minút, stav zápasu je stále 0:0.

34:09

Hostia spod Tatier opäť kombinujú v útočnom pásme, Kristín ale tentoraz nemusel zasahovať.

33:32

Znovu sa o puk vedú ťažké boje, tentoraz za bránkou Nových Zámkov. Následne vzniká i prvá menšia šarvátka.

32:59

Tvrdé súboje pred Nechvatalom, Pospíšil bol tvrdo bránený Magovacom, vylučovať sa však nebude.

32:02

Lukáš Kozák z pravej strany strelou švihom preveril pozornosť domáceho brankára.

31:33

Na opačnej strane pohrozil aktívny Andrisík, Nechvatal však rovnako potvrdil svoj dnešný kvalitný výkon.

31:01

Ďalší výborný zákrok Mateja Kristína, tentoraz po Zagrapanovom teči Ťavodovej strely.

30:23

Matej Kristín napokon musí vymeniť svoju prilbu, môžeme teda pokračovať v zápase.

30:23

Ulrych tvrdou ranou od modrej čiary preveril pozornosť Mateja Kristína, ktorý však podržal svoj tím, hoci inkasoval nepríjemný zásah do prilby.

30:01

Polovica zápasu je za nami, Nové Zámky hrajú s Popradom nerozhodne 0:0.

29:42

Nepríjemná strela Mareka Drtinu od modrej čiary, Nechvatal si však na dvakrát s pukom poradil.

29:22

Tečovaný puk z hokejky domácich minul bránku Patrika Nechvatala.

28:55

Ďalší útok začínajú Kamzíci z hĺbky vlastnej defenzívy.

28:12

Svitana si krásne položil Kristína na ľad, následne našiel voľného Ťavodu, ktorý okamžite pálil, lenže domáci brankár predviedol bravúrny zákrok a la Hašek a betónom puk zastavil.

27:50

Patrik Rogoň za pomoci čiarového rozhodcu odkorčuľoval na striedačku svojho tímu, zdá sa však, že bude v poriadku.

27:23

Domáci sa tentoraz dostali do útoku, Bajtek s Juríkom ale recept na pozorného Nechvatala nenašli.

26:59

Nuž, tempo hry nám trošku opadlo, stále vidíme viacero chýb v rozohrávke na oboch stranách.

26:29

Hrá sa stále bez vylúčenia na jednej či druhej strane.

25:44

Obrovská chyba Popradu pred vlastnou bránkou, Oliver Giertl však ani na dvakrát recept na Nechvatala nenašiel!

25:01

Máme za sebou úvodných 5 minút druhej tretiny, stav zápasu je stále 0:0.

24:33

Stále však Poprad v mohutnej ofenzíve, preťažená obrana Zámkov si veru nemá kedy vydýchnuť.

23:58

Obrovská šanca Popradu! Hruška zle rozohral, hostia sa dostali do prečíslenia a Michael Vandas strelou opečiatkoval tyč Kristínovej bránky!

23:32

Popradčania stále zvierajú domácich v hlbokej defenzíve, prvá formácia Kamzíkov dnes hrá skutočne veľmi dobre.

23:00

Ďalší šikovný útok hostí, Brejčák si nakorčuľoval do dobrej pozície, ale i jeho strelu kryl pozorný Matej Kristín.

22:45

Nepríjemný odraz puku pred Nechvatala, domáci sa však do zakončenia nestihli dostať.

22:13

Hra má opäť solídne tempo, ale chýbajú gólové šance.

21:32

Takáč skúsil šťastie spoza obrancu z medzikružia, Matej Kristín však zákrokom podržal svoj tím.

21:01

Ďalší zákrok gólmana Popradu, vhadzovať sa bude po jeho ľavej ruke.

20:55

Rýchla akcia domáceho tímu, Stupka z ľavej strany však Nechvatala neprekvapil.

20:01

Úvodné buly druhej tretiny v prospech Popradu.

20:01

Začala sa druhá tretina.
Po prvej tretine je v Nových Zámkoch stav 0:0. Druhá tretina sa začne približne o 19:20.

20:00

Prvá tretina sa skončila.

19:15

Václav Stupka tvrdo bojoval v útočnom pásme, strelecky sa mu však Nechvatala ohroziť nepodarilo.

19:01

Začala sa posledná minúta prvej tretiny.

18:32

Marek Zagrapan potiahol akciu Popradu, následne Ján Ťavoda delovkou nemieril presne.

18:01

Začali sa posledné dve minúty prvej tretiny.

17:22

Viacero nepresností na oboch stranách, záver prvej tretiny sa nám pomerne rýchlo blíži.

16:36

Zápas má stále solídne tempo, ale je to viacmenej z oboch strán najmä boj o stredné pásmo.

15:52

Bjalončík nahodil puk na domácu bránku, Matej Kristín puk skryl do svojej lapačky a prerušil hru.

15:29

Marek Drtina nahodil puk za bránku hostí, Kamzíci však bez problémov získali puk a idú dopredu.

15:01

Do konca prvej tretiny ostáva necelých 5 minút, v Nových Zámkoch máme stále nerozhodný stav 0:0.

14:30

Tentoraz ale pohrozil Leclerc, Kristín znovu vytiahol výborný reflexívny zákrok.

14:23

Kombinácia v útočnom pásme Popradčanom síce ide, ale zatiaľ z toho nevznikla vyslovená gólová šanca.

13:59

Nátlak Popradu stále pokračuje, domácim sa nedarí dostať puk aspoň do stredného pásma.

13:10

Mohutný nápor prvej formácie hostí, po ďalšej strele Ervinga ale všetko vyriešil spoľahlivý brankár Nových Zámkov.

12:39

Handlovský našiel naľavo fínskeho obrancu Ervinga v službách Popradu, ten však v dobrej pozícii minul Kristínovu bránku.

12:00

Leclerc krásne našiel v dobrej pozícii Karteruda, ktorý pálil zápästím, ale Kristín znovu potvrdil svoje kvality.

11:22

Diváci v Zámkoch sa na nudu sťažovať nemôžu, chýba však vyložená gólová šanca na jednej či druhej strane.

10:44

Tvrdý boj v pásme Popradu o puk, napokon ho získali Kamzíci a idú dopredu.

10:01

Polovica prvej tretiny je za nami, stav zápasu je stále 0:0.

09:08

Strelu Bjalončíka najskôr Kristín vyrazil, následne si poradil aj s dorážkou popradského útočníka.

08:49

Ďalšia rýchla akcia Zámkov, Andrisík sa po krídle natlačil pred bránku hostí, Nechvatal však stihol včas sklepnúť svoje betóny a podržal svoj tím.

08:22

Erving chyboval vo vlastnom obrannom pásme, domáci to ale nedokázali využiť, pretože prihrávka sa nedostala na hokejku Mikulu, ktorý číhal pred bránkou Popradu.

07:52

Puk tentoraz opäť končí v moci Kristína, nasledovať bude reklamná prestávka.

07:21

Oba tímy úpenlivo bojujú o každý jeden puk, hra sa vďaka množstvu súbojov prelieva zo strany na stranu.

06:26

Zápas má v týchto momentoch solídne tempo, domáci pohrozili ďalšou nepríjemnou strelou, v akcii bol znovu Nechvatal.

05:49

Tentoraz musel preukázať svoje majstrovstvo aj Nechvatal, pretože domáci v útočnom pásme získali puk, no následná strela od modrej čiary gólmana Popradu neprekvapila.

05:10

Výborná akcia hostí, po strele z ľavého kruhu musel znovu zasahovať pohotový Kristín!

05:01

Máme za sebou úvodných 5 minút prvej tretiny, Nové Zámky hrajú s Popradom zatiaľ nerozhodne 0:0.

04:09

Poprad výborne napáda rozohrávku domácich s dvojicou hráčov, Kamzíkom zatiaľ táto stratégia vychádza veľmi dobre.

03:33

Ďalší pohotový zákrok Kristína v domácej bránke, nasledovať bude buly po jeho pravej ruke.

03:11

V týchto momentoch domáci kombinujú v útočnom pásme, za bránkou Nechvatala však prišli o puk a dopredu tak znovu idú popradskí Kamzíci.

02:21

Hrá sa pomerne dlho bez prerušenia, oba tímy tak striedajú počas hry.

01:28

Hra sa prelieva zo strany na stranu, do streleckej pozície sa ale dostali hostia, od modrej čiary si však puk za chrbát domáceho brankára cestu nenašiel.

00:41

Prvý zákrok v zápase si však musel pripísať na svoje konto domáci brankár Kristín.

00:01

Úvodné buly zápasu v prospech domácich hokejistov.

00:01

Stretnutie sa práve začalo.
Úvodné zostavy:

HC Mikron Nové Zámky: Kristín (Pavlas) – Ordzovenský, Hatala, Fereta, Drtina, Mikuš, Pavúk, Šmach – Stupka, Hruška, Fábry – Pospíšil, Bajtek, Jurík – Rogoň, Urban, Mikula – Andrisík, Giertl, Múčka

HK Poprad: Nechvatal (Rychlík) – Kozák, Brejčák, Erving, Ulrych, Magovac, Ťavoda, Česánek – Handlovský, Preisinger, Vandas – Takáč, Zagrapan, Svitana – Karterud, Paukovček, Leclerc – Paločko, Bjalončik, Kundrik

Rozhodca: Baluška, Konc – Frimmel, Jurčiak.
Príjemný dobrý deň, vitajte pri sledovaní on-line prenosu zo zápasu 25.kola hokejovej Tipsport ligy, v ktorom hokejisti HC Mikron Nové Zámky privítajú na domácom ľade hráčov HK Poprad. Zápas má úvodné buly o 18:30, my si ešte predtým v krátkosti predstavíme oba tímy.

Nové Zámky zatiaľ sezónou nekráčajú tak ako by si predstavovali. Mikronu patrí v tabuľke našej najvyššej súťaže priebežné dvanáste miesto so ziskom 19 bodov. V poslednom doterajšom zápase zverenci trénera Miroslava Mosnára prehrali na ľade DVTK Miškovec 4:1. Najproduktívnejším hráčom tímu je Tomáš Pospíšil, ktorý má na svojom konte 17 kanadských bodov.

Popradu patrí v tabuľke našej najvyššej súťaže priebežné ôsme miesto so ziskom 29 bodov. Zverenci trénera Petra Mikulu v poslednom doterajšom zápase porazili na domácom ľade HC Slovan Bratislava 2:1. Najproduktívnejším hráčom tímu je Michael Vandas, ktorý má na svojom konte 16 kanadských bodov.

Zápas sa začína o 18:30, z miesta komentátora sa na vás teší Dávid Švec.
Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 18:30.

1:3

Branky a nahrávky: 60. Pospíšil (Jurík, Drtina) – 36. Vandas (Kozák), 46. Zagrapan (Erving, Svitana), 60. Zagrapan (Takáč, Svitana)

HC MIKRON Nové Zámky: Kristín (Pavlas) – Ordzovenský, Hatala, Fereta, Drtina, Mikuš, Pavúk, Šmach – Stupka, Hruška, Fábry – Pospíšil, Bajtek, Jurík – Rogoň, Urban, Mikula – Andrisík, Giertl, Múčka

Rozhodčí: Baluška, Konc – Frimmel, Jurčiak